Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
2844 Resultaten
Kavel: 1

Wierookbrander

Startprijs 750 EUR

Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...


Kavel: 2

Gouden armband

Startprijs 1.100 EUR

Zeer fraaie brede armband GG 585/000 met bewerking. Brede armband, 24 mm, met gravure bewerking. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ca 52.5 gr lengte 19,5 cm


Kavel: 3

Zilveren servies

Resultaat: 720 EUR

Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad. Begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G


Kavel: 4

Set GG met panter

Startprijs 2.900 EUR

Unieke set GG 750/000 met panter bestaande uit een choker, armband en ring. Een choker met in het midden een liggende panter, 55x14 mm, met emaille en diamant. Bevestigd aan een allegro collier, bree...


Kavel: 5

Streek oorhangers

Startprijs 3.000 EUR

Bijzondere kapitale GG 750/000streekoorhangers. Oorhaken met florale bewerking met daaraan een grote ruitvormige hanger voorzien van florale versieringen en een eikel aan de onderzijde. Totale lengte ...


Kavel: 6

Ring GG briljant saffier

Resultaat: 450 EUR

Ring RG 585/000 met saffier en diamant. Bredere ring met in het midden een rij met 8 saffieren, ø 2.7 mm wat hoger op de ring gezet. Aan weerskanten van de saffieren zit een rij met 10 diamanten, cape...


Kavel: 7

Slavenband GG blauw saffier

Resultaat: 800 EUR

Sierlijke GG 585/000 slavenband met blauw saffier en diamant. Fijne slavenband met slag aan de bovenzijde. In het midden zit een vierkant bezet met diamanten en 4 carree geslepen saffieren. Aan weersz...


Kavel: 8

Strikbroche, 16 brilj.

Startprijs 900 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...


Kavel: 9

Horlogeketting RG Amethist

Startprijs 1.000 EUR

Unieke horlogeketting RG met amethist. Bolle gourmetketting met prachtige hanger voorzien van paarse steen, 2x3 cm. Lengte 34 cm ca 31.1 gr


Kavel: 10

Creolen GG Quinn

Startprijs 400 EUR

Elegante strakke creolen GG 585/000 met briljanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr Nieuw.


Kavel: 11

Armband GG parel briljant

Startprijs 1.300 EUR

Elegante Art deco slavenband GG 585/000 met parels, smaragd en briljant. Fraaie antieke platte slavenband met in het midden een smaragd, 4.5x6 mm, wat hoger gezet met daaronder een rand met diamanten....


Kavel: 12

Bloedkoraal collier

Resultaat: 400 EUR

Fraai bloedkoralen collier. Bestaande uit tonvormige bloedkoralen, ø 8.5 mm. Geknoopt lengte 46 cm ca 45 gr Zonder sluiting.


Kavel: 13

Broche, 19e eeuw

Startprijs 275 EUR

Broche GG 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. 8.5 gr


Kavel: 14

Engelse naaidoos

Resultaat: 600 EUR

Bijzondere en zeldzame antieke Engelse naaidoos met sleutel, voorzien van twee porseleinen flacons met stoppen en goudbeschildering en een 7-delig gouden naaigerei bestaande uit: naaischaartje, vinge...


Kavel: 15

Zilveren dekselschaal

Startprijs 650 EUR

Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...


Kavel: 16

3-Delige set zilver

Resultaat: 400 EUR

Bijzondere drie delige zilveren, 835/000 set bestaande uit een mosterdpotje en een peper- en zoutbakje. Louis XVI stijl, versierd met guirlandes en bloemen. Bakjes staan op klauwpootjes en zijn voorzi...


Kavel: 17

Zilveren visschep

Resultaat: 220 EUR

Fraaie antieke visschep, zilver 835/000, gegraveerd, ajourgezaagd met getrembleerde bewerking en houten handvat. MT BGI, waarschijnlijk Bernardus Gillis jl 1821 's Hertogenbosch 41 cm


Kavel: 18

Melkglazen bonbonschaaltje

Startprijs 45 EUR

Bijzonder melkglazen bonbonschaaltje voorzien van golfrand met rode bies, met gecontourneerde en gegraveerde 835\000 zilveren biedermeijer hengsel. Mr A.H. Ankum-Zaandam\Amsterdam ca 1860 12x15cm Cond...


Kavel: 19

3-Armige kandelaar

Startprijs 150 EUR

Fraaie 3 armige kandelaar, zilver 835/000, hoog model voorzien van gelobd floraal motief. 26x15x30 cm Cond G


Kavel: 20

Zilveren fruit-dienschaal

Startprijs 950 EUR

Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. het geheel is bevestigd op en rijk versierde voet, 33x19c...


Kavel: 21

Zilveren koektrommel, rond

Resultaat: 750 EUR

Bijzonder mooie antieke zilveren koektrommel, 833/000, Hollands. Rond model met parelrand en voorzien van florale gravure op de deksel, welke scharnierend is. MT Cornelis Knuijsting, Rotterdam jl: X 1...


Kavel: 22

Zilveren koektrommel

Resultaat: 750 EUR

Sierlijke antieke rechthoekige koektrommel, zilver 835/000. Koektrommel met parelranden en op de deksel voorzien van een floraal gegraveerde rand. MT Cornelis Knuijsling, Rotterdam. jl X 1804 15x10x8 ...


Kavel: 23

Kaasstolp

Startprijs 90 EUR

Geslepen en geetste kaasstolp op originele onderschotel met idem slijpwerk en voorzien van 835\000 zilveren knop met parelrand. Toegeschreven aan Mr.M. Warren Sneek ca 1840. 23x19cm Cond:G


Kavel: 24

Bestekcassette

Resultaat: 700 EUR

Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...