Grote oude zware Daum nancy vierkante kristallen vaas met tweedimensionaal boom-motief, gesigneerd Daum France 2e helft 20e eeuw in goede staat 25x13x13cm.
Twee delen Daum nancy France glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x presse-papier met bloem en 1x plaquette met tweedimensionale citroen (in doos) 8-13cm. Cond.: G
Vijf delen oud kunstglas 20e eeuw: 1x grote vaas Nancy met floraal decor, 1x groene glazen vaas met 3 ribben (chip af), 1x Gallé stijl vaasje met floraal decor, 1x Art Deco stijl bolvaasje en 1x gesig...
Kavel met Swarovski bloemen waarvan de tulpen inclusief de bijbehorende displays zijn(uitgaves ter verlenging van het lidmaatschap). 1x Display met rode, gele en blauwe tulp 10,5x17cm. en 1 display me...
Drie karaffen met zilveren (925/000) hals: 1x grote schenkkan met zilveren tuit, voorzien van ovaal slijpsel, 1x 10-kantige geslepen karaf met zilveren hals voorzien van gravure en 1x klein schenkkara...
Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.
Twee Art Deco glazen schalen ca. 1930 met bruin gemarmerd effect: 1x grote schaal met los voetstuk (voetstuk heeft chips) ø34cm. en 1x bonbonschaal ø17cm. Cond.: R-G
Drie Duitse Jugendstil glazen vanzen ca. 1900 van Palme König, 1 minimale chip bij groene vaas Cond.: R-G 6-12cm.
Oude glazen dekseldoos, gesigneerd Gallé. Dekselrand gerestaureerd, verdere gebruikerssporen (mogelijk origineel) 16xø10cm. Cond.: R
twee art deco glazen schenkkannen, 1 kristal limonade kan +\- 1930 met plated armaturen, 1 mondgeblazen glazen schenkkan 3 kleurig +\- 1930. 22-29cm Cond.G
Zeer grote oude Boheems kristallen geslepen vaas en schaal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 27-35cm.
Twee kristallen gembercoupes met deksel 19e eeuw: 1x waaierkristal (minimale chips) en 1x grote geslepen coupe in zware uitvoering (minimale chips) 26-39cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x grote karaf, groen met noppen, 1x rode vaas ca. 1920 (chip), 1x Jugendstil vaas groen/goud/emaille ca. 1910, 18,5-42cm. Cond.: R-G
Twee delen Swarovski: 1x eekhoorn van helder kristal met gematteerde staart (mist kristal tussen de pootjes) 5,5x7cm. en 1x ster met ruimte voor een kaars uitgevoerd in helder kristal 14x3,5cm. Cond.:...
Kavel met diverse delen Swarovski waaronder: 2 zwanen, ijsschots met 3 pinguins, 2 zeesterren, 2 oesters, 1 zeeslak, 2 delen ter gelegenheid van 25 jarig bestaan, 3 hangers aan koord en veel kleine b...
Zeven delen blauw Boheems kristal: 6x Roemerglazen en 1x bonboniere 20e eeuw in goede staat 17-21cm.
Oude Italiaanse Salviati Murano glazen bonboniere met 2 dolfijnen, 20e eeuw naar oud voorbeeld (1 staartje gelijmd) 14xø15cm. Cond.: R
Vier delen oud/antiek Boheems kristal: 1x witte schenkkan (haarlijn handgreep), 1x bonboniere wit (minimale chip), 1x bonboniere blauw/wit (minimale chip), 1x blauw vaasje 9-15cm. Cond.: R
Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.
Grote zware oude rode kristallen overlay geslepen Boheemse vaas 20e eeuw in goede staat 26xø15cm.
Oude violet glazen vaas met groen iriserende platina +\- 1920 in goede staat, 25 cm.Cond:G
Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G
Drie delen Boheems glas 1e helft 20e eeuw: 1x glas met messing dekseldoos, 1x robijnrode vaas met wilddecors en 1x witte vaas met bloemendecor 8-14cm. Cond.: G
Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x schildpad, 1x blauwe asbak in de vorm van een tabakspijp en 1x paperweight met luchtbellen 8-16cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x spiraalvormig object, 2x smallen gesigneerde blauwglazen vazen, 1x clown-asbak, 1x hoge schaal "Van Walther", 1x glazen Jaguar E-type en 1x groene vaas met bloeme...
Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 2 karaffen met stop in Empire stijl en 1x tafelstuk van messing en glas met een putti die een bol draagt 26-30cm. Cond.: G
Antieke Duitse WMF glazen schaal (myra glas). +\- 1930, groen-geel met craquele effect. in goede staat, 9x25 cm,cond: G
Twee oude glazen 4-lichts kaarskandelaars met kristallen pegels 20e eeuw 50cm. Cond.: G
Kavel van 10 delen oud glaswerk: 1x set (1 karaf met 6 bijpassende glazen) en 3 losse karaffen, 9-33cm. Cond.: G
twee grote antiek glazen schenkkannen Duitsland met tinnen klapdeksel +\- 1890 1 kan met gravering vrouw met tableau en 1 kan gelobt. 31-40 cm. Cond: G
Vier Duitse glazen bierpullen: 1x grote kristallen gegraveerde bierpul 20e eeuw, korenbloemen, 1x glazen bierpul met tinnen deksel ca. 1900 en 2x beschilderde glazen bierpullen naar oud voorbeeld 15-2...
Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G
Swarovski hond gemaakt in helder kristal met grote facetten, zilverkleurige halsband met kristalsteentje 11,5x13x5cm. inclusief display met spiegel Cond.: G
Kavel van 3 Swarovski zwanen uitgevoerd in helder kristal, 7,5x5cm., 5,5x4,5cm. en 3,5x3cm. Cond.: G
Twee delen Swarovski met schade: 1x jaarstuk 1997, draak met bol. Manen en staart zijn gematteerd 13x9cm. (1 hoorn mist (afgebroken) en 1 van de vier manen mist (afgebroken). 1x jaarstuk Pegasus 1998 ...
Tiffany stijl glazen glas-in-lood venster 2e helft 20e eeuw 70x75cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen en 1 antieke stopfles (glas) met gouddecor 23-32cm. (1 stop kristallen karaf kapot) Cond.: R-G
Zware kristallen geslepen mand 20e eeuw in goede staat 28x30x20cm.
twee delen 19e eeuws glaswerk, 1 karaf met ribben circa 1800, 1 gegraveerd drankreservoir met kraan. 35-50 cm. Cond:G
Drie delen glaswerk 20e eeuw,1 groen glazenvaas (ongemerkt), 1 bruin glazen vaas met krul (ongemerkt),1 groen glazen spijker asbak( ongemerkt) 12-19cm.Cond:G
Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G
twee kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 23-24 cm Cond:G
Twee zware kristallen geslepen schenkkannen 20e eeuw in goede staat 26-29cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G
Kavel met 13 oude/antieke kristallen schalen: 7x set antiek, 4x set 20e eeuw en 2 losse schalen (minimale chips mogelijk) ø9,5-ø14cm.
Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G
Oude facetgeslepen kristallen bowlset (13-delig), bowlpot met 12 glazen in goede staat
Kavel met 15 delen facetgeslepen kristal 20e eeuw: 2x ovaalvormige schalen en 13 fruitschalen (chips mogelijk) 15-28cm. Cond.: R-G
Vier delen antiek glas ca. 1880 met groen glas en witte figurendecors (minimale chips) 8-14cm. Cond.: R-G
Kavel met 23 oude glazen met slingereffect 20e eeuw Italië, 15-18cm. Cond.: G
Kavel met 8 oude kristallen Roemer glazen ca. 1930 met dezelfde slijpsels 21cm. Cond.: G
Acht wijnrode glazen (4x kristal en 4x glas), 20e eeuw 16-22cm. Cond.: G
Kavel van 13 diverse kristallen glazen roemers 20e eeuw 14-21cm. Cond.: G
Vier delen Boheems glaswerk 20e eeuw: 1x kristallen karaf met kastelendecor, gegraveerd, 1x geslepen groen kristallen vaas met floraal decor, 1x tablet gesigneerd Carly ca. 1900 Jugendstil en 1x table...
Kavel van 10 oude groenglazen Roemers met noppen, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (gegraveerd), 2 soorten 14-18cm. Cond.: R-G
Kavel van 41 kristallen glazen en bijbehorende karaf ca. 1930 in goede staat
Acht aparte oude/antieke mondgeblazen glazen met luchtbellen (abrissglas) 11-12cm. Cond.: G
Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G
Kavel met 20 kristallen glazen met gouddecor (2 soorten) 6-12cm. Cond.: G
Drie oude glazen karaffen: 1x blauw/groene karaf 1e helft 20e eeuw (zonder stop), 1x zware gekleurde karaf met stop "Ruhmaki Suomi Finnland" en 1x schenkkan ca. 1930, 18-24cm. Cond.: G
Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G
Kavel van 40 kristallen glazen (groepjes van diverse soorten) 20e eeuw 10-19cm., minimale chips mogelijk Cond.: G
Kavel van 21 beschilderde oude glazen (kristal en glas) o.a: 3x Boheems (hoofdzakelijk 1e helft 20e eeuw 8-16cm. Cond.: G
Kavel met 38 gegraveerde glazen (groepjes van diverse soorten) 19e-20e eeuw o.a: 1 groot kristallen glas met monogram 19e eeuw, 1 kristallen glas met jachtvoorstelling 4-21cm. Cond.: G
Aparte mondgeblazen limonadekan met ingebouwde glazen-koelhouder (mogelijk Venetië) en 5 bewerkte glazen 20e eeuw 10-29cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk ca. 1900: 1x lichtblauw geschulpte schaal met messing voet en 1x robijnrode dekselpot met messing armaturen en figurenvoorstelling op deksel 12-25cm. Cond.: G
Drie moderne glazen vazen ca. 1970-1980: 1x Cassiskleurige Zweedse vaas Gullaskruf C.R.P., 1x langwerpige vaas (minimale chip), 1x geaderde hoge vaas roze/wit, ongemerkt 20-39cm. Cond.: R-G
Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x oorvaasje meerkleurig ca. 1900, 1x gesigneerd vaasje 2e helft 20e eeuw en 1x gesigneerd Jugendstil stijl vaasje 2e helft 20e eeuw met geschulpte kraag 6,5-9cm. Cond....
