Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel zilver
Resultaat: 30 EUR

Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...

Zilveren naainecessaire-combinatie
Resultaat: 500 EUR

Bijzondere zilveren naainecessaire-combinatie, 835/000, opgebouwd uit een naaldenkoker, een priem, een talkdoosje met strooigaatje uit 2 delen met vergulde binnenzijde. Voorzien van een golvend decor ...

Lot brillen o.a. zilver en goud, 7x
Resultaat: 190 EUR

Lot brillen met zilver en goud, Vier brillen met zilveren montuur en drie brillen met gouden montuur. Allen antiek

2 Specerijenbakjes met kristal
Resultaat: 30 EUR

Twee kristallen specerijenbakjes met een zilveren houder, 800/000. Kristallen bakjes met gecontourneerde rand en sterslijpsel op de bodem. Voorzien van zilveren houder met krul en bloembewerking gepla...

Zilveren inktpotje
Resultaat: 25 EUR

Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...

11 Zilveren koffielepels
Resultaat: 90 EUR

11 Zilveren koffielepels, 835/000, Hollands. Koffielepels met 3 dubbele filetrand. MT.: Simon Woortman, Amsterdam. jl.: B: 1836. 13 cm. ca. 167 gr. In goede conditie

Kavel zilv. bestek, roosjes
Resultaat: 60 EUR

Kavel zilveren bestek met roosjes, bestaande uit o.a. diverse lepels, een bonbontang, diverse vorkjes en prikkers, een opdienlepel en twee slacouvert met zwarte bak. ca 280 gr. Diverse gehaltes. In go...

Zilveren tweedelig roomstel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 15x8,5 cm. Fisher, enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.

Zilveren lepeldoos
Resultaat: 75 EUR

Zilveren lepeldoos, 835/000, Hollands. Lepeldoos geplaatst op 4 bolpootjes en een getorste beugel. het doosje is voorzien van een guilloché gegraveerd lijnpatroon en cirkelmotief, aan de zijkant voorz...

Zilveren ovale gehamerde schaal
Resultaat: 60 EUR

Fraaie ovale zilveren gehamerde schaal, 900/000, met gecontourneerde rand met gevlochten bewerking. 26,5x19x3 cm. ca 198 gr. In goede staat.

Zilveren houder met cocktailprikkers
Resultaat: 30 EUR

Zilveren houder met prikkers, 800/000. Houder in de vorm van een uitlopend bakje op voet, versierd met gehamerd motief en floraal decor. Voorzien van 10 prikkers bekroond met bladdecor met bloem. ø4x8...

Tafelstofblik
Resultaat: 50 EUR

Zilveren tafelstofblik 835/000 gemerkt met leeuwtje Jl: E 1914, 17x15,5cm gewicht: 145gr.

Djokja zilveren schaal
Resultaat: 55 EUR

Djokja zilveren schaal, 800/000. Ronde schaal met gelobte rand voorzien van Djokja bewerking geplaatst op 3 bolpootjes. ø19x5cm. ca 173 gr. In goede staat

Zilveren gedenklepel, Bolsward
Resultaat: 160 EUR

Antieke zilveren gedenklepel, Bolsward laat 18e eeuw. Mooie lepel met monogramgravure aan de achterzijde van de steel en gravure in de achterzijde van de bak. 20x4,5 cm. ca. 54 gr. In goede staat.

9 Zilveren bestekdelen, Middelburg
Resultaat: 350 EUR

Antieke zilveren bestekdelen, Middelburg 18e eeuw. Bestaande uit 2 tafellepels, 3 tafelvorken en een dessertvork en 2 opdienlepels, model Haags Lofje. MT.: Johannes d'Hoy, 1766-1786, Willem Langebeke...

Zilveren dekseldoos Art Deco
Resultaat: 220 EUR

Mooie zilveren dekseldoos, Art Deco, Noors 830/000. Ronde gladde doos met deksel met zwart ebbehouten knop. De doos is geplaatst op 4 pootjes met geribbeld decor. MT.: A.Frisch, Kristiana-Oslo 1865-1...

