Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke sculpturen
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse porseleinen figuren met restvergulding. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Imari vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Trumeau (koloniaal)
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.

Spiegel met lithografie achter glas
Startprijs 100 EUR

Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Delftse schotels
Resultaat: 550 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Perzisch kleed, 240 x 174 cm.
Resultaat: 85 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 97 x 66 cm.
Resultaat: 35 EUR

Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.

Antieke bronzen strijdwagen
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord
Resultaat: 150 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...

8 Chinese snuffbottles
Resultaat: 260 EUR

Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

6x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Biedermeier-stijl porselein
Startprijs 60 EUR

Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

3x Japanse Kutani vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Chinese School, Paard
Resultaat: 50 EUR

Chinese School. Gesigneerd. 20e Eeuw. Paard. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 41 cm. In goede staat.

Lot Chas Crombi karikaturen (8x)
Resultaat: 170 EUR

Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

Schildersezel met dubbelzijdig portret
Resultaat: 250 EUR

Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.

G. Driessen, Hollands wintergezicht
Resultaat: 100 EUR

G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vossenjacht
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 100 EUR

Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

4x Antieke missie-spaarpotten
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Hollandse missie-spaarpotten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Gips, metaal, Negroïde popje is celluloid. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.

Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm.
Startprijs 200 EUR

Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.

A'damse School hanglamp
Startprijs 300 EUR

Grote aparte Amsterdamse School hanglamp. Messing uitgezaagd, in etages opgebouwd. Met originele stofkap. Maker? Circa 1920. Afmeting: 130 x ø 70 cm. In goede staat.

Groot tuinbeeld van cement
Resultaat: 200 EUR

Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.

2x Bronzen plaquettes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Hollandse meisjes. Hollandse jongens. Circa 1900. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.

2x Messing kadelaren
Resultaat: 55 EUR

Twee antieke messing gesigneerde kaarskandelaren. Circa 1880. Neo Renaissance. Door R. Rudolphs Fecit. Nr. 1393. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Vroeg 19e eeuws naaikistje
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws notenhouten naaikist met bandintarsia en speldenkussen. Met compartimenten en spiegel. Afmeting: 14 x 40 x 17 cm. In goede staat.

Vergulde kroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Grote Italiaanse houten vergulde kroonluchter. 18-Lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x ø 80 cm. In goede staat.

Antieke majolica hangpetroleumlamp, 1880
Resultaat: 150 EUR

Antieke historisme majolica hangpetroleumlamp met meerminnen en florale majolica. Afmeting: 130 x ø 50 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin
Resultaat: 50 EUR

Lot oud/antiek tin. Vier antieke maten, twee knijpflessen, twee maal moderner tin. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Mont Blanc pen in cassette
Resultaat: 75 EUR

Montblanc pen in cassette, model Chopin in het rood met goldplated clip en ringen. In originele doos en certificaat. Vulling ontbreekt.

Antieke Japanse theekan
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Japanse gietijzeren zeskantige theekan met karaktertekens en bronzen deksel. Afmeting: 20 x 28 x 15 cm. In goede staat.

3x Flessen rode wijn
Resultaat: 50 EUR

Drie flessen rode wijn. 1980 Cotes du Roussillon Villages Cuvee de Vigneron. La Pauline Millenium. 1981 Chateau Lyonnat Lussac-Saint Emilion. Afmeting: 36 - 42 cm. In goede staat.

Antieke bureauthermometer, 1900
Resultaat: 95 EUR

Antieke bureau thermometer. Circa 1900. Man met cello op albasten basement. Compositie metalen figuur. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Antieke blikken schotels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse blikken globe
Resultaat: 50 EUR

Antieke Amerikaanse blikken gelithografeerde globe. J. Chein & Co. Made in USA. Afmeting: 24 x ø 18 cm. In goede staat.

Reclamebord van emaille
Startprijs 80 EUR

Groot dubbelzijdig geëmailleerd Frans reclamebord. Adolphe Lafont Lyon. Circa 1950. Afmeting: H 40 x B 64 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek keukenrek
Resultaat: 50 EUR

Antiek keukenrek met antieke keramieken puddingvormen. Negen stuks. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 90 x 103 x 10 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke passersets
Startprijs 80 EUR

Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

5x Cloisonne (divers)
Startprijs 60 EUR

Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Antieke Barok schilderij-lijst
Resultaat: 65 EUR

Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke wasplaquettes
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Kristalglazen hanglamp met pegels, 1960
Startprijs 30 EUR

Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

De Stijl 30-er Jaren plafondlamp
Resultaat: 40 EUR

30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.

Mahonie kistje
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.

19e Eeuws wandaltaar
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.

Chinees vogelkooitje van bamboe
Startprijs 25 EUR

Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke dekseldozen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.

Kristallen kroonluchter
Resultaat: 190 EUR

Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.

Antieke microscoop, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.

2 Bronzen penningen: Johannes Locke + Pierre Gassendi
Resultaat: 50 EUR

Twee bronzen penningen: 1x bronzen penning door F. Caunois met op voorzijde "JOHANNES LOCKE" en op achterzijde "NATUS WRINGTONI PROPE BRISTOLOUM IN ANGLIA AN. M. DC. XXXIII / SERIES NUMISMATICA UNIVER...