Prachtige grote empire pendule ca. 1830 met vuurverguld bronzen beslag en ornamentuur, wijzerplaat met compensatieslinger. In goede originele ongerestaureerde staat. Uurwerk gesigneerd Leclere 61x31x18cm. Cond.: G