Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.
Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.
Zilveren dekselpot, 830/000, rond model met cannelures en een versierde rand op de pot en op het deksel met bladdecor. Met monogramgravure. ø11x18cm. Voorzien van houten knop op het deksel. MT.: Chri...
Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Groot bronzen Charlie Chaplin beeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 835/000, achtkantig versierd met divers bandwerk. MT.: van der Meulen, Joure. jl.:o:1974. ca 24 gram 3,5x3,5x5cm. In goede staat
Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...
Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat
Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Antiek tinnen Jugendstil figuur. Circa 1915. Vrouw met mandoline. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met ruitvormige kast, 11x11mm,in het midden bezet met een rond gefacetteerde robijn, ø4 mm, met daaromheen een ruitvormige rand 12 singecut geslepe...
Antieke Franse compositiemetalen bureauklok met vrouw en molen. Circa 1900. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat
Zilveren servies, 830/000, 3 delig met koffiekan, melkkan en suikerbak. Ovaal gecontourneerd model met gekrulde tuit en grepen. Geplaatst op 4 pootjes. 22x14x23cm, 14x9x10cm en 11x7x14cm. Totaal ca 10...
Bronzen leeuwen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat