This website uses cookies

07. Aprilveiling 2011

Auction on Friday, April 8, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Sold
Meissen, streublümchen 4104
Meissen, streublümchen

Result:

850 EUR

Sold
12 Kop &13 Schotels 4210
12 Kop &13 Schotels

Result:

450 EUR

Sold
Trekpotje 4654
Trekpotje

Result:

450 EUR

Sold
6 Chinese borden 4140
6 Chinese borden

Result:

425 EUR

Sold
12 Kopjes 4650
12 Kopjes

Result:

400 EUR

Sold
6 Borden, Quilong 4348
6 Borden, Quilong

Result:

350 EUR

Sold
Rosenthal servies 4103
Rosenthal servies

Result:

300 EUR

Sold
Meissen halsvaas, verguld 4101
Meissen halsvaas, verguld

Result:

280 EUR

Sold
5 Chinese borden 4569
5 Chinese borden

Result:

275 EUR

Sold
Meissen soepterrine 4105
Meissen soepterrine

Result:

250 EUR

Sold
Kristallen schaal, Kosta Boda 4107
Kristallen schaal, Kosta Boda

Result:

250 EUR

Sold
Kanton vaas 4201
Kanton vaas

Result:

250 EUR

Sold
Melkkannetje 4652
Melkkannetje

Result:

225 EUR

Sold
Diverse serviesdelen 4271
Diverse serviesdelen

Result:

220 EUR

Sold
Kapitale schotel ca. 1900 4156
Kapitale schotel ca. 1900

Result:

210 EUR

Sold
Imari schotel 4122
Imari schotel

Result:

200 EUR

Sold
2 Dekselpotjes, 19e eeuw 4360
2 Dekselpotjes, 19e eeuw

Result:

200 EUR

Sold
5 Chinese miniaturen 4668
5 Chinese miniaturen

Result:

200 EUR

Sold
Pijpvaasje, 17e eeuw 4528
Pijpvaasje, 17e eeuw

Result:

180 EUR

Sold
Meissen mocca servies 4725
Meissen mocca servies

Result:

180 EUR

Sold
Meissen servies 4726
Meissen servies

Result:

180 EUR

Sold
2 Fam. Rose bordjes 4471
2 Fam. Rose bordjes

Result:

175 EUR

Sold
2 Ovale schalen 4732
2 Ovale schalen

Result:

175 EUR

Sold
Ivoren doosje 4215
Ivoren doosje

Result:

160 EUR