Antieke bijbel met zilver
Resultaat: 170 EUR

Antieke bijbel met dubbele zilveren sluiting, 835/000. Antieke bijbel met zwart lederen kaft, voorzien van bewerkte zilveren hoekstukken en een dubbele rijkelijk versierde zilveren sluiting en goud op...

Divers antiek verzilverd bestek
Resultaat: 25 EUR

Antiek verzilverd bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Con...

Kristallen schaal met 10 onderzetters
Resultaat: 35 EUR

Kristallen schaal met zilveren rand en 10 onderzetters met silver-overlay. Ronde kristallen schaal voorzien van diverse slijpsels afgedekt met een zilveren rand, 800/000. 21x6 cm. En 10 glazen onderze...

Zilveren twee-delig roomstel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.

3 delig bestek
Resultaat: 55 EUR

Drie delig zilveren bestek, 925/000 met schildpad-achtig lemmet en bak. Bestek bestaande uit een opscheplepeltje en botermesjes bevestigd aan zilveren heften met een obilisk-vormig heft. Lengte 17 cm....

Zilveren lepel, theezeef en bakje
Resultaat: 50 EUR

Lot Hollands zilver, 835/000 bestaande uit een theezeef met lekbakje en een lepel. Theezeef versierd met een man met een juk en twee Hollandse voorstellingen, met lekbakje op voet, M.T.: Zilverfabriek...

Groot lot divers verzilverd en bestek
Resultaat: 90 EUR

Groot lot divers verzilverd, bestek en diversen, 19e-20e eeuw 5-30cm. Cond:G

7 Zilveren bestekdelen
Resultaat: 120 EUR

Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, Hollands, bestaande uit 4 lepels en 3 vorken, diverse modellen. Eén vork en één lepel voorzien van gravure. MT.: o.a. Van kempen en Begeer. jl.:1822-1919. Totaal c...

Lot tasbeugels en portemonnee
Resultaat: 30 EUR

Lot met 3 tasbeugels en een portemonnee met een alpaca beugel en schild.

Lot glazen met zilveren voet
Resultaat: 35 EUR

Lot van 8 glazen met zilveren voet, hoofdzakelijk 925/000, in goede staat 7-18cm.

Klokje en flacon met stop
Resultaat: 65 EUR

Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...

Zilveren schaal op voet
Resultaat: 100 EUR

Fraaie zilveren schaal op voet, 830/000. Ronde schaal met geschulpt motief en de rand voorzien van florale bewerking met bladeren en druiven. ø 22x9 cm. ca. 164 gr. In goede staat.

Friese roomkom, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Antieke zilveren Friese roomkom. Versierd met drijfwerk met fruitmand, krullen, schelpen en C-voluten op een ronde voet met parelrand. ø12x6,5cm. Gerestaureerd. ca. 67 gr. In redelijk goede staat.

2 Verzilverde dekseldozen
Resultaat: 50 EUR

Twee verzilverde dekseldozen, een lepeldoosje op pootjes versierd met Biedermeiergravures, 12,5x8x3,5cm, en een grote dekseldoos met geribbelde zijkanten, getrembleerde bewerking aan de bovenzijde. V...

Lot zilver en verzilverd
Resultaat: 45 EUR

Lot zilver en verzilverd bestaande uit twee zilveren servetbanden, een zilveren borstel, een verzilverde broodmand, vork druppelstop, een sigaretdoos en een likeurplaatje.

Zilveren antiek mes
Resultaat: 140 EUR

Zilveren mes met staande leeuw op het heft. Mes met zilveren heft van staande leeuw welke een schild vasthoudt. nagekeurd met waarborgteken voor ongewaarborgd gehalte van nationale oorsprong. Met stal...

Zilveren roomkom
Resultaat: 150 EUR

Fraaie zilveren roomkan, 835/000, met floraal drijfwerk op voet met parelrand, ca 120 gr. ø12x7,5cm.

