Veertien oude ruitgeslepen kristallen schaaltjes ca. 1930 Holland. 3 Beschadigd Cond.: G
4 Kopjes en 11 schotels van Furstenberg porselein (Duitsland) 20e eeuw. 6xø8cm. en 2,5xø4cm. Cond.: G
9-Delige keukenset keramiek ca. 1910. Hollands ongemerkt, 2 deksel met haarscheuren 12-24cm. Cond.: G
Twee antieke goudsteen keramiek kastkommen met bloemendecor ca. 1900 Holland. 8xø15,5cm. Cond.: G
19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Theepot mist knop. Cond.: G
Bronzen penning van de Gemeente Zwolle, opening stadhuis 15 mei 1976.
Art Deco stijl beeld 21e eeuw voorstellend een zittende beer, gesigneerd Van Der Straeten. geheel op marmeren sokkel 29x27x29cm. Cond.: G
Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G