Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm. 7445
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Antieke parapluhouder, 1900 2219
Antieke parapluhouder, 1900

Resultaat:

60 EUR

Zes houtsnijwerk panelen 2212
Zes houtsnijwerk panelen
Startprijs 80 EUR
Bronzen figuur, Cavalerist te paard 5103
Bronzen figuur, Cavalerist te paard
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Ton Schulten, Twents coulissen landschap 1124
Ton Schulten, Twents coulissen landschap

Resultaat:

100 EUR

Drie meetinstrumenten 2205
Drie meetinstrumenten
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7416
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Modern bronzen figuur, Erotische dame in catsuit 5096
Modern bronzen figuur, Erotische dame in catsuit
Startprijs 100 EUR
Vier bronzen figuren 5089
Vier bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren 1117
J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
H.J. van Wijngaard, Hollandse platbodems op strand 1110
H.J. van Wijngaard, Hollandse platbodems op strand
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 23 cm. 7409
Chinese vaas, H 23 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen 7402
Twee 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oude postzegels + collectie munten 2169
Oude postzegels + collectie munten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gesigneerde art deco vaas, 1910 2162
Gesigneerde art deco vaas, 1910

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis 1074
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis

Resultaat:

50 EUR

Betsy Dom, Vaas met bloemen 1067
Betsy Dom, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
Mahoniehouten barometer, 94 cm. 2155
Mahoniehouten barometer, 94 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers 1060
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas, H 25 cm. 7366
Chinese knobbelvaas, H 25 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22  cm. 7359
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels 7352
Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR