19e Eeuws schildpad beslagen houten dekseldoos met zilveren klauwpoten en versieringen. Afmeting: 8 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk dekselkist met parelmoer rondom ingelegd. Circa 1920. Schanieren missen. Afmeting: 9 x 31 x 18 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaks-dekseldoos met spreuken en religieuze figurenvoorstelling. Afmeting: 17 x 4 x 6 cm. In goede staat.
Antieke lepeldoos met negentien (19) delen parelmoerbestek + twee benen naalden. Afmeting: 6,5 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Grote oude Joodse houtgestoken Chanoeka kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 61 x 20 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandspiegels met lamp, putti en cherubijnkoppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met cherubijnkoppen. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Duitse 19e eeuwse historisme kaarskandelaar met putti. Drie-lichts. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vijf-lichts messing historisme kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote Japanse vergulde messing cloisonne vaas met florale emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees/Japans. Bestaande uit: Twee natuurstenen figuren, drie lakwerk dekseldoosjes van hoorn en één natuurstenen kunstobject, gelijmd. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Japans cloisonne. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaas, 19e eeuw. Een hengselmand, eerste helft 20e eeuw. En drie maal miniatuur, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.
Grote Indonesische kris met breed lemmet. Tropisch houten schede en heft met metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antiek Droste (chocolade) winkelblik. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 12 x 33,5 cm ø. In goede staat.
Antieke bestekcassette van notenhout met plated visbestek. Circa 1900. Afmeting: 7 x 36 x 26 cm. In goede staat.
Marmeren tafelstuk met bronzen melkmeisje. Circa 1920. Afmeting: 21 x 26,5 ø. In goede staat.
Marmeren tafelstuk met bronzen paarden en ruiter. Circa 1920. Afmeting: 17 x 35 x 20,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.
Antiek Duits ijzeren tafelstuk met rozen en kristallen vaas. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke plated messing historisme wijndecanter. Circa 1880. Afmeting: 21 x 33 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Engels messing + koper scheepskompas in houder. Kelvin & Hughes London. Afmeting: 3,5 x 6 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee antieke witte Carrara marmeren kaarskandelaren met verguld messing. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese geëmailleerde siervazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken scepter met paddestoelen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten reisschrijfkist met boulle koperinleg en zijwaartse lade. Afmeting: 13 x 36 x 26 cm. In zeer goede staat.
Twee grote messing Empire-stijl tafellampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Japans scheepsmodel in vitrine. De 'Nippon Maru'. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof in houten vitrine. Afmeting: 18 x 37 x 10 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken leem. Roerklik? Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 10 x 36 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen tabaksdozen. Eén maal ovaal, 18e - 19e eeuw, onduidelijk decor. Eén maal 18e eeuw met embleem. Afmeting: 9 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met putti. Circa 1860. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyfoon speeldoos met tien platen. Circa 1900. Mechanisme zit vast. Afmeting: 21 x 30,5 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met gewichtenset. Circa 1920. Afmeting: 45 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Albasten Jugendstil octagonale schaal met bronzen naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 18 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.
Antieke speeldoos. Huwelijk speeldoos + antieke Engelse wortelnoten 19e eeuwse kist. Afmeting: 20 x 26 x 41 cm. Zes speelplaten. Afmeting: ø 23 cm. Eén tand + kam afgebroken. In redelijke staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize-stijl hanglamp. Eén glazen kap beschadigd, één mist. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 85 x 59 cm ø. In goede staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize-stijl hanglamp. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 90 x 65 cm ø. In goede staat.
Schitterende 19e eeuwse schildpad theekist met dubbel deksel. Eén met schildpad en één met geslepen glas. Karetschildpad. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Groot oud tegeltableau, tegelschouw. 20e Eeuw. Afmeting: 209 x 145 cm. In goede staat.
Vergulde grote messing tafellamp met onyx basement. Zittende jongen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met banden en beschildering. Afgescheurde slotverregeling. Antieke sleutel. Afmeting: 37 x 55 x 38 cm. In goede staat.