Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Diverse kristallen glazen, 4 glazen hebben een chip. Cond.:R/G
Twee delen glas 20e eeuw; 1x blauwe glazen vaasje met gegraveerd gouddecor (bloemen) 12xø7cm. en 1x gegraveerd glas kleurloos geslepen met bloemdecor 11xø7cm. Cond.: G
Vier delen glaswerk 19e-20e eeuw; 1x glas-in-lood beschilderd venster mogelijk ouder 10x26cm. Cond.: G
Glazen presse-papier Wilhelmina 1898-1948 N.V. Glashandel Dijkstra. Verenigde Amsterdam Groningen 1,5x9x9cm. Cond.: G
Elf delen glaswerk 20e eeuw; 1x bewerkte schaal met negen glazen schotels en 1x citroenpers 9-21cm. Cond.: G
Diverse delen glas en kristal onder andere; 2 karaffen en 1 vaas. Tevens 37 delen diverse glazen, glas en kristal. Cond.: G
Handbeschilderde bolle vaas met landschap en watermotief, gemerkt Veritable Dolhain Wirthe ca. 1900 7,5xø10cm. Cond.: G
Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...
Prachtige oude mondgeblazen schenkkan van Fries draadglas ca. 1930. In zeer goede staat 23xø13cm. Cond.: G
Drie glazen karaffen 20e eeuw; 1x kristal Samobor karaf geslepen, 1x grote kristallen karaf en 1x persglas karaf (klein) 22-32cm. Cond.: G
Twee grote glazen design vazen 20e eeuw; 1x Orrefors Sweden, transparant met slingerdecor 14x22x20cm. en 1x okerkleurig met geschulpte rand (ongemerkt) 25x18x19cm. Cond.: G
Twee glazen vazen 20e eeuw; 1x Hysteria okerkleurig mondgeblazen 9xø17cm. en 1x Walther Germany met bloemendecor, handbeschilderd mondgeblazen 14xø11cm. Cond.: G
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G
Twee oude mondgeblazen karaffen 20e eeuw. mosgroen met neutraal glas en matgelepen halzen 20xø12cm.
Zes groen glazen roemers ca. 1900 mondgeblazen, minimale chips voet 14xø7,5cm. Cond.: G
Kristallen karaf met 9 glazen ca. 1900 rondom gegraveerd 13-28cm. Cond.: G
Kristallen facetgeslepen karaf met 6 glazen ca. 1900 (stop aan uiteinde beschadigd). 1 Groot glas en 1 klein glas hebben lichte randschade 10-30cm. Cond.: R
Antieke handbeschilderde opaline vaas met bloemdecor en vrouwelijke buste (licht vervaagd) ca.1900, 33xø19cm.,
Kristallen 5-delige likeurset ca. 1900 bestaande uit 1 karaf met handbeschilderde driemaster (Cond.: G) en 4 likeurglaasjes met vogeldecor, handbeschilderd (1 glaasje met randschade) 22x13x6cm. en 6xø...
Oud mondgeblazen glas ca. 1970, zogenaamd fluitglas. Donkerrood met lichtrood (Murano?) in zeer goede staat 17xø6cm. Cond.: G
Grote oude 8-kantige glazen vaas ca. 1930, vermoedelijk Copier Leerdam in goede staat 23x13x13cm. COnd.: G
Originele kristallen 19e eeuwse facetgeslepen kaasstolp met minimale chips 21xø22cm. Cond.: G
Twee prachtige oranje glazen lampenkappen ca. 1900 met bloemdecor 19x22x22cm. en 18x20x20cm. Cond.: G