Antieke zilveren opdienlepel
Resultaat: 160 EUR

Antieke zilveren opdienlepel, Amsterdam. Grote opdienlepel, gladmodel met iets een lofje aan het uiteinde van de steel. MT.: Frederik Precht I, Amsterdam 1744-1787 jl.: L:1770. Tevens voorzien van be...

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 125 EUR

Twee zilveren kandelaars, 835/000 en 925/000, Hollands. Zuilvormige kandelaar met lijnbewerking en dubbele filetranden. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. Hoog 14-17 cm. Als nieuw.

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Mooie verzilverde kaarskandelaar, 9 lichts, 20e eeuw in goede staat 39cm

3 Sigarettendoosjes, Duitsland
Resultaat: 20 EUR

Drie sigarettendoosjes, waarvan twee witmetalen met korrelguilloche bewerking en een floraal gegraveerde rand en één zilveren, 800/000, met korrelguilloche, een floraal gegraveerde rand met vergulde b...

6 Delen divers plated
Resultaat: 20 EUR

Zes delen antiek plated, kristallen bonbonniere, drie-delige Sheffield koffieset, tablet en 7 bekers 10-25cm. Cond:R/G

5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen
Resultaat: 20 EUR

Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...

Doos met 5 zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Cassette met vijf zilveren lepeltjes, 800/000, met spitse bak met een versierde gecontourneerde rand aan de steel en een lelie bij de aanzet van de bak. 14 cm. ca 79 gr. In goede staat.

Kristallen zoutvaatjes met zilver
Startprijs 25 EUR

Stel kristallen zoutvaatjes met Russisch slijpsel en ster op de bodem. Beiden met een zilveren rand, 835/000, met parelranden. 1x MT.: H.Booms, Amsterdam ø 4,5x3,5 cm

VERVALLEN UIT VEILING

Specerijenbakje, kristal met zilver
Resultaat: 20 EUR

Bijzonder specerijenbakje met zilveren houder, 925/000. Twee strak geslepen vierkante specerijenbakjes gedragen op een zilveren houder met handvat, versierd met florale bewerking. Grootte 10x8 cm. ee...

Zilveren ovaal doosje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ovaal doosje, 835/000, Hollands. Ovaal doosje met scharnierend deksel met voorstelling met paard met wagen en figuren en een rand met krulbewerking. MT.: Fa. B.W. van Eldrik Jr., Zutphen jl.:...

2 Zilveren voorwerpen
Resultaat: 40 EUR

Twee kristallen voorwerpen versierd met zilver, 925/000. Een borrelglaasje met zilveren opengewerkte bewerkte houder en een flesje met zilveren dop opengewerkte bewerkte huls. 5,5-7cm. In goede condit...

Theezeef + geboortelepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren theezeef en geboortelepel, 835/000. Beiden Hollands. Theezeef met een afbeelding van een schip in de bak en op de steel MT.: B.W. van Eldik, Zutphen jl.: k: 1920. en een geboortelepel met dub...

Geldclips, briefopener, vijl
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.

Zilveren knottenmandje+grote luciferhouder
Resultaat: 50 EUR

Zilveren knottenmandje, 800/000, en grote luciferhouder, 835/000. Grote luciferhouder fraai bewerkt met een een voorstelling van een zeilschip. MT.: Koninklijk Zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.: N...

Zilveren miniatuur dominee op preekstoel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur dominee op preekstoel, 835/000, met gedreven voorstellingen. MT.: J.Postmus, Hoorn ca 21 gr. 2,5x2x5cm. In goede staat

2 Bonbontangen
Resultaat: 55 EUR

Twee zilveren bonbontangen, Duits 835/000, beiden voorzien van florale bewerkingen. 15-17 cm. ca. 101 gr. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 160 EUR

Prachtige zilveren schaal, 925/000. Ronde schaal geplaatst op een ronde voet met Biedermeier krul en bloembewerking. ca 372 gr. ø 18x11 cm. In goede staat.

