Groot uitgewerkt zilvertin dienblad, gemerkt Hoeker en Zoon. Rococo vormgeving 20e eeuw met glazen bodem 47x26cm. Cond.: G
Grote antieke lindenhouten wandconsole 18e-19e eeuw met fraai houtsnijwerk in zeer goede staat 29x49x20cm. Cond.: G
H. de Wit '99, olieverf op linnen, dorps wintergezicht 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, apreuve d' artiste, 2 gravures op papier, stadsgezicht van Praag 16x12cm. Cond.: G
Twee strandgezichtjes (pendant) 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 7x9cm. Cond.: G
Schilderij naar Jespers, olieverf op paneel, Afrikaanse maskers 30x40cm. Cond.: G
Derk Isselmann (1890 Almelo - 1959 Den Haag), olieverf op linnen, bloemsilleven met kleed 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, wintergezicht met molen en figuren 36x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw (naar Isaac Israels), olieverf op linnen, meisje op ezel Cond.: G
Klaas Bernink (Enschede), houtskool op papier, heidegezicht met pad 23x19cm. Cond.: G
R. Gefaner ca. 1920 (Duitse school), olieverf op linnen, gezicht op moestuin aan een meer 60x46cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 30x20cm. Cond.: G
Gisela Sedatis Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel (speciale laktechniek), "Gezichten" 60x65cm. Cond.: U
Armband van Bergkristal en rookkwarts, op elastiek."Katja Ebstein"
Ring zilver 925/000 verguld, bezet met tanzaniet., ø 56
Vier antieke Chinees porseleinen rijstkommen met deksel 19e-20e eeuw met bloemdecor 8xø10,5cm. Cond.: G
Twee zilveren pillendoosjes (1 doosje behoeft reparatie). 1x Ovaal doosje, MT: HF, Hendricus Flenterie Schoonhoven eind 1800 830/000 ca.51gr. (samen)
Antiek Hollands 4-tegels tegeltableau. Mangaan met diagonaal 18e eeuw. Lichte randschade 24x24cm. Cond.: G
Tien antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw met blauw decor. 3x Duitsland 7x Chinees. 1x Lichte randschade ø12,5cm. en ø19cm. Cond.: G