This website uses cookies

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Kapstok met reeënpoten
Result: 20 EUR

Dienblad
Result: 25 EUR

Foto Projectie apparaat
Result: 70 EUR

Engels mahonie dienblad
Result: 26 EUR

Gestoken console
Starting price 220 EUR

Landkaart Noord-Nederland
Result: 65 EUR

H. de Wit, boerderij
Starting price 80 EUR

H. de Wit '99, olieverf op linnen, dorps wintergezicht 50x40cm. Cond.: G

2 Etsen
Starting price 100 EUR

2 Schilderijtjes
Result: 35 EUR

Twee strandgezichtjes (pendant) 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 7x9cm. Cond.: G

Schilderij, naar Jespers
Starting price 100 EUR

Schilderij naar Jespers, olieverf op paneel, Afrikaanse maskers 30x40cm. Cond.: G

Derk Isslman, bloemstilleven
Starting price 200 EUR

Derk Isselmann (1890 Almelo - 1959 Den Haag), olieverf op linnen, bloemsilleven met kleed 60x80cm. Cond.: G

Aquarel, winter met molen
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, wintergezicht met molen en figuren 36x25cm. Cond.: G

Schilderij, dame op ezel
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw (naar Isaac Israels), olieverf op linnen, meisje op ezel Cond.: G

Klaas Bernink, pad
Starting price 250 EUR

Klaas Bernink (Enschede), houtskool op papier, heidegezicht met pad 23x19cm. Cond.: G

Schilderij, R. Gefaner
Result: 50 EUR

H.C. Kranenburg
Result: 25 EUR

Sedatis Grosser
Starting price 400 EUR

Gisela Sedatis Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel (speciale laktechniek), "Gezichten" 60x65cm. Cond.: U

Armband, bergkristal
Result: 15 EUR

Armband van Bergkristal en rookkwarts, op elastiek."Katja Ebstein"

Ring 925/000, verg. Tranzaniet
Starting price 30 EUR

Ring zilver 925/000 verguld, bezet met tanzaniet., ø 56

4 Chinese kopjes
Result: 190 EUR

Parelstreng zilv. slot
Starting price 80 EUR

2 Zilveren pillendoosjes
Result: 70 EUR

Twee zilveren pillendoosjes (1 doosje behoeft reparatie). 1x Ovaal doosje, MT: HF, Hendricus Flenterie Schoonhoven eind 1800 830/000 ca.51gr. (samen)

4-Pas tegeltableau
Result: 25 EUR

Antiek Hollands 4-tegels tegeltableau. Mangaan met diagonaal 18e eeuw. Lichte randschade 24x24cm. Cond.: G

Diverse blauwe bordjes
Starting price 20 EUR