Koud beschilderd Japans/Chinees bronzen figuur. Vrouw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken religieus figuur. Johannes de doper. Eind 19e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twintig diverse bronzen figuren naar oude meesters. Reproductie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. (1) Jeanne d' Arc. (2) Vrouw met hoorn des overvloeds (voet nieuw bevestigd). Afmeting: H 34 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. (1) Meisje met blinddoek om. (2) Jongen met handen in broekzak. Afmeting: H 20 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Smid met aambeeld. Door A. Gaudez. 1845 - 1902. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote bronzen buste. Jugendstil. Gesigneerd Alf de Tombay. 1843 - 1918. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dame. Met monogram. Circa 1980 - 1990. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met tas. Met monogram + jaartal 1960. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. E. le Guillemin (1871). 1841 - 1907. Man met bajonet. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen jachthonden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd P. Francois. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen sculptuur met jachthonden. Door P. Lecourtier. 1855 - 1924. Met gietstempel. Afmeting: 35 x 51 x 22 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta tijger. Gesigneerd Richter + Nr. 2962/14 + gesetzl. geschützt. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 28 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Antieke bronskleurige terracotta buste op zwart marmeren sokkel. Door J. Carli. Nr. 2249. Circa 1900. Chip neus. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Groot Keniaans gepolychromeerd figuur. Kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese houtgestoken figuren. Wijsheren. Afmeting: H 19 - 36 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Vele figuren in elkaar verweven. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose boeddha met vergulding. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote bronzen tijger met welp. Naar Bayre. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 78 x 17 cm. In goede staat.
Verzameling hardhouten Afrikaanse beelden. Acht stuks. Bestaande uit zes olifanten + twee bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Bronzen vogel (zeearend?) in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen jaguar. De Coux. Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame. 21e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel op schommelplank. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Bronzen tortelduif op marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie oude beelden. 20e Eeuw. 1x Brons. 1x Natuursteen (Afrika). 1x Gips (de denker). Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Liggende leeuwen op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Grote zware bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Art Deco. Circa 1930. Gesigneerd Lorino. Chip. Afmeting: 57 x 57 x 22 cm. In goede staat.
Grote hardhouten gesneden uil met beschilderde ogen. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Bronzen ekster in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. da Costa. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen eekhoorn op zwart marmeren boekensteun. Gesigneerd A.C. Weinmann. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figurengroep met jockey accessoires. Hond en rat. Circa 1900. Afmeting: 18 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. Da Costa. Afmeting: H 26 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Grote bronzen eend op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 18 x 31 cm. In goede staat.
Hardhouten gestoken beer in Schwarzwalder-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken Schwarzwalder uil. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zachthouten gestoken stadswachter. Monogram O.R.W. Gesetzlich geschützt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ridder met jachthoorn, op zwart marmeren basement. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur op zwart marmeren basement. Titel: Auf Reisen. Jongen met koffers. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Bronzen, groen gepatineerde windhond op zwart marmeren basement. Gesigneerd Barye. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.