Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G
Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G
10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U
Majolica jugendstil vaas ca. 1910 met bloemdecoratie. Voet beschadigd 28xø12cm. Cond.: G
Twee Chinese borden ca. 1900 met bloemdecor en 2 familiewapens ø21,5cm. Cond.: G
20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G
Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G
Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G
Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G
Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
Grote antieke Delfts blauwe keramiek tabakspot 18e eeuw Holland. Opschrift "St. Vincent" met bloemdecor, deksel beschadigd 34xø25cm. Cond.: G
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G
5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G
Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 31-46cm. Cond.: G (1 glas voor brander mist)
Twee keramiek vazen. 1x Gouda Regina 438 W.B. Bonsel (chip aan de voet). 1x Vaas Eros 1924, ontwerp W.J.R. (haarscheuren). 23-28cm. Cond.: R
Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G
Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.
Elf diverse delen 17e en 18e eeuws Chinees porselein. 6 Diverse kopjes en 5 diverse schoteltjes Cond.: R-G