Antieke Engelse kenotometer in mahoniehouten kast met deurtje (scheepsvaart) registered Design sole makers Brady and Martin Ltd. Newcastle on tyne, in goede originele staat 44x31x11cm Cond:G
Negentiende eeuws pompoenvormig theekistje (tabakdekseldoos) of theedoos, met slot, sleutel en benen slotplaat, 14x11,5cm Cond:G
Schitterende grote antieke vergulde messing kroonluchter omstreeks 1880, Historisme 12 lichts, prachtig opengewerkt en bewerkt, in zeer goede staat 84x77 Cond:G
Antieke kruithoorn gesneden uit kalebas of kokosnoot, met rondom figuren en floraal decor 18e-19e eeuw in goede staat 16x9,5cm
Twee zeldzame antieke houtgestoken Venetiaanse Mooren (kandelaren) met vergulding en beschildering 19e eeuw, lichte beschadigingen 71-73cm Cond:G
Groot antiek carrousselpaard omstreeks 1880 op standaard met glazen ogen en latoenkoperen beslag, staart van echt haar(krimpnaden en restauraties) 136x126x29cm Cond:R/G
Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen in goede staat 122-124cm
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...
Onduidelijk gesigneerd pendant in vergulde historische stijl lijsten omstreeks 1880, gedeeltelijk geschilderd en gelithografeerd minimale beschadiging 67x45cm Cond:R/G
Twee vergulde bronzen Empire kandelaren 19e eeuw, reparaties aan kaarsarmen (solderingen) 40cm Cond:M
Bronzen "Cariot Rod Finial" uit de Luristan periode ( 1200 - 800 BC.) 28x5x3,5cm. in redelijk tot goede staat.
Twee grote antieke houtgestoken beelden, 19e eeuws of ouder, Renaissance stijl (trapconsoles) man met baard en vrouwenbuste (oude wormbeval) 122-125cm Cond:G
Twee figurale messing marmeren tafellampen 1e helft 20e eeuw in goede staat 53cm Cond:G
Bronzen ceremoniële staf met standaard (waarschijnlijk samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 28x10x5cm.
Antieke opaline glazen bloembeschilderde petroleumlamp omstreeks 1900(geelectrificeerd) 47cm Cond:G
Grote bronzen kroonluchter met 5 putti en kristallen pegels in goede staat 82x59ø Cond:G
Antieke messing petroleum hanglamp omstreeks 1900 met extra verlichting ingebouwd naast petroleumlamp 65x36ø in goede staat
Zeldzaam 4-delig boekwerk met handgemaakt papier "Singraven: de geschiedenis van een Twentsche havezate", auteur: Karl Döhmann met medewerking van W.H. Dingeldein. Uitgever: Brussel : Librarie nationa...
Antieke Symphonion speeldoos met twee kammen (2 tanden afgebroken). Zwart gelakte kast met lithografieën. Lichte inactieve wormbeval, verder in goede originele staat 17x26x26cm. Cond.: R
Vier grote antieke houtgesneden carousselpoppen omstreeks 1900 met originele polychromie, clown met accordeon, 2x clown met blaasinstrument clown met bekkens,t( 1 clown mist blaasinstument) 60-65cm Co...
Zeldzame grote 19e eeuwse Duitse globus op Piedestal, eikenhoutengestoken met guirlande, Erdglobus Karthogt Institut Peter. J. Oestergaard Berlin 179cm Cond:G
Vroege zeldzame Chinese bronzen hengsel schenkkan met fabeldierkop en vis als staart 18e eeuw of ouder, rondom Chinese tekens, in goede originele staat 12x15x10cm
Chinese bronzen wierook dekselpot met Foo hond 18e-19e eeuws (zonder hengsel) verder in goede staat 14x8,5ø
Negentiende eeuwse bronzen vergulde fotolijst met twee putti's en rocailles. In goede originele staat 31cm