Kapitaal Amsterdams staand horloge, gesigneerd Pieter Morryn ca. 1760. Wortelnoten kast geheel gedragen op ballustervormige bolpoten. Front met inlegwerk, uurwerk met kwartierslag en volle kalender. g...
Amsterdamse staartklok in eikenhouten kast, mahoniekleurig beschilderd. Origineel uurwerk met maanstand, datum en wekker. Met brons en siergietwerk in de vorm van een zeemeermin. Ca. 1e helft (tot mid...
Monumentaal vuurverguld 3-delig bronzen klokkenstel met putto en hoorn des overvloeds ca. 1860. 8-Daags uurwerk en wit marmeren basis. Deze prachtige pendule is in goede originele staat 48x49x19cm. en...
Bijzondere 18e eeuwse Louis Quinze pendule van zwaar brons en originele vuurvergulding. Bronzen vuurvergulde poten en applicaties. gesigneerd Shr. plan a Paris. Touwtjesslinger, 8-daags uurwerk en ema...
Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...
18e Eeuwse Franse Boulle pendule (Louis Quatorze) met losse voet. Prachtige schildpad kast met koper inlegwerk en vuurvergulde bronzen ornamentuur in zeer goede staat. Bijzonder snek uurwerk 17e eeuw....
Zeldzame 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize met dubbele kap. Brede uitvoering met diverse geschilderde afbeeldingen. De klok heeft maanstand, wekkerfunctie 1-dagsaanduiding en kwartiers...
Prachtige 19e eeuwse Engelse tafelklok met dubbele snek, koper inlegwerk in mahonie hout. Gesigneerd John Gaskin Dublin in goede originele staat. 1 Stukje koperwerk van 3cm. mist. 41x28x17cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G
Bronzen Franse kartelklok ca. 1880 met geëmailleerde cartouches op de wijzerplaat. 8-Daags uurwerk 50x31x9cm. Cond.: G
Imposante Neo Renaissance staande klok. vrijslinger met prachtig pompeus beeldhouwwerk 2e helft 20e eeuw. Westminster uurwerk en messing wijzerplaat met emaille cartouches 203x48x30cm. Cond.: G
Prachtige grote empire pendule ca. 1830 met vuurverguld bronzen beslag en ornamentuur, wijzerplaat met compensatieslinger. In goede originele ongerestaureerde staat. Uurwerk gesigneerd Leclere 61x31x1...
Kleine beschilderde Friese stoelklok 19e eeuw met zwaar bronzen uurwerk in originele ongerestaureerde staat 46x18x16cm. Cond.: G
Franse porseleinen pendule ca. 1880 met musicerende putti en gouddecor. 8-Daags uurwerk, de pendule is in goede originele staat 45x37x19cm. Cond.: G
Groot zwaar bronzen 3-delig klokkenstel met 8-daags uurwerk, gemerkt Trouille A. Amiens in Louis Quinze stijl ca. 1890. 53x29x16cm. en 54x24x24cm. Cond.: G
Grote Duitse antieke notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 "Uhrenfabrik Borussia Freiburg" met secondenaanduiding in zeer goede originele staat. 2 Lijstjes kroon mist a 4 cm. 134x53x22cm. Cond.:...
Eikenhouten Friese staartklok begin 19e eeuw met bruidskrans en wekkerfunctie. geheel origineel met originele spiegels 160x37x22cm. Cond.: G
Prachtige grote porseleinen antieke vaaspendule ca. 1880 met kobaltblauw- en gouddecor in empire stijl. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 51x24x19cm. Cond.: G
Grote notenhouten Gustav Becker 2-gewichten regelateur ca. 1890 compleet met kroon en tollen in goede originele staat 127x48x20cm.
Grote notenhouten tafelklok Grunderzeit ca. 1890, gemerkt Junghans in originele goede staat 55x33x20cm. Cond.: G
Franse reiswekker ca. 1920 in zeer goede staat met messing kast en emaille wijzerplaat 15x8x6cm. Cond.: U
Prachtige Franse reiswekker ca. 1930 met messing kast en geslepen glas in zeer goede staat 13x8x6,5cm. Cond.: U
Franse comtoise ca. 1880 met bloemslinger, gesigneerd Aurange A. Villeneuve in goede originele staat 137x37x20cm. Cond.: G
Monumentaal bronzen klokkenstel met wit marmer, putti en 7-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 62x37x22cm. Cond.: G
Prachtige grote Franse marmeren pendule met precisieslinger. 8-Daags uurwerk en zichtbare balans in zeer goede staat, minimale chip 46x37x14cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Grunderzeit vrijslinger ca. 1880 met messing beslag, uurwerk ongemerkt. In redelijke ongerestaureerde staat 90x37x20cm. Cond.: G
Aparte bisquit porseleinen klok ca. 1880 in rococo vormgeving met cherubijkopjes, vermoedelijk Duitsland 40x18x9cm. Cond.: G
Grote zware bronzen pendule met emaille cartouches ca. 1880, 8-daags uurwerk gestempeld Japy Freres Frankrijk in zeer goede staat. Mooi uitgewerkt Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1830 met originele beschildering, spiegels en wekkerfunctie in originele goede staat 143x42x22cm. Cond.: G
Grote oude Hollandse beschilderde Friese stoelklok 20e eeuw in originele goede staat 84x50x26cm. Cond.: G
3-Delig groen albast klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk en 5-lichts kandelaars staand op laauwenpootjes. 1 pootje is vervangen (chipje af) 40x25x14cm. en 42x16x16cm. Cond.: G
Grote porseleinen pendule ca. 1890 met goud- en bloemendecor, 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 39x25x18cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk. Stukje marmer mist Cond.: R
Groot bureau zakhorloge in cassette ca. 1900 West End Watch Co Weekly Swiss Made, opklapbaar in cassette 15x15x16cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met harpslinger, F. Bestin a Antrain. Zonder bel, met gongslag 142cm. Cond.: G
Notenhouten tafelklok met messing beslagen ca. 1890. Gruderzeit met gongslag, gemerkt P. H en S 42x31x18cm. Cond.: G
Oude staande klok met Westminster uurwerk (Tempus Fugit) driegewichter 2e helft 20e eeuw 207x42x24cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1870 J.W. Gignon a Craponne. Harpslinger en gave wijzerplaat. In zeer goede originele staat 155x28x16cm. Cond.: G
Prachtige roodmarmeren Franse Art Nouveau pendule met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk 36x37x13cm. Cond.: G
Kleine vuurvergulde pendule ca 1860 met bovenop een kind met konijn (compositie metaal) 31x21x12cm. Cond.: G
Notenhoutfineer tafelklok met bronzen sierwerk, uurwerk met maanstand en dubbele bel. gemerkt F.H.S. Germany 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x22x16cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule ca. 1880, rijk bewerkt met bronzen leeuwekoppen, bloemen en rocailles. 8-Daags uurwerk, gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. De pendule is in origi...
