Armband GG 750/000 bestaande uit 8 schakels 18.4 mm. breed, met blauw emaille, tussenstukjes met mannenhoofd. L. 22 cm., 63 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Ring GG 750/000, zijkanten driehoekig met blauw emaille, bovenkant ring met mannenhoofd, 6.9 gr., ø55
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Slavenarmband GG 750/ 000 bewerkte met geëmailleerde dansers, B.33 mm., ø 6cm., 103 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Armband GG 750/000,10 schakels 19 mm.breed,met rechthoekige draad figuren bezet met 5 ovale cobochon geslepen amethisten.L.20 cm., 65 gr.
Oorstekers GG 585/000 bezet met amethist en briljant ca. 0.20 crt. L.1.7 cm. ca. 4 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een ovaal gefacceteerde amethist 27x15.7 mm.,11.9 gr., ø 57
Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een amethist, zijkanten opengewerkt en bezet met zirkonia. ø54, ca. 5.5 gr.
Staafjes collier GG 585/000 met een briljant 0.06 crt. L. 44 cm., ca.9.5 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een briljant 0.22 crt.TW/VSI, ø52, 6.0 gr. ontwerper: Buchmüller
Ring GG/WG 750/000 bezet met een briljant ca. 0.14 crt. ø62, ca. 4.4 gr.
Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.
Zeer fraaie grote Russich zilveren jat 1872, rijkelijk versierd met diverse applicaties en gekroonde adelaar op de bovenkant. 835/000 ca. 148gr. L.: 55cm. Cond.: U
Antiek zilveren theelicht op vier poten vervaardigd uit diverse kerkboeksloten. Vanaf midden 18e eeuw ca. 261gr. Cond.: G
Bijzondere wandelstok met zilveren heft waarvan de bovenzijde voorzien is van een pillendoosje met spiegeltje. Prikpunt is eveneens van zilver 835/000 L.: 92cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een slede met vate. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G
Zilveren bonbonniere op voet met opengewerkte rand. "Fa. Wallace England" 925/000 ca. 180gr. 7xø15cm. Cond.: U
Twee zilveren miniaturen, paard en wagen 835/000 ca. 100gr. Cond.: G
Antiek kristallen Engels parfumflesje met zilveren dop L.: 10cm. Cond.: U
Zilveren beursje en zilveren tasbeugel Hollands eind 1800 925/000 ca. 106gr. Cond.: G
Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een koets met paard, Hollands 835/000 ca.26gr. Cond.: U
Antieke Engelse zilveren snuifdoos, MT: BM. Voorzien van ambachtelijke motieven 925/000 ca. 100gr. 3x8x5cm. Cond.: U
Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U
Mooi rijkelijk bewerkte geheel zilveren wandelstok deelbaar in twee helften met leeuwekop handgreep 925/000 ca. 615gr. L.: 90cm. Cond.: U
Broche GG 585/000 met een camee, kan ook als hanger gedragen worden, 5.3 gr. L. 3 cm.
Hanger GG 585/000 met een ronde blauwe agaat-camee ø 26 mm., en 5 diamanten 0.05 crt.W/SI L.36 mm.,6.9 gr.
Ring WG 750/000 met draad chaton, bezet met een witte koraal bouton ø 22.3 mm dikte 16.5 mm., ca. 16.3 gr. ø 57
Ring WG 585/000 bezet met briljant geslepen diamant SI 0.40 crt.,ø 54, ca,ca. 3.5 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een hartvormige Ceylon saffier ca.1.90 crt. en briljant ca. 2 crt.ø 56,Zeer bijzondere ring, ca.9.3 gr.
Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant met bijpassende ring WG 585/000 bezet met briljant , ø 54, ca. 0.45 crt.
Design ring WG 750/000 bezet met briljanten 1.71 crt. W/SI, ø 53, 9.3 gr.
Hanger WG 750/000 met bolsewiek briljant 1.16 crt. aan een ketting WG 750/000 L 40-42 cm.
Ring WG 750/000 met een bolsewiek briljant ca.1.02 crt. ø58, ca. 3.5 gr.
Slavenarmband WG 750/000, ovale buis vierkant model, 9 mm.breed,32.6 gr.
Vijf zilveren miniaturen; De bierwagen, de fietser, de lantaarnopsteker, de eenzame violist en een schommelstoel 835/000 ca.58gr. Cond.: U
Zilveren kandijtafel op 3 pootjes met kiepbaar blad 925/000 ca. 121gr. 8x13x11cm. Cond.: G
Zilveren Franse menageset ca. 1800 met twee glazen karaffen met stop. Karafhouders gedecoreerd met putto's die een ram voeren. Gehele set staand op klauwvoetjes. Zilver weegt ca. 610gr.
Schildpad doos met zilveren applicaties en tabaksdoos ca. 14x9cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren miniatuur molenbeker H.: 10cm. ca. 33gr. Cond.: U
Zilveren schaar 835/000 ca. 52,3gr. L.: 17,5cm. Cond.: U
Zilveren Engelse brandewijnkom, handgegraveerd 925/000 ca. 146gr. 7x18x9cm. Cond.: G
Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelblik, jaarletter G: 1926. Behoeft reparatie aan de handgreep 835/000 ca. 146gr.