Brede gevlochten armband, met een zilverhoudende legering, bezet met grote bloedkoralen en lapis lazuli stenen. Breedte 54 mm, ca 124 gram. Voorzien van een sluiting met pen. In goede staat.
Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.
Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.
17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde gegraveerde steel en bijzondere bak met dubbele schenktuit. Mr. J. v.d. Velden-Amsterdam. Anno 1853. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: ci...
19e Eeuwse bronzen weegschaal met messing maten + antieke bronzen sluitgewichten set, geijkt en met Franse lelie. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing met porselein papegaai lampje. Circa 1900. Twee bloemen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken ladencommode. Enkele sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 102 x 106 x 51 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.
Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat
Lot antieke naai-necessaires. Onder andere: Been, hoorn en parelmoer. Aantal: 7. Afmeting: 2 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Twee zilveren sigarettendozen, langwerpige doos met lijnendecor en een geschulpte rand, 800/000, voorzien van monogramgravure en gravure aan de binnenzijde, 7,5x8cm, MT.: Robert Kraft, Pforzheim, en e...
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Engels geweer Martini Henri. Cal. 577. '52. Onschadelijk. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Art Deco schoenlepel met meerschuim hondenkop. Circa 1930 - 1940. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en armband met turkoois. Klemband met floraal decor bezet met een ovaal cabouchon geslepen turkoois, en een hanger in de vorm van een kop met turkoois ogen. Diverse gehaltes. ca 33,3 g...
Horloge Bertha, staal, rosekleurig voorzien van een lunette met zirconia's en een wijzerplaat met parelmoer en een afbeelding van een bij. Nieuw in doos.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Koffer vol antiek. Onder andere: Deurkloppers, deurbeslag, meetlint, gereedschap etcetera. Afmeting: 15 x 30 x 45 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren jamlepel met fraai bewerkte haaksteel en floraal opengewerkt heft. Mr. Fa. Moerkerk & Co.-Haarlem. Circa 1930. Afmeting: 16 cm. Gewicht: circa 18 gram. In goede staat.
Twee geelgouden ringen, 585/000, met camee. Ringen met een bewerkte rand en bezet met een gesneden camee. Maat ring kleine camee, ø 48, grote camee ø 52. ca 6, 8 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met een fijne biesmarkschakel voorzien van opgesoldeerde hartjes. Met carabijnhaak. Breedte 3 mm, lengte 20,5 cm, ca 3,4 gram. In goede staat
Vijf oude merkbrillen. Onder andere: Versace, Bulgari, Henry Jullien. Verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees vergulde uitschuifbare opiumpijpen. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. "Ram". Model nr.: 16. Chip bodemrand. Afmeting: H 17,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.
Bijzonder zeldzaam antiek klein Japans Satsuma trekpotje met fijn geschilderd figuren decor. Haarlijn. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Japans eierschaal serviesgoed. Gesigneerd. Met figuren decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 5x schotels, 5x deksels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede st...
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 85 x B 106 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten naaikist met geheime lade, spiegel en intarsia. Lichte fineerschade. Afmeting: 16 x 39 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten salontafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Grote geelgouden hanger, 585/000, met rookkwarts en zirconia's. Hanger met een ovaal geslepen rookkwarts, 30x20mm, gezet in een 6 poot chaton met een hangeroog met zirconia's. Lengte 40mm. ca 15,5 gra...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoralen roosjes, voorzien van bewerkte gouden rand. ø 15 mm. ca 4,00 gram. In goede staat
Diverse sieraden waaronder: Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte ...
Twee antieke papier maché gelithografeerde kerstversieringen. Joyeux Noël. Circa 1920. Afmeting: 23 x 39 cm. In goede staat.
Blikken Zonnekoning Sigaren reclamebord. 20e Eeuw. Afmeting: H 15,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
Groot oud Oosters benen plateau/basement. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse Satsuma keramieken vazen met figuren/salamanders/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.
Louis Apol. 1850 - 1936. Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.
Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Twaalf delen 19e eeuws Chinees porselein. Kopjes en schotels met celadon-kleurig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauwe decors. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.
Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl commode. Gefineerd. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 64 cm. In goede staat.
Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Vroege Duitse Biedermeier commode met drie lades. Mahoniehout met intarsia. Circa 1820. Afmeting: 85 x 74 x 47 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Epreuve d' artiste 1966. Printemps Tropical. Afmeting: H 70 x B 42 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse dekenkist met origineel slot. Beslag en slede poten vervangen. Afmeting: 75 x 75 x 148 cm. In goede staat.
Tien maal diverse Chinese kop en schotels. Drie delen gaaf, verder haarlijnen/chip. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Twee maal Familie Rose borden, Republiek blindmerk. Eén maal gemberpot. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 31 cm ø. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met vlieg. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 13,5 x B 12 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gebogen commode op hoge poten. Met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 75 x 34 x 52 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Twee maal monogram A.S., sepia. Eén maal ongesigneerd, aquarel. Landschappen met figuren. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Edzard Koning. 1869 - 1954. Boerderij aan de waterkant. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Kutani dekselpotten, gemerkt. Eén Imari dekselvaas. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Grote Indonesische/Javaanse porseleinen schotel met geel/groene glazuur en bodemmerk. Madja Paeit. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie rose kommen met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 19 cm. In goede staat.
Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse stadsplattegronden. Monnekedam, Gorchum. Gravures op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm / H 23 x B 27 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 62,7 x B 61,7 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. Dame. 1945 - 1984 U.S.A. Dumas mirage editions 1988. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 91 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...
Prachtige Hollandse wortelnoten bonheur met grote zwarte tollen. Gebogen zijkanten. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 202 x 120 x 54 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Cargo porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Villeroy & Boch keramieken kaststel. Floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Gezicht op Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Twee oude rood-blauwe Perzische kleden. Afmeting(en): 90 x 97 cm + 100 x 99 cm. In goede staat.
2x 18e Eeuwse handingekleurde gravures. Krab en kreeftsoorten. Twee maal Histoire Naturelle Bernard Fecit. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatinta op papier. In redelijke staat.
Alb. B.J. Mulder. 1889 - 1972. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Edelhert in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Piet Klaase. 20e Eeuw. Paardenhoofd. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.
Helen Sieger. 1911- 2010. Twee schimmende figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 85 x B 55 cm. In goede staat.
Frank Roth. Ingekleurde ets. Duitse School. Winterlandschap. Ets op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Mooie witgouden armband, 750/000, met diamant. Een armband met harpvormige schakels, verbonden door middel van pennen, bezet met 22 briljant geslepen diamanten, ca 1,1 ct, voorzien van een bakslot met...
Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.
J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Eén oude haarlijn. Afmeting: 6,5 - 18 cm. In redelijk/goede staat.