Hollandse 18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met prachtige patina, origineel beslag in zeer goede staat 235x170x64cm. Cond.: G
Duitse wortelfineer herencommode ca. 1880 met bandintarsia en prachtig bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd in uitstekende staat. H.120x107x58cm.
Hollandse kussenkast ca. 1900 gemaakt van eikenhout en palissander, afgezet met abbenhout. Klein model in zeer goede staat, kwaliteitsmeubel 182x158x52cm. Cond.: G
Louis Seize pastoorskast 18e eeuw met schuine hoeken en lijstwerk op de deuren en hoeken (2 lades). Geheel staand op originele bolpoten. Het meubel is in zeer goede originele staat (uitneembaar) 191x1...
Groot klassiek mahoniehouten bureau 2e helft 20e eeuw met 11 lades en groen schrijfleer. In zeer goede staat 83x86x162cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer Art Deco vitrinekast, mooie vormgeving in goede originele staat 126x134x35cm. Cond.: G
Aparte Duitse mahoniehouten fineer Laat-Biedermeier secretaire ca. 1860 met bovenkastje. Apart nest met lades en vakverdeling . Rugwand van bovenkastje is vervangen, 205x97x52cm. Cond.: R
Bijzondere antieke eikenhouten Grunderzeit coulissentafel ca. 1890 (met 5 extra tussenbladen). Daarbij 6 eikenhouten Grunderzeit stoelen met velours gestoffeerd in zeer goede staat. De tafel is bijzon...
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse pastoorskast met ebbenhout, originele bolpoten, 2 lades en grote koplijst. front is in de 19e eeuw gemoderniseerd 191x178x67cm. Cond.: G
Mechelse eiken kast ca. 1890 Neo Renaissance met gebeeldhouwde poppen, leeuwekoppen, gezichten en kussens. 2 Deuren en lade. Geheel in zeer goede staat 198x158x63cm. COnd.: G
Bijzondere Franse muziekkast ca. 1890 van eikenhout (draaiorgel is er niet meer bij). Originele facet geslepen spiegels (allen heel), zuilen en snijwerk. Het meubels is in goede originele staat (6 deu...
Hollandse eiken met notenhouten kussen rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x176x44cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Neo Barok kast 20e eeuw, ambachtelijk gemaakt met smeedijzeren snorbeslag, 2 deuren en 2 lades (rugwand ook eiken). Kwaliteitsmeubel 179x170x51cm. Cond.: U
Mahoniehouten fineer op eiken secretaire ca. 1860 met halve zwarte zuilen en capitellen, bronzen beslag. Mooie mahoniehouten binnenkant met lades en deurtje. Het betreft een meubel dat een tijd terug ...
Prachtig 19e eeuws rococo damesbureau ca. 1880 in bijzondere kwaliteit met extra uitschuifbaar schrijfblad. Zeer verfijnt uitgesneden met rocailles en bloemmotief. Beschildering op het deurtje, gesign...
Kersenhouten 1-deurs vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 188x99x42cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G
Duitse wortelnoten fineer Grunderzeit vertico ca. 1890. Recentelijk gerestaureerd, compleet met sleutel 136x47x90cm. Cond.: U
Notenhouten vertico met aan beide zijden dubbele zuilen met notenhouten panelen, enkele blavlekken, verder in goede originele staat 129x98x47cm Achter wand deels verwijderd. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuwse Franse eikenhouten eettafel in zeer goede originele staat (houtgepint) 77x196x80cm. Cond.: G
Duits mahoniehout fineer penantkastje met 2 deuren en 1 lade ca. 1880 Louis Philippe. In goede staat 80x84x39cm. Cond.: G
Eiken Hollandse Empire commode ca. 1810 met origineel beslag en 4 lades. In goede ongerestaureerde staat 100x99x54cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten dekenkist ca. 1800 met inschrift "Anna Katharina Elisabeth Hamelstein Anno 1837". 81x131x64cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren ca. 1860 in zeer goede originele staat 100x103x48cm. Cond.: G
Louis Seize mahoniehout fineer klapbuffet ca. 1800 met 3 lades en jalouziedeuren. geheel staand op taps toelopende poten in originele goede staat, lichte fineerschade 98x102x57cm. Cond.: G
Art Deco eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1930 met rechte klep en 2 lades. Achter de klep 7 lades en vakverdeling. Met kersenhouten nest. Het meubel is in kant en klaren gerestaureerde goede staat 15...
