Bronskleurige sculpture voorstellend jonge boogschutter. Rond 1900
Grote 6-armige kandelaar, Empire stijl, op klauwpoten, massief brons polijst, 60-er jaren H. 55cm. Goede kwaliteit
Afrikaanse kunst,,masker van de BAMBARA, grensgebied:Guinea-Mali,
N'Tomo/N'Domo initiatierite, kaurischelpen en abrusbonen
Bronzen knopvijzel met originele stamper ca. 1850
Bronzen schuifkandelaar Frankrijk ca. 1840
Bronzen kraagkandelaar Engeland ca. 1850
Japanse bronzen koro met cloissonne techniek en decor van Foo-honden 19e eeuw
Bronzen sculpture van:Ruurd Hallema, (25-01-1954 Munstergeleen) Liefde, gelimiteerd:46-50. Met een gesig. boek van de kunstenaar.
Bronzen sculpture van:,Ruurd Hallema,(25-01-1954,Munstergeleen, )L'Amour passionnee gelimiteerd;28-50,
met een gesign.boek van de kunstenaar.