Zeldzame antieke mahoniehouten inklapbare bibliotheektrap in kokervorm(1 tree gebroken) 240cm. Cond;R/G
Zeldzame 19e eeuwse Pianokruk in oestervorm(zitvlak in vorm van schelp) originele beschildering, parelmoer met groen, minimale randschade. 63x46x44cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten spiegel met florale intarsia in goede staat 60x60cm.
Kersenhouten boekenkast met lades en schappen. stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 204x127x42cm. Cond:G
Antieke franse eikenhouten armleunstoel omstreeks 1870 met petit point bekleding en snijwerk. in zeer goede staat. 120x67x83cm
Antieke eikenhouten Loujis Seize commode met 4 laden, omstreeks 1800, met origineel beslag, sloten, halve zuilen, vergulde capitellen, in goede originele staat 97x97x42cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.
Hollandse mahoniehouten empire spiegeltafeltje, halvemaanvormig blad, omstreeks 1820 met volle zuil en messing capitellen, 61x41x21cm Cond:G
Hollandse eikenhouten 4-deurs kussenkast naar oud voorbeeld (neo-renaissance), 2e helft 20e eeuw 163x125x50cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten jalouzie kastje met lade en hoge poten(Louis seize) minimale fineerschade 70x49x34cm. Cond;G
Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten spinnekoptafel, Holland omstreeks 1860, in goede staat 77x107x130cm.
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten scheepskastje met klep, lade en deurtje, staande op wieltjes 80x50x52cm. Cond:G
Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.
Twee indentieke kersenhouten bijzettafels met lades, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 55x65x65cm.
Oude Engelse showvitrine op Queen Anne poten, met inhoud. Bezine aanstekers, flacons, spaarpotten, kijker etc. 62x47x60cm.
Klein 19e eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel met 2 lades, in goede staat. 70x52x70cm. Cond:G
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, omstreeks 1900 en in goede staat. 62x39x48cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met snijwerk. Omstreeks 1870, goede stoffering recentelijk vernieuwd.100x150x75cm.
Drie delige mini tafelset stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Queen Anne stijl, mahonie kleur/mahonieblad. in goede staat 48x36x48cm.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 88x70x31cm. Cond:G
Antieke notenhouten Jugendstil kaptafel met geslepen spiegel en 3 lades, omstreeks 1910. 172x46x108cm. Cond:G
Antieke goudkleurige spiegel, omstreeks 1900, in Louis Seize stijl, lichte beschadigingen 110-87cm Cond:R/G
Franse 19e eeuwse notenhouten commode met snijwerk in rococco stijl, 2 deuren en 2 lades. 78x122x63cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Mechelse uittrektafel met leeuwenkoppen en messing ringen. in goede staat 75x135x88, met uittretkbladen 75x315x88cm.
Antieke Duitse barokstijl eikenhouten wandvitrine, omstreeks 1900 88x85x22cm. Cond:G
Bordeauxrood lederen relaxstoel, electronisch verstelbaar met bedieningssysteem en kussens, in zeer goede staat, 112x70x73cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Victoriaanse stoel met goede stoffering, gerestaureerd, oud wormbeval. 97x40x40cm Cond:G
Fijngestoken antieke notenhouten sofa, Louis Seize stijl, omstreeks 1870, goede stoffering, en in goede staat. 100x128x87cm.
Kleine Hollandse eikenhouten buikkast, orgelgebogen stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 61x64x35cm.
Grote zware barokstijl spiegel met ornamentenlijst en facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw 97x158cm Cond:G
Houtgesneden armleunstoel met voetenbankje, vlechtwerk zitting zijkant en rugleuning, Louis Seize stijl, 20e eeuw. 87x56x52 en 24x30x22cm. Cond;G
Vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist, gedateerd 1727, monogram MSFH(deksel later) Bruidskist, in goede staat 74x14x56cm.
Engelse mahoniehouten sheraton stijl eethoek met 4 armleunstoelen. Coulissentafel met 2 extra bladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, goede stoffering 1 vochtvlek. 76x105x174. 90x60x63cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire, goede groene velours stoffering, in goede staat 98x88x87cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse eikenhouten commode met ringbeslag in goede staat (Krimpnaad) 85x102x48cm.
Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Eikenhouten 18e eeuwse houtgepinde engelse kapiteinsstoel met floraal snijwerk, biezen zitting en rugleuning. 90x58x66cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Mechelse eiken penantkast omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en lijstenwerk. 106x119x50cm. Cond:G
Zeldzame Duitse design kinderschommelstoel, omstreeks 1950, ontwerp: Prof. Hans Brockhage, gemaatkt door firma Lenz (DDR) 36x98x39cm. Cond:G
Twee zeldzame vitrinekasten met marmer, guirlandes en kariatyden, 20e eeuw in goede staat( beide voorruiten en zijruit moeten vervangen worden). 142x26x46cm. Cond:G
Italiaanse notenhouten barokstijl vitrine hoekkast met florale intarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat. 213x105x54cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Franse tweedeurskast, notenhout, in rococco stijl, afneembare koplijst, in goede staat 230x150x60cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met honingraad facetgeslepen glas, 20e eeuw stijlmeubel in hoogwaardige kwaliteit. 208x156x40cm. Cond:G
Grote gave antieke eikenhouten boekenmolen omstreeks 1900, in goede staat 94x50x50cm.
