Huisrelikwie 19e eeuw met vruchtenhouten lijst met handwerk: Maria, goudstiksels en gekleurde stenen 26x22x4cm. Cond.: G
Pistool 18e eeuw van notenhout met gegraveerd messing sierwerk (haan mist en stukje hout vernieuwd) 32cm.Cond.: R
Tweedelige antieke scheerset in origineel kistje "T.R. Cadman + Sons Sheffield England" met heft van imitatie-ivoor 18x7x2,5cm. Cond.: G
Triptichon lijst 19e eeuw met minimale beschadiging 156x228 Cond.: R-G
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw 73xø110cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse hangsloten (1x messing) waarvan 3 met sleutel 10-13cm. Cond.: G
Messing stoof 18e -19e eeuw, opengewerkt en gegraveerd rondom met florale decors 17x19x18,5cm. Cond.: G
Twee messing tafellampen, voorstellend een man en vrouw zittend op een hek bij een lantaarn, op marmeren voet. 20e eeuw, 33cm. Cond:G
Grote antieke Jugendstil glazen wandlamp +\- 1910 in goede staat.35x16x10 met plated frame.Cond:G
Antieke tafellamp omstreeks 1920, voorstellend een man bij een lantaarn, gemaakt van brons gepatineerd compositiemetaal. 43cm Cond:G
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Twee delen oud/antiek: 1x bronzen vijzel 18e-19e eeuw met geribde rand en 1x bronzen olielamp met Hindoestaanse afbeelding van een godin met twee olifanten geflankeerd (restvergulding) 13x10x8cm. en 9...
18e-19e eeuw handgestoken wagenschot omgebouwd tot kapstok. 114x35x10 Cond G
Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.
Inktstel met bronzen olielamp ca. 1900 met hoofd van Neptunes en klauwpoot. Kristallen reservoirs (1 deksel is stukje van het hout af, verder in goede staat) 27x25x25cm.
Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G
Twee grote 19e eeuwse bronzen Empire 6-lichts kandelaren met Sphinxen, staande op klauwpoten omstreeks 1830. 77cm Cond:G
Chinese cloissone met bronzen Foohond 19e eeuw met afneembare staart 25x17x8cm. Cond.: G
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Notenhouten met pallisander tabakspot, 19e eeuws ovaalvormig (1 koperen band mist) 15x18x12 Cond:R\G
Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G
Prachtige gesigneerde 19e eeuwse houtgestoken stoof anno 1897 door D. Frieller te Domburg. Rondom handgestoken panelen met diverse voorstellingen betreffende jacht en roofvogel met slang. Bevat zuilen...
Grote 19e eeuwse vergulde koperen Monstrans met cherubijnkopjes en klauwpoten, koren en geslepen spiegel. 66cm Cond:G
Haardscherm Louis Seize 18e eeuws, met origineel op metaal geschilderd schilderij met als voorstelling herders met vee bij een ruine.(oneffenheden schilderij door hitte, lichte beschadiging lijst) 144...