Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Afrikaanse figuren
Resultaat: 70 EUR

Drie Afrikaanse figuren. Onder andere: Kameroen lederen popje, Bamoen-stam. Fetisch beeld, Ivoorkust, Baoule-stam. Bakota figuur, Kongo. Houten figuur in mand. Afmeting: 11 - 41 cm. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antiek Duits ijzeren tafelstuk met rozen en kristallen vaas. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 23 cm. In goede staat.

Joodse Chanoeka kandelaar
Startprijs 75 EUR

Grote oude Joodse houtgestoken Chanoeka kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 61 x 20 cm. In goede staat.

3x Antieke bijlen
Resultaat: 75 EUR

Drie antieke bijlen. 19e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

2x Wandspiegel met lampje
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen wandspiegels met lamp, putti en cherubijnkoppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 14 x 9 cm. In goede staat.

Lot antiek ijzerwerk
Resultaat: 80 EUR

Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.

Koperen kraantjeskan met brander
Resultaat: 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse koperen kraantjeskan met brander. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2 Wandlampen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote kristallen wandlampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm.

Grote 10-lichts kroonluchter
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote moderne tien-lichts zakkroonluchter van messing met prismen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 70 cm ø. In goede staat.

Kroonluchter met prismen pegels
Startprijs 100 EUR

Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.

Hindelopen tableau
Startprijs 25 EUR

Handbeschilderd Hindelopen presenteertableau. Monogram A.J. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 36 x 2 cm. In goede staat.

2 Afrikaanse spijkerfiguren
Resultaat: 100 EUR

Twee Afrikaanse Fetisch spijker figuren. Onder andere: Bakongo, twee koppige Fetisch Croco, Kongo. Polychromie. Nkisi Nkondi, beschermfiguur, Kongo. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bakbarometer
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse bakbarometer. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Tinnen kraantjeskan, 1800
Resultaat: 100 EUR

Louis Seize tinnen kraantjeskan met leeuwenkoppen. Circa 1800. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Benen tableau
Startprijs 120 EUR

Groot Japans benen basement, opgebouwd uit rechthoekige stukken been. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.

Jugendstil bronzen lampenvoet/vaas
Startprijs 125 EUR

19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Tafelstuk met meisje
Startprijs 125 EUR

Marmeren tafelstuk met bronzen melkmeisje. Circa 1920. Afmeting: 21 x 26,5 ø. In goede staat.

Tinnen klepkan
Startprijs 130 EUR

Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.

Trommel, Onyx Evans Level 360
Startprijs 150 EUR

Onyx Evans Level 360 Gretsch drum company trommel. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 28 cm ø. In goede staat.

Tafelstuk met paarden
Startprijs 150 EUR

Marmeren tafelstuk met bronzen paarden en ruiter. Circa 1920. Afmeting: 17 x 35 x 20,5 cm. In goede staat.

4x Messing wandkandelaar
Resultaat: 180 EUR

Vier antieke Hollandse messing Barok-stijl wandkaarskandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 48 x 36 x 28 cm. In goede staat.

Loevetein telefoon
Startprijs 200 EUR

Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !

Kruisbeeld, schildpad
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws met schildpad belijmde heilig kruis. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Antieke messing tantalus
Startprijs 225 EUR

Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.

2x Engelse lampen
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2x Franse porseleinen lampenvoeten
Startprijs 310 EUR

Twee antieke Franse porseleinen lampenvoeten met verguld messing. Met handbeschilderde florale decors. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Bronzen siervazen, 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.

Authentieke Ducretet Thomsen radio
Resultaat: 40 EUR

Oude notenhouten authentieke Ducretet Thomsen radio. Functies niet getest. Afmeting: 40 x 32 x 26 cm. In goede staat.