Mooie 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok commode met bronzen beslag, in goede staat 88x105x61cm.
Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G
Hollandse 18e eeuwse 2-delige intarsia hoekkast met vitrine. florale intarsia, minimale fineerschade 188x74x50cm. Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse empire tafel, met inlegwerk, intarsia en floraal en vogelvoorstelling(fineerschade) 77x108øcm. Cond:R
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...
Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G
Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...
Prachtige recent gerestaureerde mahoniehouten empire Chaise longe met parelrand, omstreeks 1830, met gave zilver/blauwe stoffering 99x185x62cm. Cond:G
Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.
Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G
Grote 18e eeuwse wortelnoten vitrinekast met lade in het midden en daarachter vier lades. Omstreeks 1760, op hoge originele poten en in goede staat, 3 sloten vervangen. 44x187x220cm. Cond:G
Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire ca. 1830 met uitschuifbare schrijflade en vitrine-gedeelte. In goede originele staat (lichte fineerschade) 167x97x48cm.
Noord Duitse 19e eeuwse Barok stijl schrijfsecretaire met orgelgebogen laden en bronzen beslag ca. 1880, 105x60x105cm. Cond.: G
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Rozenhouten empire stijl vitrinekast met bronzen beslag en kariatijden, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 190x106x45cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten 2-delige lessenaar met onderkast ca. 1900, 125x88x122cm. Cond.: G
Duitse mahoniehouten Jugendstil tafel ca. 1900 met intarsia (rondom floraal) en messing poot-uiteinden, 80x83x126cm. Cond.: G
Engelse stijl mahoniehouten schrijfbureau met 5 lades en bronzen beslag, staande op hoge klauwpoten, 2e helft 20e eeuw, blad heeft krassen. 78x79x149cm. Cond:R/G
Vier antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met Biedermeierstijl stoffering, in goede staat 97x50x40cm.
Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mooie patina in goede staat 96x41x76, Cond:G
Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere, lichte fineerschade, 155x94x52cm Cond:R/G
Franse antieke notenhouten buffetkast omstreeks 1880 met volle zuilen en mooi snijwerk in de deuren, 230x144x46cm. Cond:G
Antieke halspiegel, omstreeks 1900 met facetgeslepen spiegel, in goede staat 125x70cm.
Engelse mahoniehouten sidetable met grote lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 83x53x162
Achttiende eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist kist, met zadeldeksel, en origineel slot, in goede staat 83x153x71cm
Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G
Negentiende eeuws rood gelakte empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing capitellen, in goede staat 94x52x109cm.
Wortelnoten barock secretaire, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, lichte fineerschade, met bronzen beslag 104x78x54cm. Cond:R/G
Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G
Vier oude stoelen, 1x armleunstoel 20e eeuw met petit point stoffering, 3x Louis Phillipe stoelen, 93x50x45cm en 86x65x50cm Cond:G
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G
Grote antieke spiegel omstreeks 1910 met facetgeslepen spiegel, kleine beschadigingen 134x98cm. Cond:R/G
Grote houtgestoken kapstok 19e eeuw met leeuwenkoppen en druivenranken, 104x50x10cm Cond:G
Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel, in zeer goede staat recentelijk professioneel gerestaureerd, 73x106x73cm. Cond:G
Mooi Engels eikenhouten schrijfsecretaire, stijlmeubel 20e eeuw, in zeer goede staat, mooie patina, compleet met sleutels 112x84x50cm. Cond:G
Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R
Groot Engels eikenhouten rolbureau omstreeks 1900, 11 lades, 2 opbergvakken met schrijfleer, schrijfblad schuin te plaatsen, lades binnenleven wortelfineer, gesigneerd meubel, Langelea en Co, lichte f...
Antieke eikenhouten kerfsnede tafel met kantig blad, Friesland 19e eeuw, in goede staat 61x54x54cm. Cond:G
Antiek Duits eikenhouten kerkbank gemaakt van eikenhout, 18e/19e eeuws 118x135x38cm Cond:G
Antieke kerfsnede etagere kastje Duitsland, met maan en datering A. Reimers 1910 Flensburg 80cm. Cond:G
Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G
Antieke Engelse met leder bekleedde schommelstoel 107x80x55cm Cond:G
Eikenhouten opengewerkte snijwerk hocker met velours zitting, omstreeks 1920 in goede staat 54x50x50cm.
Negentiende eeuwse Engelse toiletspiegel met getorste zuilen 85cm. Cond:G
Reusachtige antieke blaasbalg, met leder, vermoedelijk Duitsland, 19e eeuw, geen wormbeval, voor smederij, in goede staat 170x60x85cm.
Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G
Kersenhouten design bureaustoel omstreeks 1960 in goede staat 74x50x61cm.