Drie Afrikaanse figuren. Onder andere: Kameroen lederen popje, Bamoen-stam. Fetisch beeld, Ivoorkust, Baoule-stam. Bakota figuur, Kongo. Houten figuur in mand. Afmeting: 11 - 41 cm. In goede staat.
Antiek Duits ijzeren tafelstuk met rozen en kristallen vaas. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Grote oude Joodse houtgestoken Chanoeka kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 61 x 20 cm. In goede staat.
Drie antieke bijlen. 19e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandspiegels met lamp, putti en cherubijnkoppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koperen kraantjeskan met brander. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee grote kristallen wandlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm.
Zeer grote moderne tien-lichts zakkroonluchter van messing met prismen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 70 cm ø. In goede staat.
Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderd Hindelopen presenteertableau. Monogram A.J. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 36 x 2 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse Fetisch spijker figuren. Onder andere: Bakongo, twee koppige Fetisch Croco, Kongo. Polychromie. Nkisi Nkondi, beschermfiguur, Kongo. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bakbarometer. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Louis Seize tinnen kraantjeskan met leeuwenkoppen. Circa 1800. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot Japans benen basement, opgebouwd uit rechthoekige stukken been. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Marmeren tafelstuk met bronzen melkmeisje. Circa 1920. Afmeting: 21 x 26,5 ø. In goede staat.
Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.
Onyx Evans Level 360 Gretsch drum company trommel. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 28 cm ø. In goede staat.
Marmeren tafelstuk met bronzen paarden en ruiter. Circa 1920. Afmeting: 17 x 35 x 20,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse messing Barok-stijl wandkaarskandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 48 x 36 x 28 cm. In goede staat.
Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !
18e Eeuws met schildpad belijmde heilig kruis. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen lampenvoeten met verguld messing. Met handbeschilderde florale decors. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Oude notenhouten authentieke Ducretet Thomsen radio. Functies niet getest. Afmeting: 40 x 32 x 26 cm. In goede staat.