This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Geelkoperen plantenbak
Starting price 20 EUR

Antieke 19e eeuwse geelkoperen plantenbak 23xø32cm. Cond.: G

2 Delen Hindeloopen
Result: 30 EUR

2 Delen Oud Hindeloopen 1e helft 20e eeuw Holland. 1x Grote beschilderde kapstok 26x122x17cm. 1x Kledingborstel 3x18x5cm. Cond.: U

Pijpencomfoor, 19e eeuw
Result: 65 EUR

Antieke mahoniehouten pijpencomfoor met koperen binnenbak 19e eeuw Biedermeier Holland. Inclusief 3 aardewerken pijpen van Goedewaagen 58xø21cm. Cond.: G

Messing pijpenbakje
Result: 50 EUR

Antiek 19e eeuws messing pijpenbakje. Biedermeier Holland van mahoniehout 13xø14cm. Cond.: G

Petroleumlamp, marm. voet
Result: 25 EUR

Antieke 19e eeuwse petroleumlamp op marmeren voet met witte glazen kap en kristallen reservoir. Houder van de kap zit los 55x11,5x11,5cm. Cond.: G

18e Eeuwse Atlas
Result: 100 EUR

Oude 18e eeuwse atlas afkomstig van een staand horloge met originele beschildering in goede staat H.: 29cm. Cond.: G

Bronzen scheepsbel
Result: 150 EUR

Oude grote bronzen scheepsbel met opschrift "Aangeboden door het personeel aan de heer F.J.M. Wientjes ter gelegenheid van zijn 50e verjaardag op 9 mei 1976" 30xø30cm. Cond.: G

Schaakspel
Starting price 25 EUR

Houten schaakspel met twee houtsoorten en band ingelegd 20e eeuw 25x25cm. Cond.: G

Russisch schaakspel
Starting price 25 EUR

Russisch schaakspel met beschilderde figuren van hout 20e eeuw, compleet 30x45cm. Cond.: G

Marmeren schaakspel
Starting price 35 EUR

Marmeren schaakspel 20e eeuw, figuren ook van marmer, compleet 25x25cm. Cond.: G

Frans bijbeltje
Result: 15 EUR

Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U

2 Albums met speldjes
Result: 60 EUR

Twee bijzondere albums vol met speldjes (reclame), hoofdzakelijk begin 20e eeuw en Nederland/Europa 31x22cm. Cond.: G

Engelse kolenbak
Result: 30 EUR

Engelse kolenkit van donker vruchtenhout ca. 1910 met messing beslag afgezet. Originele binnenbak en schepje 35x35x40cm. Cond.: G

Hanglamp
Result: 60 EUR

Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G

Hanglamp
Result: 90 EUR

Grote oude kristallen zakkroonluchter (10-lichts) 2e helft 20e eeuw 100xø77cm. Cond.: G

Empire hanglamp, 2e periode
Starting price 650 EUR

Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G

Empire hanglamp
Starting price 1.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G

Empire hanglamp ca. 1900
Starting price 500 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Result: 70 EUR

Antieke messing bakkers hangpetroleumlamp ca. 1900 met contragewichten 117xø37cm. Cond.: G

Defecte majolica hanglamp
Result: 10 EUR

Defecte majolica lamp ø35cm. Cond.: S

Ronde spiegel, fruit
Starting price 40 EUR

Kristallen hanglamp
Result: 150 EUR

Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)

Beschilderd kamerscherm
Result: 325 EUR

Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M

Orieëntaalse lamp
Result: 40 EUR

Oude Orientaalse koperen hanglamp 20e eeuw, in goede staat 60x32cm. Cond.: G