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze commode mahoniefineer. Voorkant en zijkant zijn gebogen. origineel bronzen beslag. meubels is in originele ongerestaureerde staat 88x99x55cm. Cond.: R
Art Deco theewagen ca. 1920 van eikenhout met messing. gebogen glas en geslepen glas bovenop, tevens originele spaakwielen. In goede originele staat met rondom glas (ook bodem en onder) 75x43x72cm. Co...
Eikenhouten Mechelse kast ca. 1890 met origineel glas-in-lood en fijn gestoken snijwerk met leeuwekoppen, schubben etc. origineel beslag en sloten 223x110x97cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 (meidenkast met lade bovenin) in originele staat 160x103x47cm. Cond.: R
Prachtige zwarte piano gemaakt door Pianofortefabrik von W. Biese Berlin Hof Lieferant (kwaliteitspiano). In originele staat met originele kandelaars 137x154x72cm. Cond.: G
Prachtige Engelse mahoniehouten 4-laden commode met origineel beslag, sloten en sleutel 19e eeuw in zeer goede originele staat 120x47x102cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer vroeg Biedermeier tweedeurskast ca. 1840 in originele ongerestaureerde staat met lichte fineerschade 183x122x51cm. Cond.: G
Engelse notenhouten vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas geheel staand op Queen-Anne poten 116x91x32cm. Cond.: U
Kersenhouten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, glasopzet 207x124x48cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 5-laden commode ca. 1900 met bandintarsia en origineel messing ringbeslag in goede originele staat 102x108x46cm. Cond.: G
Franse antieke iepenhouten salontafel met twee lades. Oude wormbeval 50x166x60cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw. Dubbelgebogen staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en in goede staat 104x102x52cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Louis Philippe coulissentafel ca. 1880 (zonder tussenbladen), ovaal gevormd met prachtige voet met leeuwekoppen. In originele ongerestaureerde staat, notenfineer op het blad beschad...
Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.
Oude zwart gelakte Japanse salontafel met op het blad een natuurstenen motief van rotsen, bloemen en vogels 20e eeuw. In goede originele staat met gouddecor 42x80x80cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G
Antiek eiken Engels rolluikbureau in D-model.ca. 1900. Totaal 11 lades en achter het rolluik vakverdeling.
Prachtig klein model in een zeer goede staat. 101x66x105. Cond.:U
Engelse halve-maan vormige kast, mahoniefineer 1e helft 20e eeuw. Geheel staand op hoge Queen-Anne klauwpoten met bewerkte deur. Chique meubel in goede originele staat 95x104x52cm. Cond.: G
Wortelnotenfineer Louis Philippe bijzettafeltje ca. 1900 staand op notenhouten 3-spant poot. Gerestaureerd 63xø51cm. Cond.: U
Prachtige notenhout fineer Grunderzeit coulissentafel (uittrektafel) met 1 extra tussenblad. Onderling verbonden bolpoten met middenpoot 78x100x168cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse Willem III speeltafel, notenhout fineer. Zwart afgezet en bewerkt, groen vilt op het blad in zeer goede staat 75x82x82cm.
Mahoniehout fineer Engelse vitrinekast met geribbelde lijsten, gebogen glas en schappen ca. 1920. Rechter zijglas kapot, 136x108x43cm. Cond.: G
Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x86x104cm. Cond.: G
Massief notenhouten Louis Pilippe ovale geschulpte eetkamertafel ca. 1880 met prachtige 4-spant poot 73x100x126cm. Cond.: G
Oude klassiek mahoniefineer 4-deurs kabinetkast in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met messing beslag 190x101x45cm. Cond.: G
Bijzondere Hollandse eikenhouten speeltafel ca. 1880 in barok stijl met flespoten. Op het blad een dambord. Blad is te verschuiven met daaronder schuiflades met spelen. 72x84x54cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer speeltafel ca. 1830 (dik fineer) in zeer goede originele staat. Minime fineerschade 72x91x91cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas staan op hogen Queen-Anne poten in zeer goede originele staat 115x77x30cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer vitrinekast (klein model) ca. 1920 met gebogen glas en zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten in zeer goede originele staat 122x61x31cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten vitrinekastje ca. 1900 met aan de voorzijde glas en spiegelopstand. Mooi bewerkte hoge poten en snijwerk bij de spiegel. In zeer goede originele staat 149x46x37cm. Cond.: G
Antieke salontafel in de vorm van een Duitse betaaltafel, met lade. Onderstel is ingekort, 18e eeuw blad 19e eeuw. 47x107x73 cm., Cond.:G
Klein Engels eikenhouten rolluikbureau met lade, voetrust, zuilen en vakverdeling ca. 1900. 102x46x71cm. Cond.: G
Eiken kist met Gothische panelen 19e eeuw op sleevoeten 57x100x49cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten fineer 1-deurs vitrinekastje ca. 1920. geheel staand op Queen-Anne poten in zeer goede originele staat Cond.: G
Tropisch houten ovale bar of theekastje met rondom facetgeslepen glas en 1 deurtje. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 75x52x80cm. Cond.: G
Mahoniehouten handgestoken spiegel in Louis Philippe stijl 2e helft 20e eeuw 120x77cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer boekenkast met twee deurtjes, 2 lades en vakverdeling. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 186x101x45cm. Cond.: R
Hollands notenfineer buikladenkast Louis Quinze stijl in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw met origineel beslag en sloten 75x92x50cm. Cond.: G
Zwarte gelakte Louis Philippe speeltafel met snijwerk op de poten ca. 1870 in goede originele staat 75x85x85cm. Cond.: G
Robbuste teakhouten salontafel met 2 grote lades 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 46x140x80cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten dekenkist 18e eeuw (gedateerd 1763) op sleevoeten. In goede staat 58x103x59cm.
Hollandse eikenhouten 2-deurs vitrinekast met schappen en lade ca. 1910, in zeer goede staat 185x115x40cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten fineer Louis Philippe tafel met buitengewone uitgewerkte 4-spant poot ca. 1870. In originele goede staat 77x118x77cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl commode met origineel bronzen beslag en sloten 2e helft 20e eeuw. 73x89x48cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken stoel 19e eeuw in renaissance stijl met hondekoppen en bloemenmotief (houtgepint) in goede originele staat 113x57x60cm. Cond.: G
Mahoniehouten grammofoonplaten verzamelkast met tekst op de schappen "Sacred, Song, Various" ca. 1920. Facetgeslepen glas in de deur Cond.: G
Grenen Hollandse tweedeurskast ca. 1870 in oude bierlak 199x136x45cm. Cond.: G
Prachtig eikenhouten theekastje met bol geslepen glas, etages binnenin en parelrand ca. 1920 69x86x43cm. Cond.: G
Eikenhout fineer vitrinekast ca. 1930 met halfrond glas op de hoeken in goede originele staat 98x120x35cm. Cond.: G
Grote bruin lederen oorfauteuil met koperen nagels ca. 1950 103x93x85cm. Cond.: G
Eiken boekenkast met twee deuren en glas ca. 1940 in zeer goede originele staat 206x122x26cm. Cond.: G
Oude rococo stijl wandspiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 102x61cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken stoel ca. 1890 in Renaissance stijl met wapen en leeuwekoppen in zeer goede originele staat 98x60x52cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten en prachtige patina ca. 1900 72x74x157cm. Cond.: G
Engelse eiken klaptafel met bewerkte poten ca. 1900 in originele ongerestaureerde staat 70x90x57cm. Cond.: G
Rijk bewerkte Chinese Kampferkist met figuren rondom 20e eeuw 50x95x46cm. Cond.: G
Vergulde mahoniehouten taboeret (zitbankje) bekleed met biedermeier stof 20e eeuw, in zeer goede staat 53x100x50cm. Cond.: G
Engelse Victoriaanse schommelstoel, donker gebeitst, goed gestoffeerd met velours ca. 1880 in zeer goede staat 103x55x75cm. Cond.: G
Duitse fauteuil ca. 1880 (Louis Philippe) van geëboniseerd hout met prachtige gobelinstof (bloemmotief) bekleed 110x66x53cm. Cond.: G
Massief eikenhouten garderobe met snijwerk en leeuwenkoppen ca. 1900 in zeer goede originele staat 32x115x15cm. Cond.: G
Oud smeedijzeren wijnrek met houten blad 202 eeuw in zeer goede staat 65x73x39cm. Cond.: G
Engelse mahoniefineer spiegel-kaptafel ca. 1880 met lade in originele ongerestaureerde staat 141x91x46cm. Cond.: R
Engelse 19e eeuwse mahoniehout fineer kapspiegel ca. 1830 in originele ongerestaureerde staat 55x45x17cm.
Twee Engelse mahoniehouten 19e eeuwse stoelen met mooi snijwerk en velours stoffering in originele goede staat 102x55x45cm. Cond.: G
Notenhouten nachtkastje ca. 1900 met marmeren blad en opstand in goede originele staat 131x40x39cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Grunderzeit tafel met gedraaide poten (onderling verbonden) en geschulpt blad in zeer goede originele staat 76x104x61cm. Cond.: G
Eikenhouten zeskantige bijzettafel ca. 1900 met etage en tollen 77x49x49cm. Cond.: G