Antiek Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw met blauw decor, voorstellend diverse Chinese gebruiksvoorwerpen, vissen, vazen etc. Twee vazen in goede conditie, 3 dekselvazen met beschadigingen. 30xø11,5cm. en 14,5xø12cm. Cond.: R