Olieverf op linnen, Bas van der Poll. Schetstechniek met olieverf
Conditie: Uitstekend, 63x120cm.
Cornelis Lieste, olieverf op linnen, winterlandschap, 1817-1861 Haarlem
Cornelis Kimmel, olieverf op paneel, winterlandschap, 1804-1877 Middelberg, cond.uitstekend, 44.5x29cm
Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm
Olieverf op doek, landschap genaamd - Paarden met diverse sleperswagens op de handelskade-, Gesig. Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967,cond.matig, 60x90cm.
Olieverf op doek voorstellende een landschap - Het boerenleven in het Noord-Brabantse Heeze- , gesigneerd Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967, cond.goed, 60x100cm.
Olieverf op linnen, Johannes Barend Koekkoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend: polderlandschap,
cond: uitstekend, 66x45cm.
olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.
Ilieverf op linnen, pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren,cond.uitstekend, 35,5x44,5cm.
Olieverf op linnen, Johannes Hermanus Barend Koekoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend:polderlandschap
TERUGGETROKKEN UIT VEILING, Werk gesign.Otto Eerelman, Cavalerie te paard op het Maliveld te Den Haag,cond.Goed, 55x76cm,
Olieverf op linnen, havengezicht, Evert moll, 1878-1955, Den Haag, cond.uitstekend, 52x70cm.
olieverf op linnen, havengezicht, Evert Moll, 1878-1955, Den Haag. cond. uitstekend, 51x43cm.
Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954, Munstergeleen), naakte dame met rode kousen. 100x80cm. Cond.: U
Cor Noltee, 1903-1967 Dordrecht, olieverf op linnen, interieur,cond.uitstekend,50x70 cm.
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt. 100x70cm. Cond.: uitstekend
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt paars. 120x90cm. Cond.: uitstekend
Ruurd Hallema, dame met kous achter piano cond. uitstekend, 70x100 cm
Evert Moll, Den Haag, 1875-1955, voorstellend branding cond.uitstekend, 60x100cm
Olieverf op linnen, portret Juliana, Lambertus Geffen (1876-1957 Den Bosch). 148x110cm. Cond.: U
Schilderij op paneel, voorstellende strandtafereel, N. Pieneman, 1844. incl. map met fotomateriaal. 28x23,5cm.
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), voorover liggend naakt. 100x70cm. Cond.: Uitstekend
Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm