Antieke ivoren man met kleine olifant tussen zijn benen 27cm. Cond.: G
Twee oude Japanse been gesneden keizer en keizerin 20e eeuw 32-34cm. Cond.: G
Twee antieke ivoren handvaten met schroefdraad (parasol) 16-23cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren neushoorn op tropisch houten sokkel (1 poot en staart gelijmd) 10x19x6cm. Cond.: R
Antieke ivoren ceremoniezwaard met monogram ca. 1880 in goede staat 65cm.
Grote Japanse of Chinese monnik ca. 1900 op houten console in goede staat 19cm.
Veertien ivoren sieraden o.a: halskettingen en ringen (Oosters) 3-42cm. Cond.: G
Antieke bewerkte ivoren slagtand met decor van krokodil en olifanten (2 slurven licht beschadigd) 53cm. Cond.: R-G
Kavel met 12 ivoren beeldjes o.a: messenleggers, pionnen, beeldjes 5-11cm. Cond.: G
Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G
Twee grote antieke ivoren krokodillen (1 bek gerestaureerd) 38-44cm. Cond.: R-G
Twee antieke ivoren lachende figuren ca. 1900 (gesigneerd) van een man en een vrouw, China of Japan 10-11cm. Cond.: G
Twee antieke ivoren Chinese figuren 19e eeuw, gesigneerd en met originele beschildering 7,5-8cm. Cond.: G
Twee grote bewerkte antieke ivoren slagtanden met decor van korkodil en olifanten. Licht beschadigd, spanningscheuren 70-76cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.