Japanse bronzen koro met cloissonne techniek en decor van Foo-honden 19e eeuw
Bronzen knopvijzel met originele stamper ca. 1850
bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres, op maremeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: meisje zit op tak, op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw
bronzen sculpture, voorstellend: buste jonge man op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw
Grote 6-armige kandelaar, Empire stijl, op klauwpoten, massief brons polijst, 60-er jaren H. 55cm. Goede kwaliteit
Bronzen schuifkandelaar Frankrijk ca. 1840
Afrikaanse kunst,,masker van de BAMBARA, grensgebied:Guinea-Mali,
N'Tomo/N'Domo initiatierite, kaurischelpen en abrusbonen
bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
bronzen sculpture, voorstellend: moeder en kind met zwaan op een marmeren sokkel
bronzen sculpture, voorstellend: mannelijke boeddha, op marmeren sokkel
Bronzen sculpture van:Ruurd Hallema, (25-01-1954 Munstergeleen) Liefde, gelimiteerd:46-50. Met een gesig. boek van de kunstenaar.
Bronzen sculpture van:,Ruurd Hallema,(25-01-1954,Munstergeleen, )L'Amour passionnee gelimiteerd;28-50,
met een gesign.boek van de kunstenaar.
Anonieme beeldhouwer eind 19e eeuw,buste voorstellend Friedrich Ludwig Jahn . bronskleurig compositie. voorkant gemerkt:Jahn H 13cm