Zilveren tasbeugel, 800/000, fraai uitgewerkt met pijnappels op de klip. Voorzien van zwarte tas. 16x4 cm Cond G
Gietijzeren met messing wandklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk en korte slinger (zonder slagwerk) 45x32x8cm. Cond.: G
Horloge GG 585/000, Certina. Horloge met grote vierkant bewerkte kast met een klein rond klokje, 18x18 mm, bevestigd aan een zwarte velourachtige band. Het horloge is mechanisch.
Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U
Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G
Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen adelaar omstreeks 1920 Fraureuth, kunstabteilung, wit met goud decor gesigneerd Herm. Fritz 28x31x16cm Cond:G
Drie zeldzame vroege Chinees porseleinen borden (Kang Xi) met geschulpte omranding en drakendecor (diep-blauw) 17e-18e eeuw. 2x twee minimale chips en 1x 1 minimale chip 3xø21,6cm.
Engelse staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat met grenenhouten kast. Seconden- en dagaanduiding 198cm. Cond.: G
Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G
Streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche, 19e eeuws, met filigrain en kwastjes. 40x18 mm. ca. 2.9 gr.
Twee Duitse antieke grafieken: 1x 2 landkaarten wereld ca. 1900, 52x30cm. en 1x 18e eeuwse gravure, gezicht op stad Kleef langs de Spruy-graft, H. Spilman sculp 1746, 42x18cm. Cond.: R
Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, moeders en kinderen bij school, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Zakhorloge GG 585/000 dames model, ø 33.5 mm, gegraveerd Vacheron Geneve. bevestigd aan een onedel collier.
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...
Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G
Oorhangers, WG 750/000, met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengt...
Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn Venetiaans collier met een strakke langwerpige hanger, gematteerde, voorzien van 2 rijen met briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI-P. Grootte hanger 1.4x...
Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...