Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

11-Delige toiletset
Startprijs 40 EUR

Antieke elf delige toiletset met schildpadlook in de originele cassette met in de deksel drie spiegels met geslepen facetranden. Midden 20e eeuw. 31x21x5cm

Schilderij, W.F. Smit
Startprijs 150 EUR

W.F.Smith Hollands grachtengezicht in de winter bij avond, olieverf op linnen 60x50 Cond:G

Antiquarische P. Scheen lexicon
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame antiquarische Pieter Scheen lexicon: Honderd jaren Nederlandsche schilder- en tekenkunst A-Z (1946) en De Romantiek met voor- en natijd 1750-1850 met 400 afbeeldingen in goede staat 19x25x6cm...

Metalen sierschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugenstil jardiniere met putti, compositiemetaal omstreeks 1900, bronskleurog patina 17x29x17cm Cond:G

Schilderij, rabbijn
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G

Kandelaar Joods
Startprijs 50 EUR

Achtarmige bronzen Joodse kandelaar 18e-19e eeuw (Joods teken is afgebroken en mist) 28x23x16cm. Cond.: R

Kolenbak met schep
Resultaat: 45 EUR

Antieke kolenbak met schep en messing beslag 19e eeuw in goede staat 30x38x29

Kunstbloem met pot
Startprijs 180 EUR

Oude Japanse glazen boom met cloissone pot, floraal decor omstreeks 1920 Cond:G 43cm

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 30 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R

Doosje met 12 vorkjes
Startprijs 20 EUR

Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes

1 Gulden 1840
Resultaat: 110 EUR

Zilveren gulden Koning Willem I, 1840. Laatste jaargang van Koning Willem I, Cond.: G

10 Cent 1828
Startprijs 30 EUR

Zilveren 10 cent Koning Willem I, 1828

Album ansichtkaarten, fantasie
Startprijs 20 EUR

Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G

Märklin speelgoed
Startprijs 120 EUR

Lot oud Duits blikken Märklin speelgoed omstreeks 1930, electrisch, lok met tender, 3 rails en wagon (bespeeld) 13-27cm Cond:R/G

Schippertje met scheepjes mechaniek
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame Friese klok, kantoortje met scheepjesmechaniek omstreeks 1800 in goede staat 102cm met vergulde houten beelden, en originele beschildering.

Regulateur, Lenzkirch
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch regulateur omstreeks 1880 (tollen missen) 74cm Cond:R

Warmink tafelklok
Resultaat: 150 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen versieringen in goede originele staat 28x15x19cm.

Koperen pendulestel
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 36-40cm Cond:G