Meissen servies "Streublümchen" bestaande uit; 10 kop en schotels, 6 gebaksbordjes, koffiekan, theekan, comfoor, onderschotel, vaas en roomstel. Cond.: U
9 Chine de Commande kop en 12 schotels 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. Schotels zijn gaaf, 5 kopjes zijn gaaf, 4 kopjes met minimalen randschilfers ø11,4cm. en ø7,3cm. Cond.: G T...
Chine de Commande porseleinen trekpotje 18e eeuw, Handbeschilderd met kooplui en schip. 13,4x18,4xø10,5cm. Cond.: U
Zes Chinese borden 18e eeuw ca. 1750 met paradijsvogels en tempel gedecoreerd. Zeldzaam, kleine randschilfers.
12 Chine de Commande kopjes 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. 6 Kopjes met minimale chips 6xø6cm. Cond.: G
Zes 8-hoekige Queng Long (Chinees imari) borden 18e eeuw. Compleet handbeschilderd met landschapsdecor en een vissende man aan het water. Rand met bloemmotief. Alles tevens met goudverf beschilderd. 1...
Rosenthal 6-persoons servies "Classic Rose". Koffie-, thee- en gebaksservies. 35 delig Cond.: U
Grote Meissen porseleinen vaas 20e eeuw met bladgoud decor en bloemen. De handgrepen zijn in de vorm van slangen (Duitsland). 28x16,5xø13cm. Cond.: U
Vijf antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw decor (bruggetje met bloemen). 1x Gelijmd en 1x met haarscheur ø22cm. Cond.: G
Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G
Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U
Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.
Chine de Commande porseleinen schenkkannetje 18e eeuw. Handbeschilderd met figuren (miniem chipje deksel) 12,2x9,7x7cm. Cond.: G
22 Delen Herend porselein Hongarije. 17 Borden ø23cm. 1x Botervloot 11xø18cm. 3x Vleesschalen (36x26cm. 32x29cm. en 36x16cm.) en 1x Juskom 9x16x24cm.
Grote Weense porseleinen sierschotel ca. 1890 met decor van bladgoud, bloemen en figuren met putti. Gesigneerd J.N.H. (Oostenrijk) ø34cm. Cond.: U
Chinese imari schotel 18e eeuw, gedecoreerd met blad- en vismotief. ø28cm. Cond.: U
Twee bijzondere 19e eeuwse dekselpotjes geheel gedecoreerd met figuren 9,5xø7,5cm. Cond.: G
Vijf porseleinen Chinese figuren 17e-18e eeuw (blank). Voorstellingen met Europese edelmannen (V.O.C.?). Lichte beschadigingen.
Vroeg 18e eeuws Chinees pijpvaasje met een afbeelding van een draak 17xø9cm. Cond.: G
15-Delig Meissen moccaservies (6-persoons), gemerkt 1952-1960 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen.
37-Delig Meissen Koffie/Theeservies 2e helft 20e eeuw, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemmotief "Blume III". Koffiekan (28cm.), deksel licht beschadigd. Theekan 12cm.(handvat afgebroken), 11 Ko...
Twee antieke Chinees porseleinen Fam. Rose bordjes 18e eeuw met bloemdecor ø16,5cm. Cond.: U
Twee grote Meissen porseleinen ovale presenteerschalen met goud- en bloemdecor"Veldbloemen" 20e eeuw. 44x35cm. en 40x30cm. Cond.: U
Antiek ivoren doosje op bolpootjes 19e eeuw. Chinees of Japans met origineel slot. 3 Haarscheuren 4,5x8x12,3cm. Cond.: G
Porseleinen moccaservies Herend,20e eeuw, bestaande uit; 8 kop&schotels, koffiekan, suikerpot en melkkan. Hongarije, decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G
Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U
18e Eeuws trekpotje met vismotief, blauw decor. Vermoedelijk China of Japan 13,3x15xø9,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met figurendecor. 1 Chip aan de kraag 44xø18,5cm. Cond.: G
Celadon vaas Japans eind 19e eeuw gedecoreerd met vogels, bloemen en vlinders 24xø11cm. Cond.: G
Twaalf Herend porseleinen theekoppen 6x9cm. met gebak schotels ø17cm. 20e eeuw Hongarije, Decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G
Grote Chinese schotel Jung Cheng 18e eeuw met capucijner rand. Middenin gedecoreerd met guirlandes en bloemen. 1 Chipje en 2 haarscheurtjes 5xø30,5cm.
Kapitale Japanse imari schotel 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemenmotief ø47cm.
Copier Leerdam schaal met cracele effect. geel-groen glas 20e eeuw 6x20x33cm. Cond.: G
Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.
Drie Chinese schoteltjes ca. 1700 Kang Gy, gedecoreerd met figuren. Minimale randschade ø10cm.
