Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR

Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 275 EUR

Fraaie zilveren schuitvormige schaal, 925/000, gecontourneerd model met versierde rand met getorste decor en florale elementen. Geplaatst op 4 opengewerkte krulpoten en voorzien van grepen met drakenk...

Zilveren schaal
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd opengewerkt model, met een geschulpte rand en gezaagd spijlenpatroon. De schaal is versierd met gedreven bloemdecor op de bodem en met voluten, cartouche...

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet met een getorste bewerking. En voorzien van een rond licht. ø8x11cm. Voorzien van een gevulde voet. Brutogewicht 376 gram. Eén kandelaar heeft en ...

Antieke vrouwenbuste, 1900
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke gipsen, brons gepatineerde vrouwenbuste. Circa 1900. Achterkant sokkel hoek beschadigd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Badende dame
Resultaat: 50 EUR

Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen putti, H 23 cm.
Resultaat: 90 EUR

Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jager met hert
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm.
Startprijs 900 EUR

Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.

Zilveren tafel-pronkstuk
Resultaat: 4.000 EUR

Groot zilveren tafel pronkstuk, 925/000. rijkelijk versierd. Een ronde etagere standaard geplaatst op 4 klauwpoten met florale bewerking en een leeuwenkop. Voorzien van gezaagd floraal patroon langs d...

Zilveren schaal
Startprijs 350 EUR

Grote zilveren schaal, 800/000, rond model met een omgeslagen rand met geschulpte rand. De schaal is voorzien van een grof gehamerd decor. ø 27x10cm. ca 560 gram. In goede staat.

Bronzen kaarskandelaar, H 58 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaar met klauwpoten. Compleet met bobeches. Circa 1820. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Twee antieke Carrara kandelaren, H 51 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee grote antieke Franse Carrara marmeren kaarskandelaren. Circa 1880. Verguld brons met ramskoppen. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Gouden camee broche
Startprijs 200 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met blauwe camee en zaadpareltjes. Broche met in het midden een markiesvormige zetkast voorzien van een blauwe camee met gesneden figuur en daaromheen een rand met kleine z...

Collier van been & goudsteen
Startprijs 80 EUR

Collier van gesneden benenkralen, ø 10mm, en gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10mm. 45cm. In goede staat.

18e Eeuws houtgestoken figuur, H 24 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws houtgestoken barok figuur met polychromie. Eén arm mist. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Paar zilveren koektrommels
Startprijs 1.400 EUR

Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...

Zilveren doos
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke zilveren doos rechthoekig model voorzien van een scharnierend deksel voorzien van een romantische voorstelling met figuren en pauwen. De zijkanten zijn versierd met putti's en dieren en floraa...

Choker en oorhangers granaat
Resultaat: 70 EUR

Choker en oorhangers met granaat. Choker, 835/000, met halve maanvormige elementen bezet met granaat en een paar oorhangers met double brisures en een hanger met granaat. lengte 40 cm. breedte 1,3 mm....

Grote tinnen theekan
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Zilveren servies
Resultaat: 1.100 EUR

Prachtig zilveren servies, 833/000, met een groot dienblad met daarop een comfoor met theekan, een melkkan en een suikerbak, voorzien van een gezaagde rand met ovaal decor en een parelrand. Het comfoo...

Zilveren cabaret, Leiden 1774
Resultaat: 1.000 EUR

Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op 4 lichtgekrulde poten. MT.: Abraham Fortman, Leiden, jl.: q:1774. ca 23...

Zilveren strijdwagen
Resultaat: 1.800 EUR

Uniek zilveren tafelstuk met origineel kristallen binnenbak in de vorm van een strijdwagen. 800/000. Grote zilveren kar, rechthoekig gecontourneerd model versierd met krullen acanthusbladeren en flora...

Gouden hanger met amethist
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met grote amethist. Hanger in de vorm van een ster met in het midden een grote rond gefacetteerde amethist. ø 15 mm. Grootte hanger 23x36 mm, inclusief oog. ca 8,1 gram. In...