Ring zilver 925/000 met parelmoer en blauwtopaas., ø53 ca.6 gr.
Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U
Koperreliëf wanddecoratie (Russisch?) 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een vrouw staand in een slee getrokken door 3 paarden. Heilige Geest op de achtergrond 22x80cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en compositie metalen voet in goede staat 58x14cm. Cond.: G
Kavel diverse zakhorloges o.a; 1x zakhorloge (nikkel met ketting), cilindergang ca. 1920, 1x Junghans zakhorloge ankergang ca. 1940 en 3x Los uurwerk.
Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G
Grote opaline petroleumlamp met originele glazen kap (chip) in zeer goede staat ca. 1900 63xø28cm. Cond.: G
Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G
Stel plated 3-lichts kandelaars 20e eeuw in goede staat 25x29x12cm. Cond.: G
Grote 2-lichts lampenstandaard, brons gepatineerd 2e helft 20e eeuw 160xø20cm. Cond.: G
grote plated teeheketel met comfoor en grote hengsel 20e eeuw. Mooie vromgeving in zeer goede staat 47x20x27cm. Cond.: G
Zilveren ring sterling, bezet met een rechthoekige Eillat steen 19.1x7.2 mm.en 1 vierkante Eillat steen 8.7x8.7 mm., ø59.
Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U
Verzameling van tien oude hoedenspelden ca. 1900 in goede staat 16-32cm. Cond.: G
Oude porseleinen figuur van een jongentje met fluit en vogels. Gerold Porzellan Western germany 16x12x8cm. Cond.: G
Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...
Mooie grote zilveren 925/000, ajourgezaagde ovale broodmand op voet en onderschotel. Onderschotel:36x29 cm., ca.600 gr., mand:29x19 cm. ca.649 gr. Cond.:U
Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Grote aardewerken sierschotel Makkum Holland met bloemmotief 20e eeuw ø36cm. Cond.: G
Armband zilver 925/000 bezet met witte topaas. L.21 cm. ca. 27 gr.
Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G
Bronzen altaarkandelaar 19e eeuw in zeer goede staat, rijkelijk bewerkt 48x21x21cm. Cond.: G
4-Delig plated theestel bestaand uit; 1 theepot, melkkan, suikerpot en tablet 20e eeuw ø30cm. Cond.: G
Kleine zilveren beker met blauw binnenglas, gemerkt met anker, leeuw M en B C. Gewicht zonder glas ca. 35gr. 8xø4cm. Cond.: G