This website uses cookies

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Sold
Amsterdammer 3002
Amsterdammer

Result:

6.250 EUR

Sold
Jan te Wierik 1031
Jan te Wierik

Result:

4.250 EUR

Sold
Schilderij met poezen, vergulde lijst 1004
Schilderij met poezen, vergulde lijst

Result:

2.250 EUR

Sold
J.H.B. Koekoek 1010
J.H.B. Koekoek

Result:

2.250 EUR

Sold
Koffer met 50 Rembrandt munten 2963
Koffer met 50 Rembrandt munten

Result:

2.100 EUR

Sold
Eiken kabinet 3116
Eiken kabinet

Result:

1.900 EUR

Sold
Danziger boekenkast 3100
Danziger boekenkast

Result:

1.850 EUR

Sold
Evert Moll 1024
Evert Moll

Result:

1.750 EUR

Sold
93 Delen zilver bestek 25
93 Delen zilver bestek

Result:

1.600 EUR

Sold
Schilderij, W. Dommersen 1445
Schilderij, W. Dommersen

Result:

1.500 EUR

Sold
Schilderij, W. Dommersen 1446
Schilderij, W. Dommersen

Result:

1.500 EUR

Sold
Eikenhouten kuifkabinet 3165
Eikenhouten kuifkabinet

Result:

1.250 EUR

Sold
Brilj.klapcreolen WG 417
Brilj.klapcreolen WG

Result:

1.100 EUR

Sold
Zilveren bouilloir 67
Zilveren bouilloir

Result:

1.000 EUR

Sold
Metalen kroonluchter 2437
Metalen kroonluchter

Result:

1.000 EUR

Sold
Haantjesklok 3080
Haantjesklok

Result:

1.000 EUR

Sold
M. de Jongere, havengezicht 1000
M. de Jongere, havengezicht

Result:

950 EUR

Sold
Brilj.ring WG 373
Brilj.ring WG

Result:

900 EUR

Sold
Danziger bureau 3101
Danziger bureau

Result:

900 EUR

Sold
Mahoniehouten kabinet 3108
Mahoniehouten kabinet

Result:

900 EUR

Sold
Zilveren servies 169
Zilveren servies

Result:

875 EUR

Sold
Meissen, streublümchen 4104
Meissen, streublümchen

Result:

850 EUR

Sold
Corneille, litho 1428
Corneille, litho

Result:

800 EUR

Sold
Hollandse panelenkast 3123
Hollandse panelenkast

Result:

800 EUR