Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. Geheel in een massief eikenhouten kast met wortelnoten opgelegd en fraai inlegwerk. Geheel staand op klauwpoten, dubbelgebogen kop met fraai zaagwerk. Uurwerk geheel intact.