6 Chinees blauwe bordjes 18e eeuw. Cheng Lung, gedecoreerd met bloemmotief. Borden hebben randschade en 3 met haarscheur ø23cm.
18e Eeuwse Fam. Rose kom. Buitenkant gedecoreerd met bloemen. Binnenkant aan de rand gedecoreerd met guirlandes en bloemen. Kom heeft 1 haarscheurtje 8,5xø19cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuws porseleinen trekpotje met bonte voorstelling van Chinese figuren in landschap. Scheurtje in het handvat en chips van het deksel. 15xø11cm. Cond.: R
Chinees Fam. Rose bord gedecoreerd met bloemen en palm. Haarschuertje in de rand ø22cm.
Chinees Fam Rose bord 18e eeuw beschilderd met palmen en bloemen. Haarscheur in de bodem, minimale schilfers ø22cm.
Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Meisje met hoed "Daisa 1978 S011 C-25 MY". 1x Meisje met hoed op de rug "Daisa 1978 S006 A-23 F". 24-26 cm. Beide in originele doos Cond.: U
Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Dame in roze jurk "Daisa 1979 8-7 NO". 1x Meisje met hond "A982 B-8N". 21-31cm. Cond.: U
Vier antieke Japanse porseleinen borden ca. 1900. Groen decor met bloemen, paradijsvogels en vlinders ø22cm. Cond.: G
Chinese blauwe kom 18e eeuw Quang Ci. Kom is 12-hoekig en heeft 6 verschillende landschapsdecors. Kom heeft 1 klein haarscheurtje en diverse chips aan de rand. 8,5xø17,5cm.
Grote Chinese dekselvaas 19e eeuw met diverse vogels gedecoreerd. Deksel gedecoreerd met een dame. Deksel en vaas zijn wel uit dezelfde periode maar niet origineel bij elkaar horend. Dekselknop met ch...
Kobalt blauwe tegel 17e eeuw met afbeelding van een zeewezen ca. 1670 Cond.: G
3-Delig Delfts bont kaststel ca. 1970. Handbeschilderd met bloemen. Bestaat uit twee knobbelvazen H.: 27cm. en 1 grote dekselvaas 32x16cm. Cond.: G
Twee zeldzame Meissen porseleinen kopjes ca. 1900 Duitsland. Achtkantig met decor van bloemen en insecten. Randbeschadiging 6x7,5cm. Cond.: R
Koffieservies voor 6 personen,waarschijnlijk Frankrijk, eind 19e eeuw, met zuid-europese beschildering met goudkleur. Koffiekan H.23 cm., melkkan,suikerpot, 6 kop en schotels H.7 cm. Deels zeer licht ...
Porseleinen buste 2de helft 20e eeuw, modelnummer 373, wit H. 24 cm.
Groot Japans imari bord 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen ø41cm.
Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G
Twee Japanse borden eind 19e eeuw, voorstellend figuren en huis. Beide borden zijn linksboven gelijmd ø30cm. em ø31cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen borden 18e eeuw Chieng Lung. Decor blauw-wit met bloemen. Haarscheuren en lichte randschade ø23cm. Cond.: G
2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.
37-Delig porseleinen Hutschenreuter koffieservies 20e eeuw. Dresden (Duitsland) met bloemdecor. 1 Bordje met chip Cond.: G
Grote porseleinen dekselvaas Delfts bont met leeuw op het deksel 20e eeuw. Bloemenmotief Holland "625 - 4 O.D.", chip van de kraag af 54x30x30cm. Cond.: G
Grote porseleinen Delftbonte knobbelvaas met bloemmotief 20e eeuw "Holland 040 4 O.D." 50xø22cm. Cond.: G
Grote Copier vaas (Andries Dirk) 1958 Serica. Mondgeblazen gemerkt CB. 40xø24cm. Cond.: G
Chinese gendie vaas (waarschijnlijk 16e eeuw) handbeschilderd met landschapsdecor. Rand mist een hoekje en heeft 1 haarscheurtje 18,5xø12,5cm.
Twee Balustervormige imari dekselvazen 19e eeuw, gedecoreerd met bloemdecor en aan beide kanten gevogelte. 1 Vaas en deksel puntgaaf. 1 Vaas met lichte haarscheur. 1 Deksel gelijmd.
Drie Rosenthal porseleinen sierborden Duitsland. Ontwerp: Björn Wiinblad Studio-Line, 1001 nacht met gouddecor 20e eeuw 2xø33cm en 32x24,5cm. Cond.: U
Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R
Monumentale Satsuma vaas met bladgoud, tempelleeuwen en figuren. 20e Eeuw Japans 47x34x25cm. Cond.: G
Antiek ivoren boedha figuur op houten sokkel ca. 1930 (Azië) 6,5x5x2cm.