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren strooiers, 925/000, Engeland, Kleine strooiers, zeskantig model met een gladde buik. De klemdop is voorzien van strooigaatjes en bekroond met een bewerkte knop. MT.: Goldsmiths & Silvers...

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000. Gecontourneerde tasbeugel met diverse taferelen en krullen. Voorzien van ketting. jl.: I: 1918 Grootte 17x7cm. ca.130 gr. In goede staat

Lot divers
Resultaat: 40 EUR

Lot divers bestaande uit een zilveren schaar, 835/000, verzilverde breidoppen in de vorm van laarsen, flessendop en vingerhoed.

5 Zilveren servetbanden
Resultaat: 25 EUR

Lot met 5 zilveren banden. Een servetband met dubbele filetrand en 2 vingerdoekbandjes met parelrand, 835/000, Hollands. En 2 vingerdoekbandje met Aziatische tekens. ø 2,5-5 cm. Totaal ca. 75 gr.

Kristallen coupe met zilver
Resultaat: 35 EUR

Antieke geslepen kristallen coupe met ruit- en waaierslijpsel op poot met geslepen knoop op zilveren voet, 835/000, met parelrand. ca 1880. ø 13x11. In goede staat.

Zilveren kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Fraaie zilveren naaldenkoker, 835/000. Cilindervormige naaldenkoker met schroefdop. de naaldenkoker is bewerkt met zeshoeken versierd met sterren en voorzien van een wapenschild. 12x1,5cm. ca. 20 gr....

Lot verzilverd
Resultaat: 60 EUR

Lot verzilverd bestaande uit 2 serveerschalen, een vaasje, een set met taartvorkjes, 2 D.E. theeblikken en een bewerkt lepeldoosje.

Zilveren Jugendstil taartschep
Resultaat: 40 EUR

Zilveren jugendstil taartschep, 835/000. Gecontourneerde schep met getrembleerde rand en fraai versierd uiteinde van de steel met guirlande en strik aan de voor en achterzijde. MT.: Fa. J.M. van Kempe...

4 delig servies verzilverd
Resultaat: 30 EUR

Vier delig verzilverd koffieservies omstreeks 1930, gemerkt SMF 12-18cm. Cond;G

Zilveren tasbeugel + tas
Resultaat: 35 EUR

Strakke zilveren tasbeugel, 800/000, Art Deco. Gecontourneerde tasbeugel met gravure bewerking met fijn gevlochten tas en ketting met grote schakels. Winkelmerk.: Massifil. 15x3,5cm. ca.136 gr. In goe...

Kavel divers zilver
Resultaat: 45 EUR

Lot met divers zilver, bestaande uit een kurk met zilveren dop, een montuur, een briefopener een deel van een lepeltje en 2 manchetknopen. .

Lot 4 x zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 delen zilver, 835/000 bestaande uit een theelepel, 2 roomlepels en een suikertang. Totaal ca 70 gr.

Zilveren kinderbord met lepel
Startprijs 60 EUR

Cassette met daarin een zilveren kinderbord en lepel en ivoren bak. Frans 950/000. ø 15 lengte lepel 16 cm. In goede conditie.

Zilveren strooier
Resultaat: 55 EUR

Zilveren strooier, 835/000, Duits. Rond 1900. Strooibus bewerkt met Rococo lijnen in reliëf. De strooibus heeft op de dop een opengewerkt motief is voorzien van een parelrand. ø5x12cm. MT.: Wilhelm Bi...

Zilveren bestek
Resultaat: 400 EUR

Zilveren Frans bestek, 950/000, bestaande uit 12 vorken, 6 lepels en 10 messen. De lepels en vorken zijn voorzien van ronde steel met kam, aan de achterzijde versierd met een opgesoldeerd cartouche me...

Zilveren bestek
Resultaat: 300 EUR

Zilveren bestek, 800/000, bestaande uit 7 lepels, 6 vorken en 12 messen met een spatelvormige steel. MT.: Hermeling. Alles voorzien van monogrammen. 14-25 cm Totaal ca 833 gr. zonder messen. In goede...

