Meissen ronde schaal "veldbloemen" 5xø24cm., defect Cond.: R
2 Roodkoperen eierpannen met ieder 7 holtes voor eieren ø29cm. Cond.: G
Twee delen porselein K.P.M. (Duitsland). 1x Vaasje 20e eeuw (geen originele beschildering) 13xø6cm. 1x Sierbord met zweepslag motief 3xø25cm. Cond.: G
Oude telefoon van het merk Telcer Italia begin 20e eeuw van mahoniehout. Hoorn is gemaakt van messing 29x26x22cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren zoutvaatjes met blauwe inzetbakjes en bijbehorende zilveren lepeltjes.. ø5,5cm. Cond.: U
Fraaie zilveren opengewerkte taartschep met papegaaimotief. 800/000 48gr. 23cm. Cond.: U
Johannes Frederik Hulk Jr. (Amsterdam 1855 - 1913 Vreeland), olieverf op linnen, moedereend met jongen 30x40cm. Cond.: G
3-Delig Delftsblauw keramiek kaststel. Blauw decor met bloemen en kerkdorp 20e eeuw Holland. 32x14x9cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
12 Figuren, Delftsblauw motief , Holland 20e eeuw 4-21cm. Cond.: G
Zes delen porselein, gemerkt "Sneroll" Casa Bohemia, met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U
19e Eeuwse blikken kraantjeskan. Zwart beschilderd met daaroverheen een oud Hollands gezicht met een botter bij kerkje en molen H.: 43cm. Cond.:R
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U
Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurige voet. Lamp met bloemmotief 17,5x17,5x44cm. Cond.: U
Biedermeier mahoniehouten ovale kolenemmer ca. 1860 met 3 messing banden en een messing binnenbak 32x32x27cm. Cond.: G
Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U
Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G
Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U
Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U
Jugendstil bonbonschaaltje gemerkt Eichewald ca. 1900. Onderkant gemerkt met modelnr. 7770. Schaaltje is gemaakt van keramiek en gedecoreerd met rozen 22x27cm. Cond.: G
Vierdelige 19e eeuwse Chinese stapeldoos. randen beschilderd met bloemen, guirlandes en 1 vlinder. Deksel met afbeelding van een vrouwenfiguur 12xø8cm. Cond.: G
Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G
Oude postzegelverzameling met zegels (postfris en gestempeld) uit diverse landen, ook Nederland 2x22x31cm. Cond.: G
Terracotta beeld van een kapitein met pijp 1e helft 20e eeuw. Geel/groen van kleur H.: 43cm. Cond.: G