Kapitaal Amsterdams staand horloge in wortelnoten kast, gesigneerd J.N. De Graaf Den Haag. Gedragen op klauwpoten, dubbelgebogen kap met openwerkt zaagwerk en gestoken toog. Uurwerk met volle kalender...
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G
Schitterende collectie van de 50 beroemdste schilderijen van Rembrandt uitgevoerd in 925/000 zilver. Elke penning weegt ca. 66gr. en het geheel is opgeborgen in de originele houten koffer. Meer dan 3k...
Antiek eiken gebogen kabinet ca. 1790 Holland. Getoogde deuren en mooie kwaliteit houtsnijwerk, Louis Quinze 243x187x60cm. Cond.: G
Kapitale eiken boekenkast in Danziger barokstijl ca. 1910. Wortelnoten panelen geheel met zeer fraai snijwerk. De kroon met 2 grote uitgesneden engelenfiguren. Onder met uitgewerkte leeuwekoppen. Zeld...
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, schepen in de Rotterdamse haven 100x60cm. Cond.: G
93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G
Klapcreolen WG 585/000 beide met aan een zijde briljanten 1.25 crt. andere zijde zwarte briljanten 0.80 crt. en briljanten 0.45 crt.W/SI L.18 mm.,8.1 gr.
Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.
Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G
Originele haantjesklok met schotelplaat en draadslinger, Frankrijk 1780-1790, Handdruk als symbool van broederschap (Franse revolutie). Fraai gerestaureerd, goedlopend/slaand.Op wijzerplaat gemerkt:D...
Marinus de Jongere (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, het witte huis te Rotterdam (ooit het hoogste gebouw van Rotterdam) 40x50cm. Cond.: G
Designer ring WG 585/000 bezet met briljanten en diamant-baquettes 1.50 crt. l.get.W-W/SI-PI., ø 54, 5.9 gr.
Danziger barokstijl eikenhouten bureau ca. 1910. Wortelnoten panelen, geheel met zeer fraai snijwerk. Zeldzaam meubel 78x178x84cm.
Antiek mahoniefineer gebogen Hollands kabinet ca. 1800. Louis Quinze stijl in goede staat 244x161x48cm. Cond.: G
Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U
Meissen servies "Streublümchen" bestaande uit; 10 kop en schotels, 6 gebaksbordjes, koffiekan, theekan, comfoor, onderschotel, vaas en roomstel. Cond.: U
Guillaume Corneille Nr. 88/250, zeefdruk op papier, kat met zon 121x90cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse 4-deurs panelenkast van massief eiken. Front met paneeldeuren, deels met palisanderhout opgelegd. Kast is geheel staand op zwarte bolpoten onder met 1 lade. Kast heeft antieke slo...
Armband GG 585/000 bezet met 21 ovaal gefacceteerde saffieren in zeer goede kleur en diamant-baquettes 0.70 crt. W/SI, L.
Antieke Hollandse Friese stoelklok ca. 1800 met originele beschildering, gewichten etc. in zeer goede staat 67x42x23cm. Cond.: U
Twee Danziger barokstijl armleunstoelen ca. 1910. 1x damesstoel en 1x herenstoel.
Ring WG bezet met een amethist 2.38 crt. en briljant 0.32 crt., Ø 52, 4.7 gr.
Keerbare ring GG 750/000, een zijde met tanzaniet 0.56 crt,en briljant, andere zijde roze saffier 0.51 crt. en briljant.Totaal 0.46 crt.ø51
Zilveren geribte kan met deksel, waarschijnlijk Spanje, H.35 cm. xø 15 cm.
August Willem van Voorden (1881 - 1921 Rotterdam), wordt ook wel de Breitner van Rotterdam genoemd, olieverf op linnen, de maaskant 20x24cm. Cond.: G
Zeldzame eethoek van massief ebbenhout ca. 1920 Azië (Indonesië). Stoelen met Queen-Anne poten en getorste rugleuningen met snijwerk 110x45x51cm. Achthoekige tafel met compleet opengewerkte rand met b...
Antiek mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G
Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...
Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl, 925/000, ca. 845gr. Cond.: U
Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G
Antieke bronzen vuurvergulde Franse pendule met emaille wijzerplaat ca. 1840. Voorstelling van een bloemenverkoopster met bloemenmand. 43x31x12cm. Cond.: U
Grote antieke Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850. Uurwerk gestempeld met medaille D'argent. Edelman met paard. Rijkelijk gedecoreerd met vuurvergulde voorwerpen (mand, hamer enz.) Louis Seiz...
Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820. onderkant met 4 laden, boven 2 deuren met geribte lijsten. geheel origineel 194x122x51cm.
Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U
ZIlveren cabaret op bewerkte pootjes, Chester gekeurd 1840. ca. 750gr.
Ring GG 585/000 bezet met gefacceteerde citrien(kussenvorm) gefac.gele saffieren en briljanten 0.36 crt. W/SI, ø 55, 10.9 gr.
Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G
Jan Hoogsteijns (Beverloo 1935 -), o.a. museum van Schone kunsten in Bergen, olieverf op linnen, titel "Augustus" 50x70cm. Cond.: G
Gisela Sedatis-Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel, vaas met bloemen en paradijsvogel 36x50cm. Cond.: U
J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G
Antiek 3-delig pendulestel van marmer met brons ca. 1880. Frankrijk, Louis Seize 2e periode. Gestempeld F. marti Paris Medialle D'or. In zeer goede staat 44x22x12cm. en 28x10x10cm. Cond.: U
Vuurvergulde pendule 1e helft 19e eeuw met zittende edelman. Slinger mist H.: 44,5cm.
Bijzonder groot buffet ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk 175x222x58cm. Cond.: U
Antiek eikenhouten bureau (116x110x66cm.) ca. 1900 met bijbehorende stoel (89x62x66cm.) in Engelse tudor stijl (16e eeuw). Rolluikbureau met veel snijwerk en lijstenwerk. Stoel bekleed met velours. Co...
9 Chine de Commande kop en 12 schotels 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. Schotels zijn gaaf, 5 kopjes zijn gaaf, 4 kopjes met minimalen randschilfers ø11,4cm. en ø7,3cm. Cond.: G T...
Chine de Commande porseleinen trekpotje 18e eeuw, Handbeschilderd met kooplui en schip. 13,4x18,4xø10,5cm. Cond.: U
Notenhouten Art Deco zitbank op gebogen poten met zwart afgezet. En met witte stoffering ca. 1920 98x160x50cm. Cond.: G
Zeer decoratieve Franse tafelklok, 1e helft 20e eeuw,notenhout met bronzen ornamenten.Zijkanten van de klok met glas, wijzerplaat met witte cartouches waarop kobaltblauwe Romeinse cijfers.Gemerkt: Mon...
Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G
Zes Chinese borden 18e eeuw ca. 1750 met paradijsvogels en tempel gedecoreerd. Zeldzaam, kleine randschilfers.
Ketting WG 585/000, L,50 cm., 1.8 gr., waaraan een hanger WG/750/000 bezet met een sultanite 7.02 crt. en briljant 0.15 crt.L 3 cm. Steen is groen bij licht in donker kleurt hij paars.
Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - 1982), olieverf op linnen, zicht op Dordrecht 50x70cm. Cond.: G
Antiek Franse kolompendule 19e eeuw van notenhout met inlegwerk. Vuurvergulde ornamenten en capitellen. Emaille wijzerplaat, uurwerk gemonogrammeerd G.A. 51x26x15cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Friese staartklok ca. 1800. geheel origineel met figuren en beschildering. Bevat mechaniek met in de toog een bewegende putto met trompet 141x36x21cm. Cond.: U
12 Chine de Commande kopjes 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. 6 Kopjes met minimale chips 6xø6cm. Cond.: G
Complete set van 10 munten en plaque van sterling zilver van de "Sovereigns of Europe" uit 1976. Gehele set compleet in luxe display incl. documentatie. De munten zijn 925/000 en wegen 45gr. De plaque...
Zilveren zoutvat in barokstijl, Hollands gekeurd 19e eeuw (in de stijl van de 17e eeuw) ca. 163gr.
Kapitaal 3 delig klokkenstel, Frankrijk 1880, bronskleurig. Bestaande uit een klok op marmeren voet voorstellend een mucicerende dame met harp, en 2 bokaal vazen met engelen figuren.(dame mist stukje ...
