Antieke Franse comtoise (stationsklok) ca. 1880, gesigneerd Beau Fils a Parnay. Originele wijzerplaat en harpslinger 135x28x15cm. Cond.: U
Zwaar bronzen inktstel ca. 1900 op leeuwenvoetjes in zeer goede staat 39x22x19cm. Cond.: U
Mexicaanse stenen kop 20e eeuw in Inca stijl op houten plaquette 19x20x9cm. Cond.: G
Grote Galle stijl glazen lamp 21e eeuw, bladdecor 49x18cm. Cond.: U
Twee delen messing 20e eeuw. 1x Schepzeef, 1x geldbakje met steel 28-50cm. Cond.: G
Dubbelloops centraalvuur jachtgeweer eind 19e-begin 20e eeuw. Vermoedelijk Frans. Opschrift "Frabrique mecanique A. Liege". Geweer is onklaar gemaakt 120cm. Cond.: G
Antieke Duitse zilverkleurige Jugendstil W.M.F. schaal op 4 bolpootjes in de vorm van een eikenblad. Tekst: "Zum Gedenken 1943 - 1953 Belegschaft der Bahnhofs gastätten Flensburg" 6x26x29cm. Cond.: G
3 Delen tin 20e eeuw. 1 Fruitschaal en 2 borden in goede staat ø30cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G
Groot uitgewerkt zilvertin dienblad, gemerkt Hoeker en Zoon. Rococo vormgeving 20e eeuw met glazen bodem 47x26cm. Cond.: G
Antieke kandelaar van tin 19e eeuw, barokstijl 59x17x17cm. Cond.: U