Twee antieke Chinees imari kop (4xø7,5cm.) en schotels (ø11cm.) 18e eeuw. Decor met goud en bloemen. Cond.: G
Antiek keramische Delfts-bonte koe 18e-19e eeuw, gemerkt (waarschijnlijk de Klaauw), licht beschadiging 9,5x13,5x6,5cm. Cond.: G
Antieke Delfts bonte koe 18e eeuw Holland, hoorn gelijmd 10,5x14x7cm. Cond.: G
Antieke kristallen gember dekselpot 19e eeuw Holland. Ruitvormig slijpsel, licht beschadigd 25xø17cm. Cond.: R
Grote Chinese schotel 18e eeuw compleet handbeschilderd met landschapsdecor en 2 insecten. Bord heeft lichte randschade en 1 haarscheurtje, verder goed 6,5xø28cm. Cond.: G
40 Delen Limoges porselein met diverse voorstellingen. Goud met briek-rood decor 20e eeuw. Miniatuur, 1 bordje beschadigd Cond.: G
Twee grote Chinees porseleinen tuinzetels, beschilderd met bloemdecor en vogels 20e eeuw 47xø36cm. Cond.: G
Zeven delen Herend porselein, Hongarije 20e eeuw. 1x Voetschaal 14xø24cm. 4x Petit four schaaltjes ø8cm. 1x Bladvormig schaaltje met handgreep 3,5x10x8cm. 1x Doorboken mandje 4xø12cm. Allen met decor ...
Vier delen Herend porselein Hongarije 20e eeuw. 2x Geschulpte schalen met greep 4,5x20x17cm. 2x Geschulpte schaal 3,5x22x17cm. Allen met decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G
Zes Hummel figuurtjes vanaf 1994 t/m 2003 (ca. 10cm.) en 1 Hummel bordje 1992. Cond.: U
Grote keramiek dekselvaas van De Porseleyne Fles Delft Holland, Letters: J. PO.CB 1468. 38xø29cm. Cond.: G
Aardewerken scheerbekken eind 17e - begin 18e eeuw, waarschijnlijk fries aardewerk met Japanse bloemmotieven. Scheerbekken heeft een diepe bolling. Diverse chips aan de rand 9xø27cm. Cond.: R
Twee Chinese dekselvaasjes met lange lijs eind 19e eeuw. Vaasjes verschillen iets van hoogte. 1 Deksel met klein chipje 16,5x6,5cm. en 15,5x6,3cm. Cond.: G
6 Chinese kop en schotels 18e eeuw gedecoreerd met figuren en een vogel. Schotels ø13cm met randschade en haarscheurtjes. Kopjes 5,5xø9,5cm. 2 helemaal gaaf, 3 met haarlijnen en 1 gelijmd. Cond.: R
Kop en schotel 19e eeuw China met figurendecor. Schotel en kopje beide met lichte chips en haarscheurtjes ca. 9cm. hoog Cond.: R
Quang Long Chinees bord 18e eeuw met figuren in landschap, randschade ø23cm.
groot Makkums porseleinen sierbord Holland. Apart design met bloemen "Verso BD 30 90 HG CK" 5xø30cm. Cond.: U
3-Delig kaststel keramiek 20e eeuw met bloemdecor 39xø21cm. en 30xø14cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinese kommen gedecoreerd met bloemdecor. Kommen zijn niet hetzelfde getekend 7xø14,5cm. Cond.: G
Drie Chinese 19e eeuwse zalfpotjes met figuurlijke voorstellingen. 1 Deksel met chip 5xø7,5cm. Cond.: G
5-Delig Chinees kaststel ca. 1900 gedecoreerd met diverse motieven. (vissen, bloemen op vaas, hocker). Geheel bestaand uit 3 dekselvazen en 2 kraagvazen. De 3 dekselvazen zijn gaaf, echter 2 deksels z...
Meissen pronkschaal 2e helft 20e eeuw. In het midden met bloemotief. Rondom bladeren met reliefwerking. Goudbeschilderd ø25cm. Cond.: G
Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G
Twee Chinese schoteltjes met tempels en bloemdecor. Minimale randschilfers ø16cm.
Driedelig Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw. Blauw decor met bloemen, bomen en draken. Beschadigd, gelijmd. 2x20,5xø9cm. en 22xø10,5cm. Cond.: M
Chinees bord 18e eeuw met figuren in landschap. rand gedecoreerd met bloemen en vlinders. 1 Kleine chip ø23cm.
Twee Lladro porseleinen figuren (Spanje). 1x Dame met jurk "Daisa 1990 5755" (mist 1 vinger). 1x Geisha met waaier "Daisa 1978 4990". 30-36cm. Cond.: G
Zes delen Imari porselein midden 20e eeuw met bloemdecor. 23cm. 17cm. en 24cm. Cond.: G