Bijzonder 3-delig Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel, gesigneerd Chabert met geëmailleerde wijzerplaat. Materiaal: compositie metaal, goud ingekleurd 37x22x24cm. en 28,5x17x15cm. Cond.: G
Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...
Zeldzame antieke wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten in de classisistische stijl ca. 1900. Rijk uitgevoerd op bronzen klauwpoten, westminsterslag 57x21x31cm. Cond.: U
Antieke Franse pendule Louis Seize van marmer ca. 1800. Vuurverguld sierwerk en prachtig vroeg uurwerk, nagekeken 41x34x14cm. Cond. :U
Grote antieke marmeren Franse Louis Seize pendule met vuurvergulde armaturen en Wedgwood bisquit plaquettes ca. 1810. Uurwerk met touwtjesslinger 39x34x12cm. Cond.: U
Antieke kleine staande klok ca. 1890 in de vorm van een toren. Rijkelijk bewerkt met figuren en ornamenten van koper en compositie. Vermoedelijk Engeland 55x18x13cm. Cond.: U
Bijzondere antieke 18e eeuwse Friese stoelklok (1 bel) met mechaniek (draaiende ruiters te paard) en wekkerfunctie. Mooie originele beschildering op de kroon (ruiters, meerminnen). beschildering op de...
Grote antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule ca. 1810 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Legueut a Paris. Prachtige ornamentuur, geheel compleet en uurwerk is getest 51x38x13cm. Cond.: G
Grote Duitse staande vrijslinger met getorste zuilen en mooi snijwerk ca. 1920 uit een zogenaamde "Herrenzimmer". Massief eiken en eiken fineer, uitgewerkte messing wijzerplaat, slinger en gewichten 2...
Antieke 18e eeuwse Engelse Longcase staande klok met eikenhouten kast. gesigneerd Godden Melling Maidstone Kent. Prachtig gegraveerde vierkante wijzerplaat met 30-uurs uurwerk (1 gewicht) in zeer goed...
Oude Franse pendule ca. 1950 met bronzen ornamenten en messing uitgewerkte wijzerplaat (emaille cartouches). Houten kast beschilderd met rocailles en bloemen 59x31x14cm. Cond.: G
Antieke bronzen klok ca. 1900 in de vorm van een middeleeuwse bel, staand op 4 pootjes. messing wijzerplaat met emaille cartouches in zeer goede staat 21xø14cm. Cond.: G
Antieke eiken Friese staartklok met dubbele kap, maanstand, datumaanduiding. 19e eeuw. In zeer goede staat met originele beschildering (krimpnaden in de kast) 170x47x22cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse schildpad boulle pendule met messing ornament. uurwerk gestempeld Japy Freres Parijs. Wijzerplaat met emaille cartouches 35x17x10cm. Cond.: U
Grote Engelse eikenhouten tafelklok met messing wijzerplaat en mooi uitgewerkte kast ca. 1880. Bijzonder uurwerk met 7 bellen en kwartierslag (Carrillon) 58x36x22cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer Warmink (Wuba) tafelklok met messing beslag. uurwerk met bel en maanstand 2e helft 20e eeuw 25x13x17cm. Cond.: G
Antieke Franse pendule Louis Quinze stijl ca. 1880 gemaakt van albast en compositie metaal. Beschadiging aan de vingers 36,5x34x15cm. Cond.: G
Atmos klok van Jeager Le Coultre Zwitserland begin 20e eeuw. Messing kast met 5 zijden met glas. Klok wordt aangedreven door veranderingen in de luchtdruk. Uurwerk is niet getest 23x20x15cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1890 met emaille wijzerplaat en goed 8-daags uurwerk. Kleine chip 32x31x12cm. Cond.: G
Klokkenstel Frankrijk Art Nouveau, gemaakt van Marbrolithe (marmer-granulaat) ca. 1910. 20x22x5cm. en 14,5x9x4,5cm. Cond.: U
Aparte 19e eeuwse Brevete pendule Brocot met thermometer. Houten kast met fineer en ebbenhouten inlegwerk(beschadiging). Pendel mist. 41x16x110cm. Cond.: R
Grote Kienzle tafelklok met Westminster uurwerk ca. 1910, kwartierslag en silent functie. Eikenhouten kast met zuilen en geslepen glas, uurwerk is nagekeken 44x30,5x25cm. Cond.: G
Franse reiswekker met uitgewerkte ovale kast en emaille wijzerplaat 20e eeuw. Barst in ruitje Cond.: G
Bijzondere grote massief eiken gestoken wandklok in Gothische vormgeving ca. 1880. Emaille cartouches, uurwerk "Japy Freres" 80x46x15cm. Cond.: G
Antieke Frans wandklok Oeil de Boeuf (koeienoog) ca. 1880 met emaille wijzerplaat en inlegwerk met parelmoer. Gesigneerd Ferdinand Grenier St. Germain des Fosses. Mist het glas ervoor. 62x59x15cm. Con...