Bronzen Japanse cloisonne wierookbrander op driepoot, met tempelhond ,eind 19e eeuw. 42xø28cm. Cond.: U
Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U
Xeno Münninghof (1873 Deventer - 1944 Barneveld), olieverf op linnen, heidelandschap met vennen 40x60cm. Cond.: G
G.J.H. Poggenbeek 1887 (1853 Amsterdam - 1903 Amsterdam), olieverf op paneel, landschap met koeien 32x24cm. Cond.: U
Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R
Kichigoro Mori Kinsen (1888 - 1959 Japan), olieverf op linnen, wilde rivier 64x95cm. Cond.: U
Wim Izaks (Eibergen 1950 - 1989 Enschede), acryl op paneel, absctracte compositie 65x90cm. Cond.: U
Notenhouten tweedeurs vertico met volle zuilen ca. 1880. Wegdraaiende deuren met wortelnoten fineer, vertico is geheel gerestaureerd 141x103,5x52cm. Cond.: G
Zes 8-hoekige Queng Long (Chinees imari) borden 18e eeuw. Compleet handbeschilderd met landschapsdecor en een vissende man aan het water. Rand met bloemmotief. Alles tevens met goudverf beschilderd. 1...
Ketting GG 585/000,L. 45 cm, waaraan een hanger GG/WG 585/000 bezet met een rechthoekige gefacceteerde citrien 4.68 crt. in goede kleur en diamanten 0.25 crt.W/SI, L 26 mm.6.1 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een smaragd en 8 roosdiamantjes,Ø54, 9 gr.
Mahoniehouten Biedermeier tweedeurs vitrinekastje ca. 1820 (Duits) met twee beglaasde deuren 164x120x50cm. Cond.: G
Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), aquarel op papier, gezicht op een kerkingang met figuren 35x27cm. Cond.: U
Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (B. Krautel?), olieverf op paneel in baroklijst, vossenjacht 40x20cm. Cond.: U
Antieke scheeps-telescoop van koper met opschrift "Presented to the pupils of the R.M.I.B. for their instruction and amusement by Bro. Walter F. Potter P.M. 1260 april 1907". gemaakt door H.H. Sharlan...
Antieke Friese staartklok met eiken kast vroeg 19e eeuw. Originele beelden en beschildering op de wijzerplaat (wekkerstand) 130x35x21cm. Cond.: G
Danziger barokstijl eettafel ca. 1910 met 4 grote uitgewerkte leeuwen die het blad dragen. Midden met een vierkante zuil met wortelnoten panelen 78x110x110cm.
Hollandse kussenkast midden 20e eeuw van eikenhout deels met palisander opgelegd. Kop met drie uitgewerkte leeuwekoppen. Kast heeft tevens drie uitgewerkte ranken met druivenmotief. Onder met 2 lades ...
Zware oude eikenhouten vitrine kast ca. 1920, met inlegwerk op de kollijst en deuren. De opzet heeft halfronde zijkanten met bolglas. Midden voor 1 deur met glas, onderkant heeft een deur. 197x147x48c...
Groot mahoniehouten dressoir eind 20e eeuw in Franse stijl. 4 Deuren, 4 lades, brons beslag en houtsnijwerk. Kwaliteitsmeubel 106x227x61cm.
Antieke bronzen buste van Jezus, gesigneerd Eugene Marioton (Frankrijk) 19e eeuw 24x12x12cm. Cond.: U
Rosenthal 6-persoons servies "Classic Rose". Koffie-, thee- en gebaksservies. 35 delig Cond.: U
Apart Hollands zilveren peper en zoutstel midden 20e eeuw, echtpaar met Markense kledendracht., 925/000, ca. 176gr. H:8,5cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen vaas 20e eeuw met bladgoud decor en bloemen. De handgrepen zijn in de vorm van slangen (Duitsland). 28x16,5xø13cm. Cond.: U
Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G
Antieke zilveren wijnbeker, handgegraveerd MT. ABJ, Haag. groot keur 835/000, ca. 104gr., 9xø7,5cm. Cond.: U
Zeldzaam kerkelijk gezangboek barok Anno 1744 Duitsland. "Der Grosse baumgarten abgekurzt in grossen druk, Darum Monasterii Westphal F.E.B. de Fürstenberg Vicarius Generalis". Met 12 barok gravures en...
Antieke Franse Art Nouveau tafel met marmeren blad (ovaal) ca. 1900. Voet bestaat uit een grote engel, goud beschilderd.
Antieke mahoniehouten biedermeier eethoek ca. 1860 Holland. Geschulpt blad. Stoelen zijn van latere datum (velours bekleding) Tafel: 76xø95cm. Stoelen: 95x51x46cm. Cond.: G