This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Ca. 10 Kussen
Result: 60 EUR

Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G

Hollandse staande barometer
Result: 80 EUR

Aparte Hollandse notenhouten barometer met getorste voet ca. 1900 32x10cm. Cond.: G

Kapstok met reeënpoten
Result: 20 EUR

Oude eikenhouten kapstok gemaakt van reebokpoten in zeer goede staat 112x16,5x15cm. Cond.: U

Art Nouveau pendule
Starting price 30 EUR

Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G

Dienblad
Result: 25 EUR

Groot uitgewerkt zilvertin dienblad, gemerkt Hoeker en Zoon. Rococo vormgeving 20e eeuw met glazen bodem 47x26cm. Cond.: G

Regelateur, paard
Result: 35 EUR

Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met noten kast, Veren zijn goed 74x32x17cm. Cond.: R

Comtoise,stationsklok
Starting price 300 EUR

Antieke Franse comtoise (stationsklok) ca. 1880, gesigneerd Beau Fils a Parnay. Originele wijzerplaat en harpslinger 135x28x15cm. Cond.: U

Foto Projectie apparaat
Result: 70 EUR

Foto vergrotings/projectie apparaat ca. 1900 met zeer grote losse lens (electrisch) 130x60x30cm. Cond.: R-G

Engels mahonie dienblad
Result: 26 EUR

Oud Engels mahoniehouten dienblad met inlegwerk ca. 1920 in zeer goede staat 5x27x24cm. Cond.: U

Gestoken console
Starting price 220 EUR

Grote antieke lindenhouten wandconsole 18e-19e eeuw met fraai houtsnijwerk in zeer goede staat 29x49x20cm. Cond.: G

5 Cent 1934 (P)
Result: 5 EUR

Munt van 5 cent uit 1934 in P conditie

17 Munten 1 Cent 1919-1943
Result: 15 EUR

17 Munten van 1 cent uit 1919 (ZF), 1920, 1921, 1922, 1925, 1926 (ZF+), 1928 (ZF), 1929 , 1930 (ZF+), 1937, 1938 (P), 1939 (P), 1940 (P), 1941 (P), 1942 (P), 1943 (Geel) (ZF/P).

Skeletklok in etui
Result: 40 EUR

skeletklok in etui

4 Chinese kopjes
Result: 190 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen rijstkommen met deksel 19e-20e eeuw met bloemdecor 8xø10,5cm. Cond.: G

4-Pas tegeltableau
Result: 25 EUR

Antiek Hollands 4-tegels tegeltableau. Mangaan met diagonaal 18e eeuw. Lichte randschade 24x24cm. Cond.: G

Diverse blauwe bordjes
Starting price 20 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw met blauw decor. 3x Duitsland 7x Chinees. 1x Lichte randschade ø12,5cm. en ø19cm. Cond.: G

Hanger met opaal
Starting price 600 EUR

Hanger RG585/000 bezet met een zeer fijne melkopaal cabochon met intensieve kleur,25x20x9, ø1.5mm.,L.46 mm.,rondom bezet met pareltjes. 13.7 gr.

Landkaart Noord-Nederland
Result: 65 EUR

Landkaart van Friesland ca. 1900, nadruk van een kaart uit 1568 50,5x33,5cm. Cond.: G

H. de Wit, boerderij
Starting price 80 EUR

H. de Wit '99, olieverf op linnen, dorps wintergezicht 50x40cm. Cond.: G

Inktstel
Result: 40 EUR

Zwaar bronzen inktstel ca. 1900 op leeuwenvoetjes in zeer goede staat 39x22x19cm. Cond.: U

Grote schotel
Starting price 100 EUR

Grote zeldzame vroege Delftse schotel 18e eeuw met blauw Chinese voorstelling (randschade) 6xø33,5cm. Cond.: G

2 Etsen
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, apreuve d' artiste, 2 gravures op papier, stadsgezicht van Praag 16x12cm. Cond.: G

Mexicaanse stenen kop
No reserve price

Mexicaanse stenen kop 20e eeuw in Inca stijl op houten plaquette 19x20x9cm. Cond.: G

Hollands zilveren pasteischep
Starting price 125 EUR

Antieke Hollands zilveren pasteischep. MT: AJD 1870-1910 Anthonie Driessen Schoonhoven 835/000 ca. 39gr. Cond.: U