Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

P. Gijswijt, Visser in landschap 1203
P. Gijswijt, Visser in landschap
Startprijs 100 EUR
Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië 1210
Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië
Startprijs 200 EUR
Antieke Franse pendule, 1900 3613
Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 50 EUR
Kapitaal marmeren klokkenstel 3620
Kapitaal marmeren klokkenstel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Franse glaspendule 3627
Antieke Franse glaspendule

Resultaat:

400 EUR

2x 18e Eeuwse gravures 1246
2x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 80 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met brood en Roemer 1253
C. Cornelisz, Stilleven met brood en Roemer

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
H.J. Bellaard, Molen in landschap 1260
H.J. Bellaard, Molen in landschap

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Empire pendule Diana van de jacht. 3663
Empire pendule Diana van de jacht.

Resultaat:

950 EUR

Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld 1289
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Franse vuurvergulde pendule 3670
Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.350 EUR

Comtoise (Zonnetje) 3677
Comtoise (Zonnetje)
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Wortelnoten secretaire, 1870 4025
Wortelnoten secretaire, 1870

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke commode, 1890 4061
Antieke commode, 1890

Resultaat:

150 EUR

Franse speeltafel van rozenhout 4068
Franse speeltafel van rozenhout
Startprijs 550 EUR
Antieke pathefoon, 1920 4075
Antieke pathefoon, 1920
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Duitse penant kast 4111
Duitse penant kast

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Louis Seize spiegel 103 x 59 cm. 4118
19e Eeuwse Louis Seize spiegel 103 x 59 cm.

Resultaat:

130 EUR

Antieke Biedermeier stoel, 1850 4125
Antieke Biedermeier stoel, 1850
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Engelse pianokruk 4161
Antieke Engelse pianokruk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oosterse kampferkist + tafel 4168
Oosterse kampferkist + tafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke houten partituur/muziekstandaard, 1900 4175
Antieke houten partituur/muziekstandaard, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke 4-laden commode, 1850 4211
Antieke 4-laden commode, 1850

Resultaat:

70 EUR

Engelse ladencommode 4218
Engelse ladencommode
Startprijs 150 EUR