19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.
Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.
Zilveren luciferdooshouder, 833/000, met fraai gedreven oud Hollandse voorstelling. Voorzien van exportkeur en herkeur. MT.: Zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: gekroonde k: 1945-1946. Tevens voor...
Engels zilveren cabaret, 925/000, rond gecontourneerd model met een bewerkte rand en deels voorzien van graveerwerk. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ca 770 gram. ø26 cm. MT.: Goldsmiths & Silversmith C...
Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.
Zilveren gebaksschep, 833/000, met een fraai gezaagd blad met graveerwerk en een bloemenmand bij aanzet van de greep. MT.: H.A.Schuss, Amsterdam 1826-1867. 28 cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.
Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...
Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.
Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....
Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.
Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke C.J. Lanoij glazen bolvazen. Circa 1919. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.