Zilveren Jugendstil fotolijst
Resultaat: 95 EUR

Zilveren fotolijst met brede Jugendstil versierde rand. 925/000. Fotolijst met afgeronde hoeken met brede rand, 4 cm versierd met bloem en bladbewerking. 21x26 cm. Italiaans.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 90 EUR

Antiek zilveren pepermuntdoosje, 835/000, Empire, zonder scharnier met ribbelwerk in banen. MT.: M.Warren, Sneek, ca 1817. ø 5 cm ca 24 gr. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Zilveren miniatuur Stoomlocomotief
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur Stoomlocomotief, 925/000, met draaiende wielen. ca 86 gr 8x2,5x4cm. In goede staat

Zilveren blaadje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren presenteerblaadje, 835/000, Duits. Blaadje met gecontourneerde rand voorzien van filet, iets opstaande rand. ø16x1,5 cm. ca 176 gr. In goede staat

Zilveren schaar, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Antieke zilveren schaar, 18e eeuw, met rokhaak. De schaar is versierd met duiven en voorzien van een zilveren ketting en rokhaak. Schaar 17 cm. Lengte ketting 60 cm. Ogen iets uit model verder in goed...

7 Lepeltjes en taartschep
Resultaat: 60 EUR

Een zilveren taartschep en zeven lepeltjes, 835/000. Zilveren taartschep met gecontourneerde schep, deels getorste steel met parelrand. MT.: van Kempen, Voorschoten jl.: Y: 1908, en zeven theelepels v...

Lot met o.a. delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot bestaande uit een verzilverde kluwenhouder, een zilveren naaldenkoker en een zilveren haarspeld. Zilveren naaldenkoker, 835/000, achthoekig, voorzien van stippel en getrembleerde driehoekgravure m...

10 Diverse lepeltjes
Resultaat: 60 EUR

Tien zilveren lepels, 835/000, met diverse Biedermeier bewerkingen, bestaande uit acht theelepels, een suikerschep en een roomlepel. 9-14 cm. ca 93 gr. In goede staat.

Zilveren Djokja schaaltje
Resultaat: 65 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, Djokja 800/000. Rond bonbonschaaltje met opstaande geschulpte rand voorzien van het opengewerkte Djokja motief. ø 15x5 cm. ca 105 gr. Voorzien van belastingstempel J.

6 Zilveren lepeltjes in glas met zilveren voet
Resultaat: 50 EUR

Kristallen glaasje met zilveren voet met 6 lepeltjes, 835/000. Klein glaasje met ruitslijpsel en glad zilveren voetje gevuld met 6 theelepels met gecontourneerde dubbele filetrand. Totaal 13x5 cm. In ...

Zilveren bonbonschaal op pootjes
Resultaat: 75 EUR

Zilveren bonbonschaal op pootjes, 800/000. Fraai bollopend bonbonschaaltje met gelobte rand met knerrenversiering. De zijkant is ajourgezaagd met krullen en bloemen. Geplaatst op drie poten versierd m...

Zilveren roomstel
Resultaat: 250 EUR

Zilveren roomstel, 830/000, Duits bestaande uit een suikerbak, melkkan en dienblad. Roomstel met een ovale Empire vorm, met de melkkan en suikerbak op ovale standring. Beiden versierd met een verlopen...

3 Zilveren bekers
Resultaat: 100 EUR

Drie Italiaanse zilveren bekers, 925/000, Versierd met extra rand, een soort hamerslagbewerking en een uit gestanste bloembewerking. MT.: Brandimarte SRL, Firenze. ø 7x8,5 cm. Enkele deukjes Totaal ca...

Zilver vergulde brandewijnkom
Resultaat: 375 EUR

Antieke ovale zilver, deels, vergulde brandewijnkom met fraai floraal drijfwerk met vogels, bloemen en voluten. Geplaatst op een voet met florale rand en platte oren met putto's. ca. 251 gr. 25x12x9cm

Zilveren breischede
Resultaat: 55 EUR

Een zilveren breischede, 835/000. Een grote conische 8-kantige breischede met een bewerkt tussenstuk en gladde schotel. de schacht is gegraveerd met een getrembleerde lijn- en bladmotief. 19 cm. ca 3...

