J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.
Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.
Wilhelm Steelink. 1826 - 1913. Boer bij schaapskudde. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 31 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boer en boerin met paardenkar op het land. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
C. Terlouw. (Kees). 1890 - 1948. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Mogelijk Melgers. H.J. Melgers. 1899 - 1973. Expressionistisch bosgezicht. Gouache op papier. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.
J. Hovener. Poezen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Roel Dozeman. 1924 - . Meppeler School. Haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1955. Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 85 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boer met paardenkar in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 52 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. Nagesigneerd. 1871 - 1949. Gezicht op Veere met boten. Gerestaureerd. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
J. H. Doeleman. 1848 - 1913. Hollands wintergezicht met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 33 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. Gezicht op het Groenendaal Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
A.J. Groenwegen. 1874 - 1963. Landschap met koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35,5 x 26 cm. In goede staat.
J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...