18e Eeuwse polychrome fayence apothekerspot met landschap/gebouwen decor. Italië? 1x Randschade. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese keramieken vaas met opschrift + figuren in tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot. S. Corralliorum. Randschade voet. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen. Gemerkt van Duyn. Deksels verschillende restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met landschap decor. Gemerkt De drie klokken. Enkele chip + vogel deksel gelijmd. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse pot als lampenvoet met chinoiserie decor en octagonale voet. Mogelijk ingekort. Afmeting: H 28 cm.In redelijke staat.
Zeldzaam 18e eeuws drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Met knobbelvazen. Beide knobbelvazen goed. Dekselvaas gerestaureerd. Afmeting: H 30 - 41 cm. In goed.
Antiek vijf-delig antiek Delftse fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 32 - 40 cm. In goede staat.
Antiek vier-delig polychrome Delfts fayence Porceleyne Fles kaststel met chinoiserie en goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
Zeldzame set van zeven Franse apothekerspotten 17e - 18e Eeuw. Met floraal decor + serpent. Enkele randschades, maar in goede staat. Afmeting: H 22,5 - 27,5 cm.
19e Eeeuw 5 delig kaststel met diverse figuren in landschapdecors. Met bodemmerk I.V.K. Enkele chiips. In redelijk goede staat. 25-29cm.
18e Eeuwse Delftse fayence dekselpot met floraal decor en koperen deksel. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws drie-delig Delfts hoogglans fayence kaststel met chinoiserie decor. Enkele randschades. Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met floraal decor. Gemerkt De Porseleijne Bijl. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee Hollandse polychrome fayence Tichelaar Makkumer potpourri dekselpotten. Floraal/landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence kaststel. 18e Eeuw. Van lampetkan. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence schotels met tuin decor. Gemerkt: lampetkan. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot Tamarind. Chips. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot E. Diacatholic. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse fayence apothekerspot met floraal decor. Italië. Haarscheur + restauratie. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel. Gemerkt v. Duijn, echter rond 1880. Landschap decor. Enkele restauraties. Afmeting: H 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse fayence schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Eén haarlijn + randschades. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijke staat.