Antieke Art Deco pendulestel ca. 1920 met kaarshouders van marmer. Gesigneerd Bodet-Pasquier, Angers. Voorstelling van een zittend lezend meisje van compositie 36x33x10cm. en (2x)17x14x8cm. Cond.: G
Oude Junghans pendule ca. 1940 (Duitsland) in zeer goede staat 47x22x13cm. Cond.: U
Groot 3-delig antiek pendulestel van marmer en brons ca. 1880 Frankrijk. gesigneerd Verso Bonnet en Pottier Paris, met zgn. kwikslinger, 45x27x12cm. en 32xø9cm. Cond.: G
grote antieke walnoot fineer 8-kantige Jugendstil wandklok "Japy Freres" met zilverkleurige versiering. Uurwerk is recent gereviseerd 10x48x48cm.
Groot 3-delig messing Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel ca. 1900. Fraaie vormgeving met glazen zuilen (chip af), gestempeld BCH. 50x20x13cm. en 42xø14cm. Cond.: G
Franse reiswekker met uitgewerkte kast en emaille wijzerplaat 20e eeuw 12x7,5x5,5cm. Cond.: U
Antiek 3-delig houten pendulestel van notenhout met wortelnoten fineer ca.1920 met wekkeruurwerk. 22x35x9cm. en 22x15x6cm. Cond.: G
Antieke majolica tafelklok ca. 1890 met porseleinen wijzerplaat en Frans uurwerk 30x22x12cm. Cond.: U
Oude vergulde cartelklok ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk en emaille wijzerplaat (lichte beschadigingen). Uurwerk is nagekeken 50x36x12cm. Cond.: G
Antiek 3-delig pendulestel, groen onyx met wekkeruurwerk. Bijzondere mooie vuurvergulde ornamenten ca. 1880 Frankrijk 29x12x18cm. en 25x18x7cm. Cond.: G
Oude mini comtoise 2e helft 20e eeuw van messing in zeer goede staat 46x14x10cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok 20e eeuw met maanstand, wekkerfunctie en datumaanduiding. Mooie handbeschildering 148x22x37cm. Cond.: G
Antieke driedelige Franse marmeren pendulestel ca. 1880 in Louis Seize stijl met prachtige vuurvergulde ornamenten. Uurwerk is gestempeld "Just Calibert Le Havre" in zeer goede staat 44x30x10cm. en 29...
Vroege Normandische wandklok anno 1714 van metaal met messing. Slagwerk en 1 gewicht. Op eikenhouten stoel van latere datum 39x27x13cm. Cond.: G
Antieke Franse kolompendule ca. 1840 met cuba mahoniefineer en vuurvergulde capitellen en ornamenten. Fineerschade 39,5x20,5x12cm. Cond.: G
Grote antieke Franse roodmarmeren pendule "Japy Freres" ca. 1870 met emaille wijzerplaat. Uurwerk is gereviseerd 41x29x17cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860. Uurwerk gesigneerd Japy Fils. Voorstelling van een zittende dame die een hond voert 37x26x13cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met compositie metalen beeld, voorstellend een dansende jongen met tamboerijn. (Enkele delen missen) Tevens een vuurvergulde sokkel 43x37x16cm. Cond.: M
Antieke Friese wandklok (kantoortje) ca. 1830 Holland, met wekkerfunctie, eikenhouten kast en goede originele beschilderingen. In mooi staat 113x27x19cm. Cond.: G
Antieke grote eikenhouten pendule ca. 1890 met vele bronzen versieringen (applicaten). Bovenop een bronzen beeld met kwartels, bloemen, vogels, insecten etc. Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches...
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Pajot A. Monterezi. Voorstelling van een meisje bij bloemenvaas in Louis Quinze stijl 41x27x13cm. Cond.: U
Antiek 3-delig massief bronzen Frans pendulestel ca. 1890 met emaille cartouches. Uurwerk gestempeld Japy Freres in zeer goede staat 33x21x16cm. en 33x20x13cm. Cond.: G
Antiek Jugendstil tafelklokje in de vorm van een staande vrijslinger "Original Junghans ca. 1900". Decor met vuurverguld Jugendstil motief. Eiken kast en emaille wijzerplaat 43x18x8cm. Cond.: U