Zilveren kist
Resultaat: 700 EUR

Grote zilveren kist, 835/000, met gravures. Fraaie zilveren langwerpige doos met bollopende deksel voorzien van een gravure van het bedrijf van Suikeronderneming Kadhipaten. Aan de gladde zijkant voor...

4 Zilveren beursjes
Resultaat: 110 EUR

Vier zilveren beursjes. Een grotere strakke tasbeugel met een een gevlochten tasje, 8x7 cm, een beursje met een halfronde beugel met gestreepte bewerking, 5x7 cm, een glad gecontourneerde beugel met g...

Zilveren presenteerblaadje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren presenteerblaadje, 835/000, Duits. Ovaal presenteerblaadje met geschulpte rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwäbisch Gmünd, 25x19 cm. ca. 200 gr.

2 Zilveren doosjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren doosjes, 835/000. Pillendoosje met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier gravures. En enkele deukjes. En een ovaal doosje met de voorstelling van de nachtwacht en een krulversier...

Kristallen oorkaraf met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen oorkaraf met amandelslijpsel op zilveren, 835/000, voet, hals en montuur. En zilveren stop met ketting. MT.: J.M. van Kempen en Zn Voorschoten, ca 1870 11x36 cm

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 125 EUR

Fraai zilveren hengselmandje, 875/000, met vergulde binnenzijde. Rond mandje op gladde voet met een sierlijk bewerkte rand afgewerkt met een rand met parels. Rusland rond 1950. ø 11x11 cm. ca 197 gr. ...

3 Zilveren gespen
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke zilveren gespen, 835/000. Twee rechthoekige zilveren schoengespen met opengwerkt bloem- en bladmotief, 13x8 cm. En een gesp gemaakt uit filigrain krullen en spinnen met gecontourneerde ra...

Zilveren loddereindoosje 1915
Resultaat: 60 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000, Hollands. Gecontourneerd loddereindoosje met gedreven vormen voorzien van getrembleerde Biedermeier gravures. MT.: van der Meulen, Joure jl.: F: 1915. 4,5x3,5x4,5cm....

12 Zilveren lepeltjes in kristallen lepelvaasje
Resultaat: 100 EUR

Kristallen lepelvaasje met 12 zilveren lepeltjes. Rijkelijk bewerkt kristallen lepelvaasje met 12 zilveren lepeltjes met steel met perkamentrolletje. Lengte 9 cm.

Antieke zilveren roomlepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren roomlepel, 925/000, met geschulpte bak met een gedreven afbeelding van een vrouw in de tuin, steel met engelschild en een zwaan. 15 cm. ca, 26,4 gr. Voorzien van Engels herkeur

Zilveren loddereindoos 1876
Resultaat: 50 EUR

Zilveren loddereindoos, 835/000, gecontourneerd model met schild en verschillende bewerkingen. MT.: Onleesbaar jl.: R; 1876. Wat uit model. 4,5x3,5x5 cm. ca 21 gr. Verder in goede staat.

Zilveren soeplepel
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke soepsleef, met gecontourneerde steel en een lofje Grootte 38x11cm ca. 245 gr. In goede staat

Zilveren soeplepel(sauslepel)
Resultaat: 130 EUR

Antieke zilveren soeplepel,gekeurd te Amsterdam jl.:a:1808, 934/000. Soeplepel met ovale gladde bak bevestigd aan een gladde steel. MT.: Lambert de Wilt, 1688-1754, Amsterdam. Grootte 35x11cm ca. 164 ...

Zilveren schaaltje
Resultaat: 150 EUR

Prachtig hengselmandje, zilver 925/000, Hollands. Schaaltje op ronde voet, met strak versierde rand, met gecontourneerde beugel met bewerking. MT.: Zilverfabriek van Kempen, Voorschoten jl.: M: 1871...