Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G
Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G
Groot uitgewerkt zilvertin dienblad, gemerkt Hoeker en Zoon. Rococo vormgeving 20e eeuw met glazen bodem 47x26cm. Cond.: G
Antieke Franse comtoise (stationsklok) ca. 1880, gesigneerd Beau Fils a Parnay. Originele wijzerplaat en harpslinger 135x28x15cm. Cond.: U
Grote antieke lindenhouten wandconsole 18e-19e eeuw met fraai houtsnijwerk in zeer goede staat 29x49x20cm. Cond.: G
Vier antieke Chinees porseleinen rijstkommen met deksel 19e-20e eeuw met bloemdecor 8xø10,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands 4-tegels tegeltableau. Mangaan met diagonaal 18e eeuw. Lichte randschade 24x24cm. Cond.: G
Tien antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw met blauw decor. 3x Duitsland 7x Chinees. 1x Lichte randschade ø12,5cm. en ø19cm. Cond.: G
Hanger RG585/000 bezet met een zeer fijne melkopaal cabochon met intensieve kleur,25x20x9, ø1.5mm.,L.46 mm.,rondom bezet met pareltjes. 13.7 gr.
H. de Wit '99, olieverf op linnen, dorps wintergezicht 50x40cm. Cond.: G
Zwaar bronzen inktstel ca. 1900 op leeuwenvoetjes in zeer goede staat 39x22x19cm. Cond.: U
Grote zeldzame vroege Delftse schotel 18e eeuw met blauw Chinese voorstelling (randschade) 6xø33,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, apreuve d' artiste, 2 gravures op papier, stadsgezicht van Praag 16x12cm. Cond.: G
Mexicaanse stenen kop 20e eeuw in Inca stijl op houten plaquette 19x20x9cm. Cond.: G