Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend
"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed
Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm
gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm
Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm
gesigneerd H. Hulk, olieverf op linnen, bomschuiten op strand.cond.redelijk,43cmx35cm
gesig. Brolsma, olieverf op paneel, strandgezicht, hollandse school 14x11cm
Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.
Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm
J. du Rien, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs,cond.Goed, 40x50cm
Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm
Geo Poggenbeek, linnen op paneel, liggende koe, 1853-1903 Amsterdam cond.redelijk,25.5x16cm
Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm
Olieverf op linnen, onduidelijk gesig., dorpsgezicht met kerk, 33x40cm.
Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.
Olieverfschilderij op linnen in lijst, stilleven met globe,cond.goed, 40x50cm.
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Olieverf op doek, ond. gesig. , landschap met knotwilgen. 50x70cm.
C. Cornelisz, olieverf op paneel, strandgezicht, Hollandse school 21e eeuw, 24x30cm
Olieverfschilderij met bladgouden lijst, boerin aan tafel(gerestaureerd), cond.slecht, 50x60cm.
Russische School, olieverf op linnen, jongens op strand, cond.UItstekend, 50cmx60cm
Olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam, gesig.R.M.van Muyen cond.goed, 100x60cm.
Olieverf op doek voorstellende een landschap - Het boerenleven in het Noord-Brabantse Heeze- , gesigneerd Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967, cond.goed, 60x100cm.
Cornelis Kimmel, olieverf op paneel, winterlandschap, 1804-1877 Middelberg, cond.uitstekend, 44.5x29cm