Oud benen zoutvaatje, voorstellend 3 muizen met schaal, handgesneden 4xø3cm. Cond.: G
Twaalf antieke ivoren kaartenhouders voor diner, voorstellend diverse Afrikaanse vrouwelijke bustes 7x3x5cm. Cond.: G
Zware 3-delige kristallen roomset, facetgeslepen en gegraveerd met druivendecor, 1 minimale chip tablet 13x27x13cm. Cond.: R-G
Karaffenset ca. 1900 met 3 bijbehorende glazen, gegraveerd en geslepen (2 glazen hebben chips, karaffen zijn goed) Cond.: R-G
Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G
Twee oude Lalique kristallen glazen. Transparant met groenglazen knoppen 20e eeuw. In goede staat 11xø10cm. en 8xø9,5cm.
Prachtige glazen gegraveerde wijnkoeler ca. 1800 met floraal-, kasteel- en vogeldecor 27xø23cm. Cond.: G
Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.
Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.
Onyx asbak met bronzen golfer ca. 1930 in goede staat (minimale chip) 9x13x7cm.
Eikenhouten gesneden Jozef met wandbevestiging ca. 1890. hand gelijmd en stukje plank af 65x18x8cm. Cond.: R
Bronzen 19e eeuws figuur van R. Guillaume, voorstellend een liggende jongen met hond. In goede staat met mooie patina 20x26x12cm.
Oud bronsje voorstellend een liggend figuur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 21x9x7cm.
G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht en boten 24x30cm. Cond.: G
J. van Leeuwen? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten bij zeedijk 40x50cm. Cond.: R
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Zilveren theeschep 835/000met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gegraveerd heft. MT.: Wed.APluut, Schoonhoven ca. 1896. Ca. 11gr.
Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met GG 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met GG rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm
Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G