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x Gallé stijl vaas met floraal decor, 1x Boheems kristallen vaas, robijnrood, gegraveerd en met floraal decor, 1x vaas ca. 1920 met decor van goud en bloemen 16-28cm...
Vij delen Swarovski kristal: 1x harp (uitgave 1992) behorend bij het thema "Kristalmelodie" 10,2cm., 1x tafelbel met gematteerde bloemen ca. 11cm., 1x kristallen figuur met golfen, 1x roze gekleurde k...
Vijf delen mondgeblazen kunstenaarsglas 20e eeuw: 1x gesigneerde blauwgroene bolvaas, gesigneerd Melina, 1x Jugendstil stijl bolvaas, onduidelijk gesigneerd, 1x roodblauwe vaas ca. 1920, 1x hoge groen...
Antieke Jugendstil glazen vaas door Bendor met tweekleurig groen floraal decor in goede staat 26,5xø19cm.
Jugendstil vaas ca. 1900 (lampenvoet), cassiskleurig met rondom landschapdecor, tweekleurig opengewerkt (minimale chips bovenrand) 18,5cm. Cond.: R-G
Jugendstil glazen vaas ca. 1900 in compositie metalen houder (bovenrand chip) 22cm. Cond.: R
Twee oude W.M.F. Ikora glazen fruitschalen ca. 1930 met minimale chips aan voet ø22-ø34cm. Cond.: R-G
Vijf diverse oude kunstenaars vazen: 1x blauw-groene vaas, gesigneerd I.A. Rochere France, 1x oker-roze bolvaas (ongemerkt), 1x oranje-gele vaas (ongemerkt), 1x opaline vaas met gouddecor en 1x grote ...
Drie delen oud glaswerk: 1x gesigneerde kunstenaarsvaas, gesigneerd Hunnes, 1x karaf, 1x schenkkan 19e-20e eeuw 25-28cm.
Antieke glazen 8-delige karafset bestaande uit: 1 glazen tablet, 6 glazen en een karaf ca. 1920 (chip karaf), 21xø22cm. Cond.: G
Grote oude gele kunstenaarsvaas, mondgeblazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 40,5cm.
Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...
Lot oud groen glas omstreeks 1930-1960(minimale chips) 7-24 cm Cond:R\G
Groot cassis-kleurig glas-in-lood venster 19e-20e eeuw (1 ruitglazen venster is gebroken) 80x50cm.
Gebrandschilderd glas-in-lood venster 19e eeuw met als voorstelling een biddende vrouw 34x28cm. Cond.: G
Twee oude/antieke glas-in-lood vensters ca. 1900-1960 (1 venster met scheurtje) 60x45cm. en 60x47cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek ruit/waaierkristal 19e eeuw: 1x marmelade dekselpotje 13xø10cm. en 1x rozensteker (2-delig) 13xø14,5cm. Minimale chip mogelijk
Kavel van 21 delen antiek geslepen waaierkristal met diverse schaaltjes ca. 1900 (minimale chips mogelijk) 8-30cm. Cond.: G
Kavel antiek ruit- en waaierkristal: 1x schaal met zilveren veugel (ruit), 1x vaasje (waaier), 1x schenkkan(ruit), 3x schaaltje (waaier). Minimale chip mogelijk. 8-20cm. Cond.: G
Twee grote oude Boheemse kristallen vazen met geslepen voorstellingen 1e helft 20e eeuw (2 chips bij 1 vaas) 25-33cm. Cond.: R-G
Twee delen oud/antiek glas: 1x 3-delige antieke boerenjongenspot met gravering 19e eeuw (minimale chips), en 1x gegraveerde wijnkaraf 19e eeuw, 22-31cm. Cond.: G
Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G
Zes delen ou kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw