Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Dressoir Casteleijn
Resultaat: 20 EUR

Modern roodgelakt met beuken twee-deurs dressoir met schappen, Fa.Casteleijn, bodemplaten gebroken. 82x126x42cm.

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 15 EUR

Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm.

Eiken hangkastje
Resultaat: 25 EUR

Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G

Spinnersstoeltje
Resultaat: 10 EUR

Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G

Bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G

Iepenhouten stoel met riet
Resultaat: 10 EUR

Oude Iepenhouten stoel met biezen zitting 65x43x43cm. Cond.: G

Eikenhouten nachtkastje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten nachtkastje met wit marmeren blad, lade en deurtje ca. 1910 in zeer goede originele staat 71x38x40cm. Cond.: G

Spiegel, houten polichroom
Startprijs 15 EUR

Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G

Eiken kinderbed
Resultaat: 20 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit kinderbed met origineel matrasje ca. 1880 in goede originele staat 42x69x43cm. Cond.: G

Spiegel, noten lijst
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten fineer spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x57cm. Cond.: G

Eikenhouten 2-deurs kastje
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G

Hoekconsole
Startprijs 20 EUR

Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G

Oude armleunstoel
Startprijs 20 EUR

Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G

Spiegel ca. 1880
Resultaat: 35 EUR

Spiegel ca. 1880 met rozen opgewerkt 58x50cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Startprijs 20 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R

Bordenrek
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek eikenhouten handgestoken bordenrek, ca. 1880 in goede originele staat. 66x110x10cm.

2 Ronde eiken tafeltjes
Resultaat: 20 EUR

Twee oude eikenhouten wijntafeltjes met driespant-poot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56xø60cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude spiegel in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw goudkleur 70x33cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

Oud wortelnoten fineer wijntafeltje, 2e helft 20e eeuw, met twee lades en drie spant poot met koperen leeuwenpoten. 62x42x38cm., Cond.:G

Eiken theetafeltje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten theetafel op wieltjes, ovaalvormig met bewerkte opstaande rand en etage 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x69x50cm. Cond.: G

Ovaal bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

Oud ovaal bijzettafeltje in engelse stijl met Queen Anne poten en wortelnoten blad 2e helft 20e eeuw. Geheel in zeer goede staat 41x47x67cm. Cond.: G

Armleunstoel
Resultaat: 25 EUR

Friese kerfgesneden armleumstoel ca. 1900 met gevlochten zitting 95x52x50cm. Cond.: G

Hangvitrine kastje
Resultaat: 20 EUR

Oude notenhout fineer hangvitrine kastje in Hollandse Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 74x67x18cm. Cond.: G

Eiken luidsprekerkastje
Resultaat: 40 EUR

Oud Art-Deco eiken fineer met pallisander grammafoon-luidspreker kastje met snijwerk en deurtje 80x37x40cm. Cond.: G