Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

57. Juliveiling 2023

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Makkumer klokkenstel
Ergebnis: 80 EUR

Drie-delig polychrome Hollands Makkumer fayence klokkenstel met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Batterij uurwerk. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Gustav Becker regulateur, 1870
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Weense notenhouten Gustav Becker gewichten regulateur. Circa 1870. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1890
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit tafelklok van Junghans. Notenhout. Met latoenkoper beslag. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 60 EUR

Kleine Friese staartklok van eikenhout. Zgn. Schippertje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Engelse pubklok Ø 38 cm.
Startpreis 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten pubklok met snek. Circa 1900. Stukje lijst + scharnier glas mist. Afmeting: Ø 38 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule (religieus)
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse Franse geëboniseerde religieuze pendule met verguld brons en koperdraad inleg (mist deels). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op verzilverde/plated bel, met veerslinger. Eén torentje mist. Af...

Franse pendule, 1870
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Franse bronskleurige pendule met putti en emaille cartouches. Compositie metaal. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Ergebnis: 190 EUR

Antieke Franse vergulde pendule met Sevres porselein. Compositie metaal met tortelduiven. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1890
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Franse bronzen reiswekker met kwartierslag, twee hamers op gongspiraal. Gesigneerd Maison Flocon Paris. Enchappement defect, verder in goede originele staat. Circa 1890. Afmeting: 16 x 10 x 10...

3-Delig Frans klokkenstel
Ergebnis: 60 EUR

Antiek drie-delig Frans klokkenstel van marmer. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, enkele chips. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke bakkersklokken, 1900
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Franse bakkersklokken met stil uurwerk. Geen slag. Circa 1900. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 60 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Wortelnoten Friese staartklok
Startpreis 60 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Hollandse tafelklok
Ergebnis: 80 EUR

Hollandse eikenhouten tafelklok met bronzen versieringen + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Wortelnoten Friese staartklok
Startpreis 80 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.