Duitse Kienzle regelateur ca. 1890 van notenfineer. Compleet met kroon en tollen in goede staat 92x35x18cm.
Staande klok Tempus Fungit, Westminster made in germnay ECS. 3-Gewichter 2e helft 20e eeuw 215x42x27cm. Cond.: G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x28x18cm. Cond.: G
Grote notenhouten tafelklok ca. 1890 (Grunderzeit) Duitsland met halve zuilen en zijspiegels. Emaille wijzerplaat 44x54x15cm. Cond.: G
Junghans tafelklokje in notenhouten kast ca. 1900 met messing beslag in goede originele staat 23x17x11cm. Cond.: G
Franse tafelpendule ca. 1890 met emaille cartouches. gemaakt van compositie metaal in goede originele staat (zonder slagwerk.) 24x15x13cm. Cond.: G
Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en maanstand. In zeer goede staat 71x20x17cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok, klein model 2e helft 20e eeuw. Met maanstand en eikenhouten kast 63x17x14cm. Cond.: G
Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast in zeer goede staat 80x22x17cm. Cond.: G
Groot bisquit porseleinen klokkenstel ca. 1900 (genummerd), vermoedelijk Duitsland. Eenvoudig wekkeruurwerk. Bij 1 vaas is een stukje gelijmd en bij de klok mist 1 handje 42x20x10cm. en 34x11x7cm. Con...
Figurenklok ca. 1900 van compositie metaal voorstellend twee middeleeuwse heren met hellebaard en wapen. Wekkeruurwerk 48x32x9cm. Cond.: G
Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en maanstand. 63x21x17cm. Cond.: G
Antieke Duitse notenhoutfineer wandregelateur met 1 million Kienzle uurwerk. In zeer goede staat met bijgemaakte kroon en tollen 100x40x18cm. Cond.: G
Kleine Hollandse Friese stoelklok ca. 1900 met mooi gietwerk en atlas in zeer goede originele staat 50x16x16cm.
Notenhouten regelateur ca. 1890, uurwerk gemerkt C.E. compleet met kroon en tollen. Lichte wormbeval 86x40x19cm. Cond.: R
BimBam regelateur ca. 1920, gemerkt Junghans met eikenhouten kast en Westminster uurwerk. Facetgeslepen glas en in originele staat Cond.: G
Eikenhouten Pfeilkreuz tafelklokje met bandintarsia en medaillon ingelegd. Compleet en in originele staat 29x18x13cm. Cond.: G
Oude comtoise wandklok 2e helft 20e eeuw, wijzerplaat beschadigd 154x34x16cm. Cond.: M
Oude notenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw met kroon en tollen in zeer goede staat 77x37x16cm. Cond.: G
Oude Sallander stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en notenhouten kast in zeer goede staat 51x22x14cm. Cond.: G
Amerikaanse pubklok ca. 1900 met mahonie-effect beschildering in goede originele staat 57x32x11cm.
Oud Duits Schwarzwalder schilderijklokje 2e helft 20e eeuw. reproductie naar 19e eeuws voorbeeld, beschadiging bij deurtje Cond.: R
Duitse koekkoeksklok ca. 1890 in redelijke staat. Kroon gebroken maar aanwezig, compleet 48x30x19cm. Cond.: G
Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Commodoor met gongslag en notenhouten kast 64x23x13cm. Cond.: G
Groot model Zaanse stoelklok met bronzen gietwerk en mahoniehouten kast, bel en atlas 2e helft 20e eeuw 62x26x16cm. Cond.: G
Notenfineer regelateur met kroon en tollen ca. 1880, uurwerk gemerkt Junghans in redelijke staat 67x36x19cm. Cond.: G
Oud plated bureauklokje Art Deco, gemerkt Elka Watch Cy (USA) Amsterdam. In originele staat, opdraaistift mist 6x6cm. Cond.: G
Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G