Antiek Engels messing + koper scheepskompas in houder. Kelvin & Hughes London. Afmeting: 3,5 x 6 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee antieke witte Carrara marmeren kaarskandelaren met verguld messing. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese geëmailleerde siervazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken scepter met paddestoelen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten reisschrijfkist met boulle koperinleg en zijwaartse lade. Afmeting: 13 x 36 x 26 cm. In zeer goede staat.
Twee grote messing Empire-stijl tafellampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Japans scheepsmodel in vitrine. De 'Nippon Maru'. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof in houten vitrine. Afmeting: 18 x 37 x 10 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken leem. Roerklik? Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 10 x 36 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen tabaksdozen. Eén maal ovaal, 18e - 19e eeuw, onduidelijk decor. Eén maal 18e eeuw met embleem. Afmeting: 9 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met putti. Circa 1860. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyfoon speeldoos met tien platen. Circa 1900. Mechanisme zit vast. Afmeting: 21 x 30,5 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met gewichtenset. Circa 1920. Afmeting: 45 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Albasten Jugendstil octagonale schaal met bronzen naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 18 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.
Antieke speeldoos. Huwelijk speeldoos + antieke Engelse wortelnoten 19e eeuwse kist. Afmeting: 20 x 26 x 41 cm. Zes speelplaten. Afmeting: ø 23 cm. Eén tand + kam afgebroken. In redelijke staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize-stijl hanglamp. Eén glazen kap beschadigd, één mist. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 85 x 59 cm ø. In goede staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize-stijl hanglamp. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 90 x 65 cm ø. In goede staat.
Schitterende 19e eeuwse schildpad theekist met dubbel deksel. Eén met schildpad en één met geslepen glas. Karetschildpad. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Groot oud tegeltableau, tegelschouw. 20e Eeuw. Afmeting: 209 x 145 cm. In goede staat.
Vergulde grote messing tafellamp met onyx basement. Zittende jongen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met banden en beschildering. Afgescheurde slotverregeling. Antieke sleutel. Afmeting: 37 x 55 x 38 cm. In goede staat.